Fantasy-Svet.net
Október 15, 2019, 04:19:06*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: M. T. Majar - Znamení vlka  (Prečítané 1229 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Mercy
Redaktor

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/7446

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 2,781
Odporúčania: 1
29.20 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Mercy

ALWAYS BELIEVE IN SHERLOCK

« kedy: Január 22, 2013, 18:20:20 »

Pod pseudonymom M. T. Majar sa ukrýva česká (áno česká) autorka Markéta Marková. Jej debutom bola kniha Hot Boys, ktorú vydalo vydavateľstvo Fantom Print ako prvú mimožánrovku (keďže sa jedná skôr o mierne erotický román a nie fantasy).
K tejto knihe pribudol koncom roka román, tentokrát už fantasy, s názvom Znamení vlka

Znamení vlka

Znamení vlka je prvou časťou série Vlci

Anotácia:
Vždycky věděla, že není obyčejná.
Ale tohle předčilo veškeré její představy.
Stačilo jedno malé kousnutí…

Tori neměla zrovna normální dětství a dospívání. Ani ona sama není tak docela „normální„. Ale co je doopravdy zač, to zjistí na druhém konci světa, kde chce začít nový život. A ten také opravdu začne. Sama však netuší, jak moc jiný bude. Do cesty, mezi stehna a následně do srdce se jí připlete alfa smečky lykantropů se slabostí pro zrzavé slovanské typy…
Slovo "vlkodlak“ je na místě, ale oni si tak neříkají. Jsou lycas. Jejich svět není uhlazený a snadný. Je to svět příšer, svět boje, krve a sexu. A Tori se toho všeho dostane víc, než by kdy tušila…

Knihu som dočítala len dva dni dozadu a musím povedať, že sa jedná o skutočne podarenú mestskú fantasy na štýl Pat Briggs, Kim Harrison, Jeaniene Frost a podobne. A že sa autorka s týmito bestsellerovými menami môže bez problémov porovnávať!!
Ja osobne som bola dosť prekvapená aj keď som pár dní pred knihou čítala kapitolu z jej predošlej "nefantasy" knihy a už vtedy sa mi autorkin štýl veľmi páčil. Napriek tomu som bola z knihy v pomykove, lebo od "domácej" autorky, ktorej to bol ešte k tomu fantasy debut som toto naozaj nečakala.
V najbližších dňoch pribudne na túto knihu aj recka odomňa takže tam podrobnosti smiley inak pokiaľ ste fanúšikmi vyššie spomínaných autoriek jednoznačne sa vám kniha bude páčiť.
Upozorním ešte, že obsahuje celkom podrobne opísané erotické scéný (na štýl Jeaniene Frost) takže pokiaľ toto nezvládate, knihe sa vyhnite.

EDIT: pridávam sľúbenú recenziu: http://www.fantasy-svet.net/?page=recenzia&target_cat=kniha&target_id=650
« Posledná zmena: Január 24, 2013, 13:34:03 od Mercy » Zaznamenané

Mercy
Redaktor

29.20 ℱ

Inventar

« Odpoveď #1 kedy: Júl 28, 2013, 19:14:45 »

Tak isto Fantom print pridal pred pár dňami do edičáku aj druhú časť Vlkov od M. T. Majar s názvom Krvavý písek zatiaľ bez obálky, ale vyzerá to tak že sa tejto knihy tiež do konca roka dočkáme. Ja sa na ňu nesmierne teším smiley

http://fantomprint.cz/kniha/krvavy-pisek
Zaznamenané

Mercy
Redaktor

29.20 ℱ

Inventar

« Odpoveď #2 kedy: Január 26, 2014, 16:04:30 »

Takže dvojka vyšla ešte koncom minulého roka, už ju mám síce doma ale... hej ale ešte som sa k nej nedostala. Každopádne sa na ňu celkom teším lebo Marková (M. T. Majar) píše naozaj dobre a koniec prvej časti bol taký že by som si ju bola najradšej niekde za rohom počkala a vymlátila z nej ako to bude ďalej cheesy

Anotácia:

Když hledáte ztracenou duši, neztratíte i tu svoji? Síla jejího vlka a indiánská magie. Spolu i proti sobě. Tentokrát musí kousnout hodně hluboko. Až na krev. Vytržená z domova, který konečně našla. Z náruče muže, kterého milovala, kterému měla stát po boku. Teď cestuje rozpálenou krajinou amerického jihozápadu společně s indiánským šamanem a v hlavě má temný stín, jenž dříve nebo později vypluje na světlo. Potkává lidi, které nikdy potkat nechtěla. Lidi, pro něž jsou lykantropové jen odolnou hračkou pro zvrhlé hry. Tori musí bojovat o hrdost a o život. Nejen svůj. Musí se vydat do míst, horkých jako peklo a rudých jako písek Arizony.
Zaznamenané

Strán: [1]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.24 sekúnd, 21 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting