Fantasy-Svet.net
Október 15, 2019, 03:33:20*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Rise of the Guardians / Legendárna partia  (Prečítané 2060 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Mercy
Redaktor

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/7446

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 2,781
Odporúčania: 1
29.20 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Mercy

ALWAYS BELIEVE IN SHERLOCK

« kedy: August 11, 2013, 12:02:31 »

Rise of the Guardians

O čom to je: Když se jeden zloduch rozhodne vzít dětem na celém světě radost ze života, dá se dohromady parta superhrdinů, a ta se ho pokusí zastavit. Její členové jsou skutečně legendární. Provázejí každého z nás od dětství, ale nikoho asi ještě nenapadlo, že by ti, kdo rozdávají dětem radost, taky uměli rozdávat rány. Legendární parta vznikla ve studiu, které stvořilo Shreka a Madagaskar. Filmu, o němž se s předstihem mluví jako o animované události roku, vysloveně sluší 3-D provedení.
Vraťme se ale k našim hrdinům. Jejich neformálním šéfem je Santa, jenž bohatýrským zjevem a chováním připomíná ruského kozáka. K ruce má nejen skřítky, ale i bandu sněžných mužů. Jeho křehkým protipólem je pak Víla Zuběnka se svou armádou minivíl. Partu pak doplňují Velikonoční zajíc, za jehož drsným vzezřením se skrývá roztomilý zajda, a mlčenlivý pohodář Sandman. Ti všichni zpříjemňují životy dětí, ať už jim nosí dárky na Vánoce, vyměňují vypadlé zuby za peníze, schovávají velikonoční kraslice nebo je každý večer uspávají a jako bonus dodávají hezké sny. Všudypřítomnou idylu ale kazí „Bubák“. Taková ta potvora, co se na beton schovává pod postelí nebo ve skříni a spícím dětem přináší jen noční můry. A tenhle Bubák se rozhodne škrtnout Velikonoce, Vánoce i kšeftování s mléčným chrupem. Legendární parťáci si záhy uvědomí, že na tohohle nepřítele sami nestačí a povolají do svých řad Jacka Frosta. Bohužel, vysmátému klukovi, který škádlí lidi mrazivými malůvkami na oknech a náledím uprostřed města, se do záchrany světa nechce. Štve ho, že na rozdíl od jeho kolegů v něj děti nevěří. Otázkou je, co se stane, až pod vlivem nočních můr přestanou caparti věřit i v jejich existenci.(oficiální text distributora)

Videli ste niekto túto rozprávku? Ja som sa na to dlhšie chystala a dnešné lenivé nedeľné doobeda bolo ako stvorené na to aby som si ju konečne aj pozrela. A  smitten veľmi sa mi páčila smiley
Je to taká milá klasicky rozprávková rozprávka o boji dobra proti zlu a viere detí v rozprávkové bytosti ako Veľkonočný zajac, víla Zubnička či Sandman smiley ozaj som sa pri tom napriek možno trocha ošúchanému motívu nenudila a príjemne som si oddýchla smiley môžem len vrelo odporúčať či už aj menším deťom ale ale aj milovníkom rozprávok v staršom veku cheesy

obrázky:

Zaznamenané

Sirius
Vedúci rasy

Bodov v rase: 0/5318

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 4,047
Odporúčania: 0
893.09 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Sirius

« Odpoveď #1 kedy: August 11, 2013, 12:05:35 »

celkom fajn to bolo, Sandman najlepšia postava :-)
Zaznamenané

I am alone, but not lonely
Mercy
Redaktor

Bodov v rase: 0/7446

Príspevkov: 2,781
29.20 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Mercy

ALWAYS BELIEVE IN SHERLOCK

« Odpoveď #2 kedy: August 11, 2013, 12:06:27 »

hej Sandman bol super cheesy ale zajac bol tiež skvelý cheesy cheesy cheesy
Zaznamenané

kachiri
Roľník
*

Rasa: Upír
Bodov v rase: 0/1712

Príspevkov: 107
181.72 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - kachiri

« Odpoveď #3 kedy: Október 10, 2013, 23:41:01 »

Tak toto je absolútne perfektná rozprávka, taká farebná smiley mám rada absolútne všetky postavy 
Zaznamenané

"Váhanie je zlodej času."
"My power is in my heart."
"I believe in DESTINY."

Haskell Moore: No matter what you do it will never amount to anything more than a single drop in a limitless ocean.
Adam Ewing: What is an ocean but a multitude of drops?
CLOUD ATLAS  2012

So this is how liberty dies, with thunderous applause.
PADMÉ, STAR WARS III. - REVENGE OF THE SITH 2005
Strán: [1]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.159 sekúnd, 21 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting