Fantasy-Svet.net
September 19, 2021, 01:34:27*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Dragons: Riders of Berk / Draky: Jazdci z Berku  (Prečítané 1773 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Lussy Noir Meteur
Moderátor

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 0/1553

Pohlavie: Ženské
Dlhodobejšia neprítomnosť: ta tak vyšlo :D

Príspevkov: 1,256
Odporúčania: 1
23.25 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Lussy Noir Meteur

Papoi :D

« kedy: Január 12, 2013, 00:33:40 »

Keď Štikút a jeho verný drak Bezzubý zachránia obyvateľov ostrova Berk a porazia Červenú Smrť, Vikingov z Berku ich skutky inšpirujú a rozhodnú sa uzavrieť s drakmi mier. Štikút však rýchlo zisťuje, že spolužitie ignorantských Vikingov a hrozivých drakov má ďaleko od dokonalosti a slabá aliancia môže kedykoľvek zaniknúť. Aby vyriešil tento problém, Štikútov otec Chladnobrv Obrovský sa rozhodne založiť na ostrove Dračiu Akadémiu, kde sa jeho syn spolu s priateľmi budú vzdelávať a učiť sa o drakoch. Samozrejme, nevrlí pochybovači ako Soplinos či zákerní podliaci ako Alvin Zradný zasvätia svoj ďalší život zničeniu novootvorenej Akadémie. Mladí Vikingovia z Berku a ich draci sa rozhodnú nové spojenectvo ochrániť za každú cenu.

Dragons: Riders of Berk je voľným pokračovaním animáku Ako si vycvičiť draka a tvorí "medzipríbeh" prvého (2010) a druhého (2014) dielu. Celkovo by tento seriál mal mať dve série a dohromady 40 epizód.

Ja osobne som na toto (podľa mňa) strašne milé pokračovanie natrafila celkom náhodou, ale teraz sa tej náhode veľmi teším. smiley
Dabing (či schopné titulky) sa mi nejako nepodarilo nájsť (v dabing som ani nejako nedúfala), ale úprimne... ani som sa veľmi nenatrápila pri tom hľadaní. Originál je aj tak najlepší a titulky (až som prekvapená) mi k tomu nejako netreba.

Videli ste? čo na to hovoríte? smiley
« Posledná zmena: Január 15, 2013, 17:41:27 od Lussy Noir Meteur » Zaznamenané

Počúvajte šialené taniere! smiley
Strán: [1]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.16 sekúnd, 21 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting