Fantasy-Svet.net
Október 20, 2019, 23:53:46*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 [2] 3 4 ... 33   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Súťaž: Uhádni Fantastický ScreenShot  (Prečítané 54620 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Yaonee
Administrátor

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 2945/14505

Pohlavie: Ženské
Dlhodobejšia neprítomnosť: práca, choroba či domáce povinnosti

Príspevkov: 3,015
Odporúčania: 4
9407.32 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Yaonee

Sherlock: I don’t have friends; I’ve just got one.

« Odpoveď #15 kedy: September 07, 2012, 23:31:03 »

Jin, stále je tu šanca, že budeš v ďalšom kole najrýchlejšia. Kým táto hra ľudí baví...  shy2

ps: ja si napr. robím špeciálny zoznam tipov, ktoré použijem v prípade, že budem musieť ďalšie kolo zadávať ScreenShot opäť raz ja  vamp3 Som veľmi zvedavá, kedy mi tie nápady dôjdu O.o
Zaznamenané

Sherlock Holmes: More importantly, however, today, we saw two people make vows. I’ve never made a vow in my life and after tonight, I never will again, so, here in front of you all – my first, and last, vow. Mary and John – whatever it takes, whatever happens, from now on, I swear I will always be there. Always.
Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #16 kedy: September 10, 2012, 00:12:28 »

Mám taký zvláštny pocit, že sa na mňa zabudlo  shy2 Nič to, ideme hravo ďalej!

Fantastický ScreenShot na tento týždeň vyzerá takto:

A vzhľadom na to, že nám nová hádanka ukrýva nielen unikátneho spisovateľa, ale aj hercov obsadených do hlavných úloh, budete mať možnosť súťažiť o ďalšie 2 bonusové body pri tzv. Retro ScreenShote! A ten v tomto kole vyzerá:

Správne odpovede posielajte od 11.09. do 14.09.2012 do 12-tej!

POZOR!

Nezabudnite na predmet: UFS05 a obsah správy „názov filmu/seriálu, ktorý screenshot zachytáva a rok, v ktorom bol film/seriál natočený“, pričom pri Retro ScreenShote po vás chcem aj meno režiséra, ktorý sa pod snímku podpísal.  

Pokiaľ správa nebude v sebe obsahovať vyššie uvedené informácie, bude automaticky zo súťaženia vylúčená.

Tí prví traja z vás, ktorí do uzávierky (posledný pracovný deň v týždni, t.j. piatok) pošlú správnu odpoveď formou PMky (predmet: UFS, obsah správy – názov filmu/seriálu, ktorý screenshot zachytáva; rok, v ktorom bol film/seriál natočený), budú ocenení plusovými bodmi do svojej rasy, a to vo výške: 1. správna odpoveď - 5 bodov, 2. správna odpoveď - 3 body a 3. správna odpoveď- 1 bod.

O čom súťaž je?

Prečítajte si v prvom príspevku v tejto téme: Pravidlá

Tí z vás, ktorí sa prečítali až na samý koniec, budú teraz odmenení. Pokiaľ tápete v tme a neviete, od čoho sa pri hádaní odraziť, skúste porozmýšľať nad nasledujúcou indíciou: čo spája matku kapitána Spocka (Star Trek 2009) a najhľadanejšieho väzňa z Azkabanu (J. K. Rowlingová Harry Potter 3 - movie) s najnovším Fantastickým Screenshotom?
« Posledná zmena: September 28, 2012, 13:38:56 od Yaonee » Zaznamenané

Sherlock Holmes: More importantly, however, today, we saw two people make vows. I’ve never made a vow in my life and after tonight, I never will again, so, here in front of you all – my first, and last, vow. Mary and John – whatever it takes, whatever happens, from now on, I swear I will always be there. Always.
Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #17 kedy: September 12, 2012, 09:47:19 »

Fantastický ScreenShot B:

Dúfam, že teraz sa vám bude hádať ľahšie.

Ďalšia indícia k Retro ScreenShotu - hľadajte mierne kontroverzného poľského režiséra, ktorý sparodoval vážnu tému o fantastických bytostiach cicajúcich krv smiley V tomto svojom filme si i sám zahral jednu z hlavných úloh.
Zaznamenané

Devil Angel
Vševed

Rasa: Upír
Bodov v rase: 0/421

Príspevkov: 1,403
Odporúčania: 1
217.84 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Devil Angel

« Odpoveď #18 kedy: September 13, 2012, 13:11:39 »

och, konečne fantastický screenshot z filmu čo som videla asi 100 x a ja si súťaž všimnem až teraz  sad
Zaznamenané

All magic comes with a price.

DON'T PANIC!
Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #19 kedy: September 13, 2012, 13:49:52 »

Stáva sa cheesy I tak máš čas do zajtrajšieho dňa, konkrétne do dvanástej smiley A... ako sa tak na účasť pozerám, súťaž zrejme tak rýchlo neskončí! Aspoň ja v to dúfam.
Zaznamenané

Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #20 kedy: September 14, 2012, 12:38:18 »

Na Fantastickom ScreenShote z 5-teho kola sa ukrýval celovečerný film z roku 1992 Dracula, ktorý bol natočený podľa unikátnej rovnomennej knižnej predlohy od Brama Stokera!

Link: Dracula

Retro ScreenShot na druhej strane ukrýval komediálne ladenú celovečernú snímku z roku 1967 Ples upírov (The Fearless Vampire Killers), ktorú režíroval kontroverzný (aj v dobrom slova zmysle) Roman Polanski.

Link: Ples upírov

Film je dostupný aj v českom dabingu a vrelo ho odporúčam smiley

Keďže takmer všetci z vás odpovedali aspoň raz správne, bodový stav vyzerá takto:

Devil Angel

Serene Evangelist  

Nessi 1b + 2b (bonus)

Lenide 3b + 2b (bonus)

Jin 5b + 2b (bonus)

Úspešným riešiteľom gratulujem a Jin veľmi pekne ďakujem za rýchlu spoluprácu! Už aby bol pondelok cheesy Či?  
« Posledná zmena: September 28, 2012, 13:40:32 od Yaonee » Zaznamenané

Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #21 kedy: September 16, 2012, 23:55:44 »

Fantastický ScreenShot od Jin na tento týždeň vyzerá takto:

Pozor!!! Tí z vás, ktorí najnovší Fantastický ScreenShot rozlúštia a pošlú mi správne odpovede, môžu si svoje sily zmerať (dodatočne) v mini aktivite (vynášajúcej až 2 plusové body pre vašu rasu), ktorá v sebe ukrýva niečo, čím sa (dajme tomu) "tvorca" ukrytého diela vo Fantastickom ScreenShote inšpiroval:

Heroic ScreenShot 

Správne odpovede posielajte od 17.09. do 21.09.2012 do 12-tej!

POZOR!

Nezabudnite na predmet: UFS06 a obsah správy „názov filmu/seriálu, ktorý screenshot zachytáva a rok, v ktorom bol film/seriál natočený“, pričom pri Heroic ScreenShote po vás chcem aj meno režiséra, ktorý sa pod snímku podpísal. 

Pokiaľ správa nebude v sebe obsahovať vyššie uvedené informácie, bude automaticky zo súťaženia vylúčená.

Tí prví traja z vás, ktorí do uzávierky (posledný pracovný deň v týždni, t.j. piatok) pošlú správnu odpoveď formou PMky (predmet: UFS, obsah správy – názov filmu/seriálu, ktorý screenshot zachytáva; rok, v ktorom bol film/seriál natočený), budú ocenení plusovými bodmi do svojej rasy, a to vo výške: 1. správna odpoveď - 5 bodov, 2. správna odpoveď - 3 body a 3. správna odpoveď- 1 bod.

PS: koncom týždňa sa chystám na jednu pracovnú cestu, správne odpovede sa preto dozviete až v nedeľu  shy2
Zaznamenané

Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #22 kedy: September 19, 2012, 22:01:05 »

Fantastický ScreenShot od Jin B:

Zaznamenané

Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #23 kedy: September 21, 2012, 15:22:57 »

Na Fantastickom ScreenShote zo 6-teho kola sa ukrýval celovečerný film z roku 2002 Pán Prsteňov: "Dve veže", ktorý bol natočený podľa unikátnej rovnomennej knižnej predlohy od J. R. R. Tolkiena!

Link: Pán prsteňov: Dve veže

Heroic ScreenShot na druhej strane ukrýval fantastickú celovečernú snímku z roku 2007 Beowulf, ktorú režíroval Robert Zemeckis.

Link: Beowulf

Keďže takmer všetci z vás odpovedali aspoň raz správne, bodový stav vyzerá takto:

Lenide 5b + 2b (bonus)

Serene Evangelist 3b + 2b (bonus)

Avantasia 1b

Sirius 2b (bonus)

kachiri 2b (bonus)

adell_cullen 2b (bonus)

Úspešným riešiteľom gratulujem a Lenide veľmi pekne poprosím o nový screenshot, a to najneskôr do nedeľňajšieho večera smiley Už aby bol pondelok cheesy Či?  
« Posledná zmena: September 28, 2012, 13:41:59 od Yaonee » Zaznamenané

kachiri
Roľník
*

Bodov v rase: 0/1712

Príspevkov: 107
181.72 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - kachiri

« Odpoveď #24 kedy: September 21, 2012, 18:36:34 »

Prvé súťažné snímky Pána Prsteňov bol pre mňa zaujímavý oriešok, skúmala som tie obrázky ale nič, keby si nevšimnem ten strom na poslednej snímke tak by som to určite neuhádla.
Naozaj super vybraté smiley
Zaznamenané

"Váhanie je zlodej času."
"My power is in my heart."
"I believe in DESTINY."

Haskell Moore: No matter what you do it will never amount to anything more than a single drop in a limitless ocean.
Adam Ewing: What is an ocean but a multitude of drops?
CLOUD ATLAS  2012

So this is how liberty dies, with thunderous applause.
PADMÉ, STAR WARS III. - REVENGE OF THE SITH 2005
adell_cullen
Vedúci rasy

Bodov v rase: 0/4351

Príspevkov: 1,085
1.61 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - adell_cullen

« Odpoveď #25 kedy: September 21, 2012, 20:07:32 »

ja som na to tiež najskôr pozerala, že čo sú to za kamene  rofl a potom som na tom poslednom zbadala nejakú tvár smiley dlho som nad tým rozmýšľala
super smiley
Zaznamenané
Avantasia
Lovec
**

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/593

Príspevkov: 269
Odporúčania: 0
262.39 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Avantasia

« Odpoveď #26 kedy: September 21, 2012, 20:28:29 »

ja som LOTR vedela hneď, ale len vďaka tomu, že som si minule dala maratón filmov a akurát som sa pristavila nad tým záberom padajúceho stromu, ktorý už bol v 1. časti smiley
Zaznamenané
Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #27 kedy: September 21, 2012, 21:00:49 »

Som rada, že sa vám toto kolo páčilo. Asi sa budem opakovať, ale Jin má nos na dobré zábery smiley Aj filmy!
Zaznamenané

Jin
FF autor
*

Rasa: Elf
Bodov v rase: 500/3037

Príspevkov: 1,837
Odporúčania: 0
1499.17 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Jin

« Odpoveď #28 kedy: September 21, 2012, 22:44:55 »

Ach, budem sa červenať  shy
Ja som poslala veľa screenshotov a Yaonee z nich vybrala také, ktoré nie sú úplne ľahko uhádnuteľné. smiley
A hej, padajúci strom sa mi páčil v jednotke, preto ma potešil aj v dvojke. smiley

No a už dám priestor aj ostatným, pretože nemám už veľa filmov, ktoré by neboli animované. A animáky sa vždy ľahko uhádnu.
Zaznamenané

Viac nôh ďalej zájde!
Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #29 kedy: September 21, 2012, 22:47:48 »

Ja by som sa potešila, ak by si sa opäť zapojila. Nakoniec, ešte tu máme hororový žáner či science-fiction... a aj tieto dva žánre majú podžánre... ja len motivujem k rozšíreniu zoznamu  vamp3
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 33   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.167 sekúnd, 24 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting