Fantasy-Svet.net
Október 16, 2019, 14:03:28*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Captain America: Civil War  (Prečítané 528 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Sirius
Vedúci rasy

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/5318

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 4,047
Odporúčania: 0
893.09 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Sirius

« kedy: Máj 08, 2016, 19:23:19 »

Captain America: Civil War

O čom to je: Civil war nadväzuje na predošlé filmy Avengers, Winter Soldier. Po tragickej nehode pri ktorej zahynú nevinný civilisti. Sa vláda rozhodne že je potrebné kontrolovať akcie superludí. Toto rozhodnutie bude mať za následok rozkol v týme. Keď sa proti sebe postavia Iron man a Captain America.

Čo na to Sirius:
Bolo to rozhodne lepšie ako Ultron. Páčilo sa mi ako zakomponovali do filmu udalosti s komiksu. Ktoré nemohli 100% okopírovať vzhľadom na predošlé udalosti v MCU. No aj tak danú udalosť vpasovali do filmu skvelo. Vďaka nej mohli uviesť Wakandu a Black Panthera, ktorý bol mimochodom perfektný. Hlavný záporák bol fajn. Strašne sa mi páčilo že to nebol dáky mega evil hydra neviem kto. Ale proste obyčajný človek ktorý kvôli Avengerom prišiel o všetko. Jediná vec čo sa mi nepáčila bol Spider man. A to že naňho ešte vytrieskali druhú potitulkovú scénu to bol vrchol.

Zaznamenané

I am alone, but not lonely
Strán: [1]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.194 sekúnd, 21 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting