Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Strán: [1]   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Captain America: The Winter Soldier  (Prečítané 1185 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Sirius
Vedúci rasy

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/5318

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 4,047
Odporúčania: 0
893.09 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Sirius

« kedy: Október 24, 2013, 18:20:05 »

Captain America: The Winter Soldier

O čom to bude: Steve Rogers sa snaží nájsť svoje miesto v modernom svete. Zároveň musí spolu s agentkou Romanoff bojovať proti záhadnému nepriateľovi ktorí terorizuje Washington, D.C.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=NLWsK1ZFunA

Tak na toto sa teším trailer riadne skvelí. A tie nové postavy sú perfektné, hlavne Falcon vyzerá neskutočne skvele. čo vy nato?
« Posledná zmena: Október 24, 2013, 18:20:28 od Sirius » Zaznamenané

I am alone, but not lonely
Sirius
Vedúci rasy

893.09 ℱ

Inventar

« Odpoveď #1 kedy: Február 03, 2014, 19:59:14 »

Američania mali super bowl,čo pre zvyšok sveta znamená len jediné nové traileri  smiley http://www.youtube.com/watch?v=7SlILk2WMTI Už sa na Winter Soldiera neskutočne teším
Zaznamenané

Mercy
Redaktor

Bodov v rase: 0/7446

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 2,781
Odporúčania: 1
29.20 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Mercy

ALWAYS BELIEVE IN SHERLOCK

« Odpoveď #2 kedy: Február 03, 2014, 20:27:44 »

áno áno zachytila som dneska a musela som si to aj v práci pozrieť cheesy mi to nedalo... tento vyzerá veru lepšie ako ten prvý a ja sa už ozaj neviem dočkať smiley
Zaznamenané

Sirius
Vedúci rasy

893.09 ℱ

Inventar

« Odpoveď #3 kedy: Február 03, 2014, 20:29:26 »

druhé časti sú väčšinou lepšie, strašne som zvedavý na Falcona
Zaznamenané

Mercy
Redaktor

29.20 ℱ

Inventar

« Odpoveď #4 kedy: Február 03, 2014, 20:33:26 »

no hej no jednotka bola tak trošiiiičku nudná cheesy ale zas aj Thor bol prvý nuda a druhý bol ako dostať pálkou do hlavy oproti jednotke cheesy v dobrom cheesy takže ja som presvedčená že to bude podobné aj tu, mňa popravde Marvel asi nemôže už sklamať smiley
Zaznamenané

Sirius
Vedúci rasy

893.09 ℱ

Inventar

« Odpoveď #5 kedy: Apríl 05, 2014, 14:56:08 »

Lístok kúpený, o hodinu to začne. Večer očakávajte moj nàzor.
Zaznamenané

Jin
FF autor
*

Rasa: Elf
Bodov v rase: 500/3037

Príspevkov: 1,837
1499.17 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Jin

« Odpoveď #6 kedy: Apríl 05, 2014, 20:08:36 »

Ja som to už videla! Pred týždňom aj niečo sme boli s priateľom a mojou sestrou na tom v kine v Dubline. Síce bez tituliek boli niektoré dlhé monológy trošku nezrozumiteľné, ale (pozor, teraz príde moje laické hodnotenie)

aj tak sa mi ten film neuveriteľne páčil. Zopár predvídateľných vecí (ako napríklad Robert Redford bol úplne neočakávane ten zlý), ale inak super. smiley Oproti jednotke je to ako... no... neviem. Proste trošku iná liga. smiley
Tiež sa mi veľmi páčila Black Widow a to, že dostala viac priestoru.
Toľko k môjmu skromnému názoru. Je pravda, že netuším, podľa akého komiksu to je, ani teda ani netuším, či bolo všetko "s kostolným poriadkom", ale aj tak sa mi to páčilo. smiley Už si viac vecí z filmu nepamätám, preto netrpezlivo čakám, kým vyjde DVD.

Ehm, edit: po prečítaní si Siriusovho zhodnotenia som zistila, že som zabudla na vec, ktorá sa mi tam páčila najviac! Falcon! Teda tie jeho krídla. Boli úplne skvelé. Neviete náhodou, či sa objaví aj v iných filmoch?

Ale už teraz sa teším na to, ako už budú všetky filmy vonku a budem si robiť "avengers" maratóny. smiley
« Posledná zmena: Apríl 05, 2014, 21:12:22 od Jin » Zaznamenané

Viac nôh ďalej zájde!
Sirius
Vedúci rasy

893.09 ℱ

Inventar

« Odpoveď #7 kedy: Apríl 05, 2014, 20:45:06 »

Ja som spokojný s tým aké to bolo.
To že Retford bol ten zlý ma moc neprekvapilo. Strašne sa mi páčili tie narážky na predošlé filmy a aj na postavy od Marvelu. Troška ma mrzí že Maria Hill nemala viac priestoru, ale inak to bolo dobré. Falcon bol skvelý.
Zaznamenané

Mercy
Redaktor

29.20 ℱ

Inventar

« Odpoveď #8 kedy: Máj 19, 2014, 15:55:51 »

Včera som sa konečne donútila pozrieť si to ako kino rip (bože prečo musím takto trpieť a prichádzať o všetky tie skvelé efekty!) ale už som to nemohla vydržať cheesy

Skvelý film

Ja som osobne veľmi spokojná, jednoznačne sa zaradí medzi moje obľúbené Marvelovky. Očakávania boli veľké a aj sa mi naplnili, viac menej ma nič nesklamalo až na dosť veľkú predvídateľnosť deja.
Teraz nemyslím hlavného záporáka, keďže žiadny z Marvel filmov sa nehrá na žiadne tajnosti ohľadom toho kto je "dobrý" a kto "zlý". Skôr mi trochu vadila tá prihľadnosť Furyho smrti. Nie len že bolo všetkým okrem filmových postáv jasné, že nezomrel, presne všetci vedeli, prečo svoju smrť fingoval a ja byť záporák, tak toto by bola možnosť z ktorou by som jednoznačne počítala a pokiaľ by som osobne nevidela jeho hlavu oddelenú od tela alebo jeho telo rozomleté na kúsky tak by som asi neuverila že je mŕtvy cheesy

No... ale k jednotlivým ostatným postavám, Cap mi konečne neprišiel až tak strnulý, jasné je to starý on, čo vidí všetko čierno biele ale má na to právo keďže pochádza z doby keď vlastne všetko čierno biele bolo. Je proste patriot a keď ho tak človek bude brať tak je v lastne v pohode. Páčilo sa mi ako hádzal tým štítom cheesy konečne ho nemal len na okrasu ale naozaj s ním robil celkom divy cheesy

Falcon skvelý, od prvej scény kde sa len objavil, super hlášky, sympaťák, tie krídla boli geniálne.

Black Widow ma mierne sklamala. Neviem či je to tým že som ovplyvnená všeobecným názorom ale tým že mi ide Scarlet na nervy, troška jej stúplo sebavedomie a príde mi, že aj v tom filme to cez jej postavu nejak presakuje.

Winter Soldier alias Bucky bol skvelý, ďalší super záporák ktorý nie je tak úplne záporák, páčil sa mi ten príbeh okolo neho aj vývoj ktorý to celé malo v rámci Kapitána A. Dúfam, že sme ho nevideli naposledy (predpokladám podľa konca že nie).

Celý príbeh skvelý, celé to prepojenie s prvým kapitánom, vnútro Shieldu prežraté Hydrou skrz na skrz, tá pointa to, ako si to Hydra celé vymyslela, a potom sa mi páčilo na konci ako zameriavali tie ciele a aj Tonyho Starka... fuuu vlastne mu kapitán zachránil život cheesy len mi prišlo trochu trápne ako to bolo na poslednú sekundu... to je trochu ošúchané nie? cheesy

No už mi nič teraz nenapadá ale ak niečo tak ešte potom dopíšem. Ale za mňa úplne super, spokojnosť a teším sa na DVD keď si to pozriem konečne v dobrej kvalite s počúvateľným zvukom cheesy
Zaznamenané

Bentjudges
Roľník
*

Rasa: Nezaradený
Bodov v rase: 0/0

Príspevkov: 2
100.82 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bentjudges

« Odpoveď #9 kedy: Október 09, 2017, 21:34:34 »

Kapitan Ameryka: Zimowy їoіnierz 3D / Captain America: The Winter Soldier 2014 1080p.3D.CUSTOM.BluRay.Half.Over-Under.x264.AC3-LEON 345  Lektor i Napisy PL
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
  Tlačiť  

Skočiť na:  

Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
Sitemap
Schvalovanie prispevkov

Stránka vytvorená za 0.118 sekúnd, 21 SQL dotazov.