Fantasy-Svet.net
September 20, 2019, 18:26:45*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Sťažnosti  (Prečítané 19391 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
edvordo
Čestný člen

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 0/688

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 1,591
Odporúčania: 2
3613.01 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - edvordo

Everything that matters most is how you see yourself

« Odpoveď #15 kedy: Október 20, 2008, 02:34:16 »

Bruji, nedopraješ mi? vamp3
Ale nie . . . cheesy pozri, ja som si ich nepýtal, len som došiel sem a pozerám PMka s bodmi vamp3 ale pravda, že som sa ani nesťažoval angel

Miško, urobil by si, len by si musel byť navyknutý na úlohy "made in hlavy Jin a Boni" 2funny
Zaznamenané

- - Ja na deviantARTe - -
Always code as if the person who will maintain your code is a maniac serial killer that knows where you live.

Bruja
Čestný člen

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/3159

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 6,481
3241.97 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bruja

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #16 kedy: Október 20, 2008, 11:10:51 »

Tak ako teoreticky mi je to jedno, len aby sa nestalo, že tu denne bude pribúdať niekoľko sto bodov a fórum bude stagnovať. smiley Ja sa so Zanzanou stretávam denne, ak by som bodovanie chcela zneužiť, tiež by som jej mohla posielať body. 25 za to, 50 za to...  vamp3 Pokiaľ to boli body v súťaži, tak ok. Ale za tie kliky či drepy a recitovanie...  rolleyes No neviem...  rolleyes
Zaznamenané

Wilson: The healer with his magic powers!
I could rub his gentle brow for hours;
his manly chest, his stubbled jaw...
Everything about him leaves me raw!
House: Psych ward's upstairs.
Wilson: With joy, oh, House, your very name
will never leave this girl the same.
Not bad for an 82-year-old... She asked me to give that to her true love.
House: What can I say? Chicks with no teeth turn me on.

House, M.D., Season 1, Episode 8: Poison
Whitewash
Administrátor

Rasa: Elf
Bodov v rase: 0/617

Príspevkov: 4,465
Odporúčania: 3
18885.93 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Whitewash

« Odpoveď #17 kedy: Október 20, 2008, 12:07:01 »

Veď ale tie drepy boli súčasť súťaže. No dobre, tak nabudúce tam napíšem klasickú správu "za druhé miesto.."

Nóó, s tou Zanzanou... technicky máš pravdu, nenapadá mi nič, čím by som ti to vyvrátil, keďže ako WM môžeš pridávať body... No ale bolo by to blbé, s tým súhlasím smiley Ok, no ja takisto nepridávam body len tak pre nič za nič, možno to tak vyzerá kvôli nejednoznačným komentárom, ktoré tam niekedy píšem, tak už sa polepším  angel
Zaznamenané

<°))><
Bonifácia
FF autor
*

Bodov v rase: 0/674

Príspevkov: 1,690
307.11 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bonifácia

« Odpoveď #18 kedy: Október 20, 2008, 13:05:41 »

Bruji, v jednom s tebou súhlasím, body by sa nemali dávať len tak pre nič za nič.
Ale o body za súťaž pre Eda som žiadala ja. Samú ma prekvapilo, že WW pridal tak veľa, ale to bolo jeho rozhodnutie a ako vidím zhodli ste sa na tom, že bolio pridané spravodlivo. Pamätám si, že som niekde čítala, že body sa budú dávať aj za aktivitu na stretkách, preto som o ne žiadala.
A body za drepy? Hm v strede zaplnenej cukrárne to bola riadna odvaha, a ak to WW dal aj za druhé miesto tak budiš (aj keď no, máme dve druhé miesta) nenamietam.

Inak toto mi pripomína moju dávnejšiu požiadavku: spísať body za čo a koľko bodov sa bude dávať. Taký krátky prehľadný zoznam.
Začať trebárs týmto:

KB 20b
Novinka 15b (alebo to bolo 10b)
Obrázok do avataru 1 b
Obrázky so galérie (netuším koľko)
Súťaže na stretkách podľa uváženia
.
.
.
Zaznamenané

"Nech vás sila hviezd sprevádza!"

Caterhine
Čestný člen

Bodov v rase: 0/1276

Príspevkov: 2,716
Odporúčania: 0
1554.39 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Caterhine

« Odpoveď #19 kedy: Október 20, 2008, 17:58:48 »

Sledujem tuto vasu diskusiu uz od vcera. Povodne som to chcela nechat na vyssie autority na tomto fore, ale uz mi neda nevyjadrit sa.

Bruja je mi luto, ze si nemohla prist na stretko a teraz sa citis mozno trochu ukryvdena, ze som doslala body, za nieco co nepovazujes za relevantny dovod. Budis kludne mi tie body odratat mozete. Ja by som toto (vsetko co som na stretku navystraja) normalne nerobila, ale brala som to ako hru a zabavu (sranda predsa musi byt a to urcite uzna kazdy kto tam bol). Vobec som nevedela, ze miesto v sutazi, ktoru sme cely den hrali, bude bodovane a urcite to nikto za tym ucelom nerobil.
Prispievat do galerie ti nikto nebrani, lebo je predsa len s tym dost vela prace a kedze sa nam uz zacala skola a mnohym inym aj dalsie povinnosti, tak to trosku stoji na mieste. (Vysku bodov komentovat nebudem, ale da dost prace, upravit vsetko tak, aby po spusteny prichadzali len komentare o nespravnom ulozeni, alebo popise obrazkov.)

Nechcem byt dovodom svaru vedomky ani nevedomky. Takze moju ponuku poznas a je uz na vas kompetentnych ako sa rozhodnete.
Zaznamenané

Láska nie je ani veľká, ani malá; je to jednoducho láska.
City nemožno merať ako cesty.
Ak to urobíme, začnete ju porovnávať s tým,
čo vám o nej rozprávajú, alebo s tým, čo očakávate, že stretnete.
Takto budete vždy počúvať iba príbehy,
a nebudete kráčať svojou vlastnou cestou.

(Kronika - Poznámky z letísk; Paulo Coelho)
Bruja
Čestný člen

3241.97 ℱ

Inventar

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #20 kedy: Október 20, 2008, 19:41:11 »

No výborne, teraz ja vyzerám ako tá, ktorá sa cíti ukrivdená jak malé decko. O to vôbec nejde, ja som už teda fakt posledná osoba, ktorá by sa kvôli tomu hádala. Viem len, že bola diskusia o tom, že pribudlo veľa bodov za drepy, či čo to bolo, a že to vyznelo tak, ako by proste na komornom stretnutí len mal niekto náladu dať niekomu body (WW, teraz to neber ako výčitku - teraz zovšeobecňujem; ja som tiež rada, keď môžem niekomu poslať body.  coolsmiley Moja reakcia na to, že ste nás upírov predbehli v počte bodov (no bóže, je tam toho...), bola myšlienka, že to mám v podstate v paži). Preto prosím Miška a ostatných (v tom prípade aj moje sklerotické ja), aby tam dávali to slovko súťaž alebo proste relevantné vysvetlenie, lebo potom si niekto môže povedať, že načo sa ja snažím a zbieram body pre moju rasu, keď niekto len tak dostane päťdesiat bodov. Proste aby sa zamedzilo zneužívaniu pridávania bodov, keďže sme viacerí, čo ich pridávať môžu. Nešlo o to, kto dostal body, ale o princíp. Uznávam, že som ten príspevok napísala trochu tvrdšie, než by som to spravila, povedzme, dnes, ale stáva sa. Život je plný prešľapov, ale po kanáloch preto chodiť nebudem. Myslím, že každému sa prihodí, že je jeden deň v roku iracionálne podráždený a podarí sa mu potom nejaká hovadina. vamp3 A rozhodne som nikde nepísala, že žiadam o strhnutie udelených bodov!

Čo sa týka prispievania do galérie, myslela som si, že ide len o niekoľko bodíkov, keďže z môjho pohľadu majú jednoznačne vyššiu prioritu články na stránke. Preto mi aj chýba v príslušnom topicu nejaká informácia o pridávaní bodov, lebo to môže motivovať menej aktívnych užívateľov, aby aspoň takouto formou pomáhali tvoriť fórum. Nie každý má rád hľadanie článkov na webe a ich preklad (alebo ak aj hej, tak na to nemá čas).

Cate: dúfam, že si o mne nemyslíš, že chodím na stretnutia a vôbec na toto fórum, aby som zbierala nejaké body a potom moja prezývka žiarila na čele bodovej tabuľky? To by som sa fakt urazila. vamp3 vamp3 Fórum je pre mňa fajn relax a navyše sú tu fajn ľudia. A kam sa body hrabú na ľudí??? smiley
« Posledná zmena: Október 20, 2008, 19:43:22 od Bruja » Zaznamenané

Caterhine
Čestný člen

Bodov v rase: 0/1276

Príspevkov: 2,716
1554.39 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Caterhine

« Odpoveď #21 kedy: Október 20, 2008, 20:05:53 »

Bruja: neboj sa nic take si o tebe nemyslim, chapem, ze robis vsetko pre to, aby toto forum a stranka celkovo len prekvitala. Aj ja na toto forum chodim, preto lebo je to super a velmi prijemni ludia. Myslim, ze relax je to pre kazdeho, inak by sem asi niekto nechodil. smiley

Clanky na zaplnanie stranky su urcite dolezite a nie len tie. Ale predsa len treba tiez pochopit, ze ked sa galeria spusti aj ta bude vizitkou stranky a najma ludi, ktori na nej pracovali. Viem, ze sa to vidi dost malicherne, ved co je to nahadzat tam par obrazkov. Je to vsak omnoho viac ako to. Tvoje prijority chapem, ale odlisit sa veci nejako predsa musia.
Zaznamenané

Láska nie je ani veľká, ani malá; je to jednoducho láska.
City nemožno merať ako cesty.
Ak to urobíme, začnete ju porovnávať s tým,
čo vám o nej rozprávajú, alebo s tým, čo očakávate, že stretnete.
Takto budete vždy počúvať iba príbehy,
a nebudete kráčať svojou vlastnou cestou.

(Kronika - Poznámky z letísk; Paulo Coelho)
Petraela
Čestný člen

Bodov v rase: 0/2336

Príspevkov: 6,599
2284.20 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Petraela

Castillion, Stanatic, X-Phile

« Odpoveď #22 kedy: Október 20, 2008, 20:11:42 »

Je v poriadku, že sa ozývate, Bruja v pohode neboj, ten príspevok bol podľa mňa, OK
Faun je taká záležistosť, čo sa môže zdať jednoduchá, ale v podstate je to pekná makačka,  cheesy chceme aby bolo ku všetkému dôležitému aspoň pár obrázkov, lenže tých Filmov, kníh a  seriálov je fakt veľa a obrázky sa rátajú na stovky...
Zaznamenané

Whitewash
Administrátor

18885.93 ℱ

Inventar

« Odpoveď #23 kedy: Október 20, 2008, 20:52:55 »

No ja nemám čo dodať. Tie posledné 3 príspevky hovoria za všetko. Ale dávam Bruji za pravdu v tom, že tie odôvodnenia pri pridávaní / strhávaní bodov treba písať jednoznačne. A hovorím teraz aj o sebe, som si vedomý toho, že aj ja som tam písal semtam dosť také "labilné" dôvody. Teda oni boli dobré, len som to tam nejednoznačne a dosť hmlisto napísal.

Takže odteraz všetci, čo majú právo manipulovať s bodmi, budú písať jednoznačné dôvody. To berte ako administrátorské nariadenie  police
HALT (to v informatickej reči znamená HOWGH) 
Zaznamenané

<°))><
Ginevra
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: Október 20, 2008, 20:56:39 »

A viete čo? Z tohto dôvodu body nepridávam vôbec! Takže odo mňa nič nečakajte  tongue
Zaznamenané
Bruja
Čestný člen

3241.97 ℱ

Inventar

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #25 kedy: Október 20, 2008, 23:19:07 »

Gin: užívaj si to šťastie.  2funny 2funny

Cate: Uf, tak to som rada. Fakt som mala chvíľu chuť zaliezť pod stôl.  2funny Blbo som to napísala, no...  shy2
Zaznamenané

nik
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: Október 25, 2008, 17:51:04 »

Všímam, že ak sa človek neprihlási, resp. nie je registrovaný, vidí O nás + OffTopic, v prípade, že niekto napíše niečo, mu to zobrazí v Posledných príspevkoch napr. Re: Odkazy na (ne)cool pesničky a z toho vidí celú Hudbu  smiley ono to bolo pred spojením viditeľné, takže teraz ako spojený topik by to viditeľné nemalo byť, tak ako nevidno, či niekto pripísal dačo v administrácii, tak nech tak nevidí ani ono neprihlásené, niečo, čo sa  sem napísalo... to sa dá opraviť nie? (pochopil niekto?)
Zaznamenané
Whitewash
Administrátor

18885.93 ℱ

Inventar

« Odpoveď #27 kedy: Október 26, 2008, 16:11:58 »

(pochopil niekto?)

ehm.. ani nie  shy
Zaznamenané

<°))><
nik
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: Október 26, 2008, 17:38:21 »

hm... takto

pred spojením O nás + Offtopic, jedno bolo verejné... takže ako spojené, by sa neprihlásenému uživatelovi nemali zobrazovať nove prispevky v Poslednych prispevkoch...

ku prikladu, bežný uživateľ nevidí, že niečo pribudlo do admin zóny; ale neregistrovaný uživ. vidí, keď pribudne do O nás+Offtopic (čo by nemal - teda treba opraviť)

už je to jasnejšie?  rolleyes
« Posledná zmena: Október 26, 2008, 17:41:33 od nik » Zaznamenané
Mirka7990
Učeň

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/130

Príspevkov: 408
50.71 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Mirka7990

« Odpoveď #29 kedy: Október 26, 2008, 17:38:44 »

Ja som pochopila pri tom prvom, ale čo z toho keď s tým nič nezmôžem cheesy
Zaznamenané

Polnočná premena, vytiu vlkov ozvena. Pri splne mesiaca, deň s nocou strieda sa, oči krvou zažnú sa a vlkolak zrodí sa.

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.226 sekúnd, 22 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting