Fantasy-Svet.net
Október 15, 2019, 03:51:49*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1] 2 3 ... 8   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Sťažnosti  (Prečítané 19666 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Ginevra
Hosť
« kedy: Marec 09, 2008, 20:44:52 »

Tu môžete písať sťažnosti rôzneho druhu. Teda fora vo všetkých jeho stránkach. Či už technických, grafických alebo estetických. Skrátka vyjadrite sa k čomukoľvek.
Zaznamenané
Ginevra
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: Marec 19, 2008, 16:20:10 »

No nedúfala som, ze prvá sa budem sťažovať ja, ale nemám inú možnosť. Láskavo žiadam užívateľov, aby si predtým ako založia novú tému, dôkladne PREMYSLELI, čo do nej napíšu. Ak niekto vidí novú tému (teraz si vymýšľam) napr. s nadpisom Príbeh Aničky a Jožka, tak čaká, že tam nájde spomínaný PRIBEH! A nie vyjadrenie typu :
1. "Bože tých dvoch neznášam sú takí hnusní...."
2. "Ježíš ja toho Jožka milujem...."
Takéto vyjadrenia sú vhodné v dalších príspevkoch a nie hned na začiatok. Ako by to vyzeralo, keby to každý tak robil?    Ja viem, že forum je najmä o diskusii, no aj tak by to malo neako vyzerať. A dalšia vec, ak niekto niečo nemá rád, nech sa nezapája do diskusie o danej veci a už vôbec nech nezakladá takéto témy. Lebo to skončí ako v príklade 1 (hore spomínanom). A do tretice témy musia mať jasné názvy (ako je i spomínané v PRAVIDLACH FORA - http://hpforum.890m.com/index.php/topic,8.0.html) a nie názvy typu heh joj no smajlíky....atd.
Ak by si niekto ráčil prečítať tento príspevok : http://hpforum.890m.com/index.php/topic,76.0.html uvidí, že ak nevie ako zakladať nové témy má sa ozvať mne. Skúste sa tým riadiť, dobre? Ušetríte prácu mne i sebe!
Ak sa však nadalej budú takéto témy objavovať budem ich rovno mazať. A ešte jedna vec : Návštavnosť fora sa zvýši, len čo sa spojíme s fantasy webom (toto leto) ale dovtedy je na kreativite každého z Vás, koľko ľúdi sem pozvete. Ja mám zopár plánov, ktoré rozbehnem v najbližších dňoch. Dakujem za pochopenie.
« Posledná zmena: Marec 19, 2008, 17:20:34 od Ginevra » Zaznamenané
Whitewash
Administrátor

Rasa: Elf
Bodov v rase: 0/617

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 4,465
Odporúčania: 3
18885.93 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Whitewash

« Odpoveď #2 kedy: Marec 19, 2008, 17:13:25 »

No, Ginevra to so zakladaním napísala trochu ostro ("ak neviete zakladať témy, nerobte to")... Ja by som to opravil, a napísal, že ak neviete zakladať nové témy, pozrite si help http://hpforum.890m.com/index.php?action=help (alebo tlačítko Nápoveda na fóre)
Zaznamenané

<°))><
Ginevra
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: Marec 19, 2008, 17:17:27 »

No, Ginevra to so zakladaním napísala trochu ostro ("ak neviete zakladať témy, nerobte to")... Ja by som to opravil, a napísal, že ak neviete zakladať nové témy, pozrite si help http://hpforum.890m.com/index.php?action=help (alebo tlačítko Nápoveda na fóre)

No jo no máš pravdu, ja to zmením. Len to tak asi vyzerá ked je toho na mňa už priveľa  uglystupid2 preto som tu týždeň nebola (a na mňa je to rekord cheesy) v poslednom čase vôbec nestíham a tak ma hocičo poriadne rozhnevá. Ak by som ale bola hnusná treba ma zastaviť  knuppel2 ja ked raz chytím paru tak vydržím hodiny  cheesy cheesy  tickedoff tickedoff cheesy
Zaznamenané
Whitewash
Administrátor

18885.93 ℱ

Inventar

« Odpoveď #4 kedy: Marec 19, 2008, 17:56:21 »

Kritika takisto môže byť, ale nech je objektívna a podložená argumentami...
Zaznamenané

<°))><
Ginevra
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: Marec 19, 2008, 17:58:47 »

No ved hej  vravím je toho na mňa veľa...niesom ako ty  cheesy ja k tomu všetkému ešte aj maturovať  cheesy tak to by bol už úplný koniec   ^-^
Zaznamenané
Whitewash
Administrátor

18885.93 ℱ

Inventar

« Odpoveď #6 kedy: Máj 25, 2008, 19:38:03 »

Kokos, aj vám sa načítava takto dlho fórum? Lebo mne sa teraz 40 (!!!!!) sekúnd načítavalo, dvakrát mi timeoutlo spojenie, a potom ďalších 30 sekúnd prihlasovalo... už ma ten hosting fakt začína štvať... oni mi píšu že ich chyba to nie je, že oni pomalí nie sú, ale tak potom majú naprd peering v SIXe so Slovak Telekom-om, alebo čo...
Zaznamenané

<°))><
Ginevra
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: Máj 26, 2008, 14:48:17 »

Kokos, aj vám sa načítava takto dlho fórum? Lebo mne sa teraz 40 (!!!!!) sekúnd načítavalo, dvakrát mi timeoutlo spojenie, a potom ďalších 30 sekúnd prihlasovalo... už ma ten hosting fakt začína štvať... oni mi píšu že ich chyba to nie je, že oni pomalí nie sú, ale tak potom majú naprd peering v SIXe so Slovak Telekom-om, alebo čo...

niečo mi hovor  tickedoff niekedy je to hrôza
Zaznamenané
Bruja
Čestný člen

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/3159

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 6,481
Odporúčania: 2
3241.97 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bruja

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #8 kedy: Máj 26, 2008, 19:27:34 »

Hm, mne beží v pohode. Príspevky mi síce načítava dlhšie, ale ide o pár sekúnd.
Zaznamenané

Wilson: The healer with his magic powers!
I could rub his gentle brow for hours;
his manly chest, his stubbled jaw...
Everything about him leaves me raw!
House: Psych ward's upstairs.
Wilson: With joy, oh, House, your very name
will never leave this girl the same.
Not bad for an 82-year-old... She asked me to give that to her true love.
House: What can I say? Chicks with no teeth turn me on.

House, M.D., Season 1, Episode 8: Poison
Whitewash
Administrátor

18885.93 ℱ

Inventar

« Odpoveď #9 kedy: Máj 26, 2008, 19:39:04 »

Mi pisali z hostingu, zevraj niekto iny im to tam pretazuje... fakt parada, ze si to nevedia ustrazit..
Zaznamenané

<°))><
Petraela
Čestný člen

Bodov v rase: 0/2336

Príspevkov: 6,599
Odporúčania: 0
2284.20 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Petraela

Castillion, Stanatic, X-Phile

« Odpoveď #10 kedy: Máj 26, 2008, 19:42:10 »

no super  2funny 2funny 2funny 2funny tickedoff uglystupid2
Zaznamenané

Bruja
Čestný člen

3241.97 ℱ

Inventar

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #11 kedy: Október 18, 2008, 16:58:49 »

Fajn, využívam možnosť trochu sa sťažovať, pretože pridávanie bodov mi smrdí.  angry angry Čo má byť tých 50 bodov za albumy do fauna? Ospravedlňujem sa, ak som to prehliadla, ale zatiaľ som nikde nečítala, že sa tam dá získať 50 bodov, tak žiadam vysvetlenie, aby aj ostatné rasy mohli prispieť do Fauna.  angry V príslušnom topiku vôbec nie je upresnené, akou formou sa pridávajú body za príspevky do galérie.

ďalej: Nech rátam stále dokola, za novinku a KB spolu je 25 bodov, nie? Tak prečo je tam jedna tridsiatka?  huh Za čo je tých 5 bodov? To len tak, že mám dobrú náladu, nuž pridám??? 

50 bodov za skákanie a drepovanie v cukrárni a za báseň? Ako mistr Admin WW, nehnevaj sa, ale toto určite fóru nijako neprospelo.  angry To ja ti tiež môžem odrecitovať Hviezdoslava a naučiť sa prvú kapitolu HP1 naspamäť, ak mi za to dáš sto bodov.

V mene nechápajúcich členov fóra žiadam vysvetlenie.
Zaznamenané

Whitewash
Administrátor

18885.93 ℱ

Inventar

« Odpoveď #12 kedy: Október 18, 2008, 17:31:11 »

No za pridávanie fotiek do albumu sú takisto body, odkedy beží Faun a bodovací systém 
A ostatné rasy môžu tiež prispievať, veď o tom som už na fóre niekoľkokrát písal.

Čo sa týka bodov: novinka 10, recenzia 15, KB 20. Takže 20 + 10 = 30  coolsmiley

Skákanie a drepovanie - to bola súťaž na stretku, kde prvý človek dostal 100 bodov a druhý 25. O možnosti získať body za súťaže na stretkách som tiež niekoľkokrát písal smiley

A ok, ak mi na najbližšom stretku povieš naspamäť celú prvú kapitolu HP1 (presne, do každého slova a písmenka, synonymá, ani prehodený slovosled vo vete nesmú byť) máš 100 bodov. Nezabudni doniesť knihu, aby som si to mohol overiť 
« Posledná zmena: Október 18, 2008, 17:50:14 od Whitewash » Zaznamenané

<°))><
Bruja
Čestný člen

3241.97 ℱ

Inventar

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #13 kedy: Október 19, 2008, 16:59:02 »

Hej, to je mi jasné, že sa môžu na tom zúčastniť všetci. vamp3 Len tam chýbala poznámka k bodom. Myslím, že keby ľudia vedeli, že sa tam dá získať toľko bodov, asi by ťa zavalili obrázkami.  2funny Teda možno sa to už deje, neviem...

To, že za KB je 20 bodov, som nevedela. Asi som prehliadla. Ospravedlňujem sa. No veď na to tu je topic, aby sa takéto veci riešili. smiley Nie je nič horšie ako zlá informovanosť. vamp3

Áno, písal si, že na stretkách sa bude dať získať body, ale nie je to trochu veľa? Tí, ktorí nemôžu ísť na niekoľko stretnutí za sebou alebo vôbec sa na stretko nedostanú, lebo bývajú ďaleko, sa môžu cítiť znevýhodnení...

Ten môj predchádzajúci príspevok asi vyznel silnejšie, ako mal - sorry za to. smiley Nebolo to myslené v zlom, len mi tie veci neboli jasné. Asi som použila nevhodných smajlíkov...  shy2
Zaznamenané

Whitewash
Administrátor

18885.93 ℱ

Inventar

« Odpoveď #14 kedy: Október 19, 2008, 19:21:38 »

Ok, v pohode smiley
No toľko bodov... bola to jednak prvá súťaž a jednak niektoré úlohy, čo museli dotyční spraviť... otvorene poviem, že ja by som sa na to asi neodvážil smiley

Zatiaľ nie som zavaľovaný obrázkami, asi si ešte veľa ľudí toto neprečítalo, alebo sa im nechce cheesy cheesy cheesy

A tých 20 bodov za KB si nemala odkiaľ vedieť, to bola moja chyba, lebo som to napísal až do administrátorskej zóny, takže si si to nemala ako prečítať... kľudne som to mohol dať už do WM zóny... Tak už to vieš 
Zaznamenané

<°))><
Strán: [1] 2 3 ... 8   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.198 sekúnd, 21 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting