Fantasy-Svet.net
Jún 22, 2021, 09:02:03*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 ... 4 5 [6]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Oznamy pre užívateľov od vedenia fóra  (Prečítané 38033 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Whitewash
Administrátor
****

Rasa: Elf
Bodov v rase: 0/617

Karma: 156
Offline Offline

Pohlavie: Mužské
Bydlisko: Bratislava
Príspevkov: 4,465
Odporúčania: 3
18885.93 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Whitewash

WWW
« Odpoveď #75 kedy: September 17, 2012, 15:06:44 »

Kvôli častému zakladaniu  duplikátnych tém novými užívateľmi bola táto možnosť (zakladať nové témy) Roľníkom odobratá. Prispievať do existujúcich tém môžu samozrejme aj naďalej. Toto obmedzenie sa netýka žiadnej ďalšej hodnosti (Lovec a vyššie).

Ak by ste potrebovali založiť tému, ktorá tu naozaj nie je (a podľa vás by mala byť), ozvite sa niektorému z moderátorov/webmasterov/administrátorov (alebo počkajte, kým nedosiahnete potrebnú hodnosť smiley )
« Posledná zmena: September 17, 2012, 15:20:56 od Shaola » Zaznamenané

<°))><
Whitewash
Administrátor
****

Rasa: Elf
Bodov v rase: 0/617

Karma: 156
Offline Offline

Pohlavie: Mužské
Bydlisko: Bratislava
Príspevkov: 4,465
Odporúčania: 3
18885.93 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Whitewash

WWW
« Odpoveď #76 kedy: November 01, 2012, 14:29:48 »

Z dôvodu hromadných registrácií spamovacích účtov v poslednom období (ktoré pravdepodobne dokážu prekonať aj Google ReCAPTCHA systém - opisovanie obrázkov pri registrácii) platí až do odvolania obmedzenie nových registrácií na Fantasy-Svete. Po každej registrácii bude nutné potvrdiť svoju adresu kliknutím na odkaz v Potvrdení o registrácii, ktoré vám príde mailom na adresu, ktorú ste si dali do profilu.
« Posledná zmena: November 12, 2012, 08:52:12 od Whitewash » Zaznamenané

<°))><
Mercy
Redaktor
****

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/7446

Karma: 130
Offline Offline

Pohlavie: Ženské
Bydlisko: Domov je tam, kde si zavesíš klobúk...
Príspevkov: 2,781
Odporúčania: 1
29.20 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Mercy
ALWAYS BELIEVE IN SHERLOCK


WWW
« Odpoveď #77 kedy: Január 01, 2013, 19:00:17 »

Tak pozor pozor!! Máme tu novoročnú súťaž o knihy Hobit a trilógiu PP v novom vydaní smiley Zajtra začíname tak chcem vidieť veľa odpovedí a hlavne správnych smiley http://www.fantasy-svet.net/novinka//1720/S-Tolkienom-do-noveho-roku.html
Zaznamenané

Mercy
Redaktor
****

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/7446

Karma: 130
Offline Offline

Pohlavie: Ženské
Bydlisko: Domov je tam, kde si zavesíš klobúk...
Príspevkov: 2,781
Odporúčania: 1
29.20 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Mercy
ALWAYS BELIEVE IN SHERLOCK


WWW
« Odpoveď #78 kedy: Január 11, 2013, 12:34:33 »

Reklama

Takže keďže ste si to už niektorí všimli tak aby ste sa nemuseli pýtať - áno na hlavnej stránke FS pribudli reklamné bloky. Zobrazujú sa medzi novinkami, v bočnom ľavom paneli ale aj v konkrétnych novinkách (umiestnenie je stále v štádiu testovania a riešenia). Doteraz táto stránka (so všetkým čo zahŕňa) fungovala na báze financovania viac menej vedením, (či už sa jednalo a platenie hostingu, domény, poštovného...) ale bohužiaľ náklady sa stále zvyšujú, viete, že sme menili hosting aj preto lebo sme sa rozrástli a potrebovali sme viac miesta, robíme pre vás stále súťaže a poštovné a balné v dnešnej dobe tiež niečo stojí. Prvotným krokom ako vzniknutý problém vyriešiť je práve reklama. Preto sme ju na stránku umiestnili. Ale aby sme na tejto reklame aj nejaké tie peniažky zarobili, potrebujeme predovšetkým vašu pomoc. Aby podobná reklama zarábala je nutné aby na ňu niekto klikal. A preto by sme vás chceli požiadať, aby ste ju miesto ignorovania sem tam použili, klikli na ňu (nechali stránku nabehnúť, možno na nej urobili nejaké dva prekliky) a tak nám pomohli zabezpečiť nejaký ten cent, ktorý je vlastne aj pre vás smiley myslím, že dva tri krát denne pokiaľ tu ste, kliknúť na reklamu by nemusel byť problém čo poviete? smiley
Pripravujeme aj iné veci ako nejak finančne túto stránku zabezpečiť ale na tom všetkom sa ešte pracuje a toto je zatiaľ najjednoduchší spôsob ako začať. A začať nejak treba nie? smiley Takže ďakujem za pozornosť a aj za každý váš klik, ktorý nám pomôže zabezpečiť ďalšie plynulé fungovanie tejto stránky smiley
Zaznamenané

edvordo
Čestný člen
****

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 0/688

Karma: 79
Offline Offline

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 1,591
Odporúčania: 2
3613.01 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - edvordo

Everything that matters most is how you see yourself


WWW
« Odpoveď #79 kedy: Február 14, 2013, 21:19:20 »

Keďže turboimagehost.com (populárny portál na vkladanie obrázkov do tém v začiatkoch ale aj v súčasnoti na našom fóre) sa z nejakých dôvodov v pár posledných dňoch tvári, ako šíriteľ škodlivého softvéru identifikovaný viacerými na sebe nezávislými antivírusovými programami, nastavil som dočasne slovo "turboimagehost" ako cenzúrované slovo, aby sa namiesto tém nezobrazovali upozornenia. Budem priebežne situáciu sledovať a ak upozornenie zmizne, tak cenzúrované slovo odtránim. Dovtedy, prosím, požívajte iné portály na vkladanie obrázkov, do tém. Je ich veľa, ale spomeniem napríklad imageshack.us alebo photobucket.com. S obomi mám skúsenosti a aktívne ich používam pre svoje účely smiley

V súvislosti s tým sa môže stať, že v témach kde boli vložené obrázky, cez vyššie menovaný portál, sa tieto obrázky nebudú zobrazovať. Takýchto tém je veľa, väčšinou to bývajú obrázky v úvodných popisoch, a nie je v mojich reálnych silách zmeniť odkazy vo všetkých aby sa opäť zobrazovali aj bez portálu turboimagehost.com, preto vás prosím o zhovievavosť v tomto smere. Riešením môže byť, že napíšete autorovi témy, aby dané obrázky skúsi nahodiť ešte raz, ale na iný portál alebo počkať, či sa situácia nevyrieši sama na strane turboimagehost smiley

Ďakujeme za pochopenie smiley
« Posledná zmena: Február 14, 2013, 21:21:05 od edvordo » Zaznamenané

- - Ja na deviantARTe - -
Always code as if the person who will maintain your code is a maniac serial killer that knows where you live.


Ella
Webmaster
****

Rasa: Upír
Bodov v rase: 145/5684

Karma: 140
Offline Offline

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 7,282
Odporúčania: 5
7628.40 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Ella

Our Leader The Mockingjay


WWW
« Odpoveď #80 kedy: Február 13, 2014, 14:50:10 »

Zrejme ste si všimli malú zmenu na fóre, no pokiaľ nie, tak vedzte, že včera naša milá Shaolka opustila svoj post webmasterky a stala sa z nej recenzentka. Čo vám budem hovoriť, som z toho smutná, no na druhej strane s radosťou oznamujem, že ku mne pribudli ďalšie dve skvelé osôbky, a tými sú Yaonee a Georgiana, ktoré veľmi dobre poznáte. Oddnes sa vám teda spoločne v takejto vynovenej zostave budeme snažiť denne prinášať tie najlepšie novinky zo sveta fantasy, sci-fi a hororu, ako aj tie najzaujímavejšie súťaže o skvelé ceny. smiley
Zaznamenané


Driver picks the music, shotgun shuts his cakehole.
Yaonee
Administrátor
****

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 2945/14505

Karma: 168
Offline Offline

Pohlavie: Ženské
Dlhodobejšia neprítomnosť: práca, choroba či domáce povinnosti

Bydlisko: Medzi BS a BB
Príspevkov: 3,015
Odporúčania: 4
9407.32 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Yaonee

Sherlock: I don’t have friends; I’ve just got one.


WWW
« Odpoveď #81 kedy: Január 18, 2015, 12:35:27 »

Oznam pre užívateľov fóra

Všetky lokálne súťaže, ktoré momentálne na fóre prebiehajú, majú od tohto dňa rovnaké bodové ohodnotenie. Každý, kto sa do nejakej súťaže zapojí a podarí sa mu umiestniť na jednom z troch výherných miest, získa body do svojej rasy v nasledujúcej výške:


1. miesto - 20 bodov
2. miesto - 15 bodov
3. miesto - 10 bodov
4. miesto až X. miesto - 5 bodov

Zmena nastane i pri každoročnom vyhodnocovaní prebiehajúceho medzirasového súboja. Ceny, čiže peknú zmes zaujímavých vecných cien, si neodnesie iba náhodne vyžrebovaný príslušník rasy, ktorá celoročný boj vyhrala, ale aj najúspešnejší zberatelia bodov v každej rase, ktorí sa umiestnili na prvom mieste.

Body môžu od dnešného dňa pre svoju rasu zbierať aj moderátori jednotlivých súťaží či súťažných aktivít. Za moderovanie na konci každého mesiaca budú odmenení 30 bodmi do svojej rasy. 

I súťaže v Magickom kotli sa dočkali malých zmien. Raz do mesiaca v ňom budete môcť súťažiť o exkluzívny balíček špeciálnych bodov do svojej rasy. Tento špeciálny balíček vám prinesie nasledujúci počet bodov:

každý účastník, ktorý sa do prebiehajúcej aktivity zapojí aspoň dva razy, si za účasť odnesie body vo výške od 10 do 50 bodov do rasy / počet bodov sa bude odvíjať od náročnosti prebiehajúcej súťažnej aktivity

1. miesto - 500 bodov
2. miesto - 250 bodov
3. miesto - 150 bodov

Kedy bude súťaž s týmto atraktívnym balíčkom špeciálnych bodov do rasy prebiehať, sa vám oznámi maximálne týždeň vopred!

Užívatelia, ktorí sa pravidelne zapájajú aj do súťaží na hlavnej stránke, a sú registrovaní na našom fóre, môžu získať za svoju snahu ďalšiu peknú odmenu. Každé zapojenie sa do prebiehajúcej súťaže na hlavnej stránke prinesie 30 bodov do rasy, za ktorú na fóre bojujú.

Pozor!

Vzhľadom na zmeny, ktoré bodovanie prináša, a aj preto, že chceme byť spravodliví, budeme pravidelne sledovať položku Rasy, v ktorej sa nadchádzajú záznamy o pridelených bodoch. Ak v nich nájdeme zakúpené body do rasy, nebudú do prebiehajúceho medzirasového boja započítané! 

Zmena udeľovania bodov nastala aj pri KB záznamoch, recenziách a novinkách na hlavnej stránke. Zaujímavé články, obsiahlejšie texty, rozhovory, ako aj novinky o trošku dlhšie, ako býva zvykom, budú automaticky obodované vyšším počtom bodov. Štandardne písané články i KB záznamy budú obodované pôvodným počtom bodov, aký sa zvykol udeľovať.

Ak sledujete aj našu stránku na Facebooku a niekedy niečo okomentujete, prihráte raz začas tip na zaujímavú udalosť, a tak podobne, môže sa stať, že vás niečím pekným odmeníme

Rovnako tak sa oplatí sledovať aj našu hlavnú stránku, ktorá už čoskoro bude opäť plná zaujímavých súťaží, a to vrátane najaktuálnejších komiksových titulov!

Ďakujem za vašu pozornosť a želám vám príjemný pobyt na fóre (a aj webe) smiley

ZaznamenanéSherlock Holmes: More importantly, however, today, we saw two people make vows. I’ve never made a vow in my life and after tonight, I never will again, so, here in front of you all – my first, and last, vow. Mary and John – whatever it takes, whatever happens, from now on, I swear I will always be there. Always.
Yaonee
Administrátor
****

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 2945/14505

Karma: 168
Offline Offline

Pohlavie: Ženské
Dlhodobejšia neprítomnosť: práca, choroba či domáce povinnosti

Bydlisko: Medzi BS a BB
Príspevkov: 3,015
Odporúčania: 4
9407.32 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Yaonee

Sherlock: I don’t have friends; I’ve just got one.


WWW
« Odpoveď #82 kedy: Apríl 24, 2015, 15:01:44 »

Dnes sa rozposlali všetky ceny, až na zápisníky - nečakane bolo Cyhtrô pozvané na jeden market, takže vzali so sebou úplne všetko, čo zatiaľ neschlo, alebo nečakalo na iné spracovanie. Tak sa mi kolega ospravedlnil a opýtal sa ma, či si počkám na úplne nový tovar... nenamietala som.
ZaznamenanéSherlock Holmes: More importantly, however, today, we saw two people make vows. I’ve never made a vow in my life and after tonight, I never will again, so, here in front of you all – my first, and last, vow. Mary and John – whatever it takes, whatever happens, from now on, I swear I will always be there. Always.
Strán: 1 ... 4 5 [6]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

 Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.244 sekúnd, 24 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting