Fantasy-Svet.net
Október 16, 2019, 14:40:58*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Atlas mrakov  (Prečítané 1576 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Shaola
Recenzent

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 1950/10791

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 5,773
Odporúčania: 1
945.43 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Shaola

HAKUNA MATATA

« kedy: November 18, 2012, 11:38:01 »

Film rozpráva šesť príbehov, ktoré sa odohrávajú v rôznych časových obdobiach a na rôznych miestach od začiatku 19. storočia až po apokalyptickú budúcnosť. Zanesie nás do južného Pacifiku z roku 1849, do Škótska z roku 1936, San Franciska z roku 1973, súčasného Anglicka a do dvoch fiktívnych miest ľudskej budúcnosti – mesta Neo Soule z roku 2144 a Havaja z rokov 2321 a 2346.

V týchto svetoch je možná reinkarnácia a smrť je len zatvorením jedných dverí a otvorením druhých. Vrahova duša sa premení na veľkého hrdinu a jediný láskavý skutok v prítomnosti vyvolá revolúciu v ďalekej budúcnosti.

Chystáte sa do kina? Ja určite áno, vyzerá to dobre, aj trailer, aj herci, aj príbeh, aj všetko - aj reakcie sú fajn, vraj treba dosť premýšľať rolleyes

Film je natočený podľa rovnomennej predlohy Davida Mitchella, a aj tento román vyzerá výborne smiley
Zaznamenané

" I dream. Sometimes I think that's the only right thing to do."
"Z tohoto mlčení může něco povstat." (Stephen King)

Sirius
Vedúci rasy

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/5318

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 4,047
Odporúčania: 0
893.09 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Sirius

« Odpoveď #1 kedy: December 16, 2012, 14:26:33 »

videl som trailer a nie je to film pre mňa. Nemám rád takéto filmy kde sa prelína viac časových línií
Zaznamenané

I am alone, but not lonely
kachiri
Roľník
*

Rasa: Upír
Bodov v rase: 0/1712

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 107
Odporúčania: 1
181.72 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - kachiri

« Odpoveď #2 kedy: August 07, 2013, 23:35:43 »

Ako možno vidieť prešiel veľmi dlhý čas čo som sa pustila do pozretia si tohto filmu.

Čo prvé pozerám na filme je ako dlho trvá, tento mal tri hodiny  , bol neskorý večer, keď som začala pozerať a každým kúskom som len ďalej naťahovala ešte chvíľu a vravím si už to vypnem, vypnem to..., avšak, nepodarilo sa mi to, keď som si už myslela, že aspoň jeden príbeh končí nejakým takým dlhším a rozhodujúcim činom či slovom (vysvetlením) vždy pokračoval. A ja som jednoducho nedokázala čakať kým sa ráno dozviem definitívu.

Pravda, príbeh bol o niekoľkých životoch v minulosti, budúcnosti a dalo by sa sčasti nazvať, že našej blízkej prítomnosti.
Pre mňa to bol fakt zaujímavý film, čo sa týka témy i obsahovo.
Možno by niekto mohol povedať, že nie je možné sledovať a chápať, keď sa tam príbehy tak striedajú, avšak nie je to pravda, na konci sa z toho stala skladačka bez jediného chýbajúceho dieliku.
Som tomuto filmu rada i z dôvodu, ktorý je možno nepochopiteľný, a ten dôvod je výrok na jeho konci, ten si budem pamätať until my dying day.

Odporúčam v prípade, že máte čas a trpezlivosť vypočuť si príbeh(y) do úplného konca, pretože pretáčať to nie je možné, len tak možno pochopiť  smiley
Zaznamenané

"Váhanie je zlodej času."
"My power is in my heart."
"I believe in DESTINY."

Haskell Moore: No matter what you do it will never amount to anything more than a single drop in a limitless ocean.
Adam Ewing: What is an ocean but a multitude of drops?
CLOUD ATLAS  2012

So this is how liberty dies, with thunderous applause.
PADMÉ, STAR WARS III. - REVENGE OF THE SITH 2005
Strán: [1]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.153 sekúnd, 21 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting