Fantasy-Svet.net
Október 16, 2019, 14:27:56*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Psyren  (Prečítané 1539 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Flavel
Redaktor

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/1522

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 770
Odporúčania: 2
137.80 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Flavel

« kedy: Január 25, 2013, 21:16:35 »

Stredoškolák Ageha Yoshina bol známy hlavne tým, že bol zapletený do každej bitky, ktorá sa v okolí diala a za peniaze bol ochotný, týmto spôsobom vybaviť každý problém. Jeho život sa zmenil jedného dňa, keď na ceste domov našiel telefónnu kartu s nápisom "PSYREN". Vskutku sa s týmto menom spájali chýry a nejasné špekulácie, podľa ktorých v poslednom čase mizli ľudia, ktorí boli majiteľmi práve takýchto telefónnych kariet. Keď takto zmizla aj Agehova spolužiačka Amamiya, tak vedel, že bolo na čase, niečo proti tomu podniknúť. Nevedel však, s čím mal do činenia: telefónna karta ho zaviedla do sveta, v ktorom sa rozliehal prach a zrúcané budovy, kam oko dovidelo, a len sa to tam hmýrilo krvilačnými príšerami, ktoré bez mihnutia oka zabijú každého, kto im príde nablízko. A čo na tom je najdesivejšie: toto bolo Japonsko z budúcnosti!

Psyren je manga na 145 kapitolách a 16 Vol, je ukončená. Anime k tomu nie je, a pokiaľ viem sa ani neplánuje, čo je podľa mňa strašná škoda. sad

Poznáte to niekto? Ja sa k tomu vyjadrujem troma písmenami: W-O-W  happydance jumpinlove happydance
Je to  najlepšia manga, ktorú som kedy čítala, nie je ani krátka, ani dlhá, dej sa moc nezapletá a nekomplikuje príchodom (a odchodom) nových postáv, ako to je v mangách zvykom. Prvý diel je síce trochu pomalší, ale ďalej to už ide ako voda a nepustilo ma to do poslednej stránky, bol to skvelý zážitok. Ďakujem big-smokeovi za tento tip, máš za to odo mňa karmu, a aj ja to odporúčam každému, ktorý sa fantasy a sci-fi mangám nevyhýba. smiley

A ešte dve "upútavky":

« Posledná zmena: Január 27, 2013, 19:20:55 od Flavel » Zaznamenané
Avantasia
Lovec
**

Bodov v rase: 0/593

Príspevkov: 269
Odporúčania: 0
262.39 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Avantasia

« Odpoveď #1 kedy: Január 27, 2013, 19:20:22 »

Je to výborné!
Viem, že nemôžem hodnotiť veľmi objektívne, lebo toho z manga ešte nemám veľa načítaného, ale... najlepšie, aké som kedy čítala!!!

Nemôžem sa od toho odtrhnúť, tak super je to písané smiley
Zaznamenané
Tomoyo
Roľník
*

Rasa: Upír
Bodov v rase: 0/192

Príspevkov: 118
53.52 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Tomoyo

« Odpoveď #2 kedy: Január 27, 2013, 19:39:43 »

citala som 5 vol. a tiez sa mi to strasne paci  smitten osoby, dej a kresby su uzasne smiley nechapem, preco tento pribeh neziskal väcsi uspech...
Zaznamenané

big-smoke
FF autor
*

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/997

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 343
54.39 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - big-smoke

« Odpoveď #3 kedy: Január 29, 2013, 01:26:13 »

ohoho smiley mne je tu verejne podakovane, to som este nezazil cheesy nie je zac, manga za to naozaj stala, skoda toho rychleho konca...kiezby to malo lepsiu predavanost :/ anime by sa mohlo aspon OVA spravit ale pochybujem...teraz som na stope (grafickej) novely psyren another call...ked bude chciet niekto dalsi tip, kludne sa zastavte cheesy cheesy
Zaznamenané
Flavel
Redaktor

Bodov v rase: 0/1522

Príspevkov: 770
Odporúčania: 2
137.80 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Flavel

« Odpoveď #4 kedy: Január 29, 2013, 11:44:38 »

big-smoke: Niet zač, keby nebolo tvojho tipu, nikdy by som sa k tomu nedostala. Poradíš mi ešte niečo tým smerom? smiley

Tú nízku predávanosť si ani ja neviem vysvetliť, nezdá sa mi to o nič horšie ako taký Death Note, pričom DN zožal obrovský úspech a je k tomu anime aj film...wtf Keby sa raz malo uskutočniť Psyren anime, na 100% si ho pozriem, aj keď anime vlastne nepozerávam smiley
Zaznamenané
big-smoke
FF autor
*

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/997

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 343
54.39 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - big-smoke

« Odpoveď #5 kedy: Január 29, 2013, 12:03:44 »

ktorym smerom by si chcela poradit? cheesy cheesy

Vyriešme si to cez PM-ku smiley F.
« Posledná zmena: Január 29, 2013, 12:18:21 od Flavel » Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.139 sekúnd, 21 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting