Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Strán: [1]   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: žiadosť , prosba, apel  (Prečítané 962 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Sirius
Vedúci rasy

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/5318

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 4,047
Odporúčania: 0
893.09 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Sirius

« kedy: August 28, 2012, 23:21:26 »

Žiadam, prosím a apelujem na vás čitatelia a čitateľky. Všetci čo si dáte tu námahu a prečítate si niektorú s množstva poviedok vo fikcií, či už jednorázovky alebo tie na pokračovanie. Žiadam, prosím, apelujem na vás zanechajte svoj názor na ne v komentároch. Čo sa vám na nej páčilo, čo nepáčilo čo mohlo byť inak. Keď už venujete trochu svojho času na prečítanie niečoho, vyjadrite svoj názor, keď na to máte možnosť. Autorom vaše reakcie nie len že pomôžu pri ďalšej tvorbe ale im aj ukážu že ich niekto číta že nepíšu len tak do vetra. Každá spätná väzba poteší (aspoň mňa určite). Nemusíte hneď písať siahodlhé rozbory, postačí jedna dve vety, alebo aj dve slová. Takže prosím KOMENTUJTE, KOMENTUJTE, KOMENTUJTE

PS: Ospravedlňujem sa za možný spam nedalo mi to.
Zaznamenané

I am alone, but not lonely
Strán: [1]   Hore
  Tlačiť  

Skočiť na:  

Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
Sitemap
Schvalovanie prispevkov

Stránka vytvorená za 0.068 sekúnd, 21 SQL dotazov.