Fantasy-Svet.net
Január 20, 2022, 03:16:04*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Xanadu  (Prečítané 3270 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Yaonee
Administrátor

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 2945/14505

Pohlavie: Ženské
Dlhodobejšia neprítomnosť: práca, choroba či domáce povinnosti

Príspevkov: 3,015
Odporúčania: 4
9407.32 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Yaonee

Sherlock: I don’t have friends; I’ve just got one.

« kedy: Október 26, 2013, 22:17:22 »

Oficiálny text distribútora:

Olivia Newton-Johnová ako neodolateľná múza umelca v romantickom muzikáli si získala srdcia miliónov mužov na celom svete. Príbeh lásky medzi nebeskou múzou a mladým pozemšťanom dokáže vyčarovať z opustenej stavby na periférii, za pomoci starého tanečného majstra, v podaní Geena Kellyho, najúžasnejšie miesto zábavy, spevu a tanca na kolieskových korčuliach.

Sonny Malone (Michael Beck), nadaný maliar, sa snaží osamostatniť a konečne túži po práci, ktorá by ho napĺňala. Napriek tomu, že sa takmer celú svoju profesionálnu kariéru musel iba niekomu prispôsobovať a maľovať, čo si iní priali, je nútený opäť zvážiť ponuku svojho bývalého zamestnávateľa, pretože má priveľké finančné výdavky. Majiteľ propagačnej firmy ho okamžite prijme, pretože pracuje rýchlo a kvalitne. Sonny jedného dňa stretne neznámu blondínku na kolieskových korčuliach a tá ho pobozká. Od tej chvíle na ňu nevie zabudnúť. Očarujúcu krásku by veľmi rád spoznal, ale neprezradila mu ani svoje meno. Mladík sa ju snaží nájsť prostredníctvom bilboardu, na ktorom je zvečnená, ale nikto si na ňu nedokáže spomenúť. Od toho dňa sa mu Kira (Olivia Newton-Johnová) ešte niekoľkokrát zjaví, ale vzápätí zmizne. Sonny sa náhodne zoznámi s Dannym McGureom (Gene Kelly), známym hudobníkom na dôchodku. Obaja muži sa čoskoro spriatelia a Danny mu navrhne realizáciu spoločného projektu. Rozhodnú sa otvoriť si vlastný hudobný klub. Sonny sa hľadaním priestorov dlho netrápi, pretože jeho múza Kira ho vyláka na miesto, ktoré bude ideálne pre ich zámer...

Rok natočenia: 1980

Režisér: Robert Greenwald

Na motív filmu: Down to Earth

Trailer: Xanadu

Vo filme môžete nájsť aj veľmi milú kreslenú časť pod názvom "Dont walk away" smiley
« Posledná zmena: Október 26, 2013, 22:45:24 od Yaonee » Zaznamenané

Sherlock Holmes: More importantly, however, today, we saw two people make vows. I’ve never made a vow in my life and after tonight, I never will again, so, here in front of you all – my first, and last, vow. Mary and John – whatever it takes, whatever happens, from now on, I swear I will always be there. Always.
Sirius
Vedúci rasy

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/5318

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 4,047
Odporúčania: 0
893.09 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Sirius

« Odpoveď #1 kedy: Október 26, 2013, 22:19:08 »

Toto je fantasy? To som nevedel.
Zaznamenané

I am alone, but not lonely
Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #2 kedy: Október 26, 2013, 22:21:34 »

cheesy Mám chuť odpísať niečo na štýl: vieš, Múzy vonkoncom medzi magické stvorenia nepatria...  huh Ale, že si to ty  shy2

Film je starý, ale kvalitný. Dejová línia možno neprekvapí, pretože je ušitá na mieru romantickým dušiam, ale tá hudba! Tak na tej vyrastal aj môj otec!!! 
Zaznamenané

Sherlock Holmes: More importantly, however, today, we saw two people make vows. I’ve never made a vow in my life and after tonight, I never will again, so, here in front of you all – my first, and last, vow. Mary and John – whatever it takes, whatever happens, from now on, I swear I will always be there. Always.
Sirius
Vedúci rasy

893.09 ℱ

Inventar

« Odpoveď #3 kedy: Október 26, 2013, 22:36:29 »

No lenže ja som nikdy nečítal o čom to je. A aj keby tak, múza môže byť aj niekto skutočný. čiže pokiaľ by v nejakom popise bolo napísané len Príbeh o umelcovi a jeho múze. Dá sa to vysvetliť viacero cestami :-)
Zaznamenané

Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #4 kedy: Október 26, 2013, 22:43:32 »

Dá, ale našťastie je popis príjemne podrobný. No, ak sa raz rozhodneš si tento film pozrieť, už vopred sa teším na tvoju reakciu. A keďže som sem-tam veľmi romantická duša, nedám na Xanadu dopustiť cheesy (či už má tie svoje muchy, alebo... !!!)
Zaznamenané

Sirius
Vedúci rasy

893.09 ℱ

Inventar

« Odpoveď #5 kedy: Október 26, 2013, 22:46:44 »

Romantické veci ozaj nemusím, takže skôr nie
Zaznamenané

Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #6 kedy: Október 26, 2013, 22:51:07 »

Nie je to presladené, ak ide o dávku romantiky a jej znesiteľnosti smiley Je to takmer také milé ako Kate a Leopold. A svojské... a aj páni v tom filme stoja za hriech!!!
Zaznamenané

Sirius
Vedúci rasy

893.09 ℱ

Inventar

« Odpoveď #7 kedy: Október 26, 2013, 22:57:51 »

Kate a Leopold to som sledoval len vtedy keď išli reklamy cez film ktorí som primárne sledoval. :-)
Zaznamenané

Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #8 kedy: Október 26, 2013, 23:00:41 »

cheesy Nekradni mi moje postupy pozerania podobných filmov! Rovnako tak som k nemu (K a T) pristupovala i ja, ale potom som mu dala, našťastie, druhú šancu smiley Ok, tak iné a možno lepšie prirovnanie, má to svoje Pomádové čaro! Však, raz... raz
Zaznamenané

Strán: [1]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.2 sekúnd, 22 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting