Fantasy-Svet.net
Január 16, 2021, 21:38:37*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Laurell K. Hamilton - Anita Blake  (Prečítané 68109 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
LubLub
Vševed

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 0/274

Pohlavie: Ženské
Dlhodobejšia neprítomnosť: Real life

Príspevkov: 1,182
Odporúčania: 2
61.46 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - LubLub

“All life, must end...” - The Lich King

« Odpoveď #240 kedy: Máj 17, 2011, 16:11:24 »

Jaj, no ospravedlňujem sa, neviem prečo, vždy sa seknem práve tu cheesy 14-ku som naposled čítala, tak nie 13 v predchádzajúcom príspevku som myslela, ale 15
« Posledná zmena: Máj 17, 2011, 16:18:37 od LubLub » Zaznamenané

Axia
Roľník
*

Bodov v rase: 0/0

Príspevkov: 5
Odporúčania: 0
102.81 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Axia

« Odpoveď #241 kedy: Máj 18, 2011, 21:57:55 »

Na 15. díl si budete muset počkat na vydání od nakl. Epocha, které Anitu koupilo a dnes poslalo na pulty Modrý měsíc. Dostaly jsme od nich s valkýrou e-mail s žádostí o ukončení překladů. A vzhledem k tomu, že nabídli přátelskou dohodu, souhlasily jsme.
Snad vám bude útěchou, že na našich stránkách najdete od víkendu aspoň první díl Merry Gentry.
Zaznamenané
macuska
Praktikant

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/45

Príspevkov: 725
789.29 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - macuska

« Odpoveď #242 kedy: Jún 18, 2011, 21:29:54 »

Ja som sa dostala po Incubové sny a ďalej asi nebudem pokračovať... možno neskôôr ale Anitu milujem..:*
Zaznamenané
Shadowofhope
FF autor
*

Rasa: Elf
Bodov v rase: 0/146

Príspevkov: 27
Odporúčania: 1
1.35 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Shadowofhope

« Odpoveď #243 kedy: August 04, 2011, 09:55:46 »

Čítala som všetky časti čo boli preložené a tak sa mi zdá že to každou novou knihou upadá, proste je toho moc. Autorke sa podľa mňa minuli nápady už okolo šestnástej knihy. O čom bude 22? Netuším. A asi si ju ani neprečítam. Už ma to proste nebaví. Prvých 9 kníh ma chytilo najviac. Hlavne tá z Edwardom sa mi strašne páčila - to bola tuším ôsma. K tej knihe sa rada vraciam.  librarynerd No ako vravím už ma neláka si prečítať nové časti. škoda  sad No Anita je skvelá. Bolo to niečo čo som čítala hneď po Twilight a dostala som tak úplne iný obraz na upírov. (ligotavý upíri - fantáziu síce mám ale toto ma zabilo) Anita je horor, zatiaľ čo Twilight je romantika. To hovorí samo za seba. Anitu však odporúčam - je úžasná !!!
Zaznamenané
macuska
Praktikant

789.29 ℱ

Inventar

« Odpoveď #244 kedy: August 06, 2011, 23:08:00 »

Anita je svetová skončila som pri 14 pretože 15 ešte nie je v češtine
myslela si s Edwardom tú,...keď si nájde Edward priateľku ??? s tým Olafom....keď jej napísal nakoniec ten list.???
To bol tuším Obsidianový motýľ  angel
Zaznamenané
Shadowofhope
FF autor
*

Rasa: Elf
Bodov v rase: 0/146

Príspevkov: 27
1.35 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Shadowofhope

« Odpoveď #245 kedy: August 09, 2011, 21:08:36 »

Čítala som prvých 16 kníh, je ich 22  fakt pecka. No s každou novou časťou to upadá. Už ani neviem v ktorom dieli čo bolo. Strašne mi to všetko v hlave splýva. Čo sa postáv týka, niektoré tie mená neviem ani vysloviť nie to ich napísať.
Anita je však moja naj naj postava, Po nej nasleduje Damian, Jason, Nathaniel, Edward, Micah, Vládca mesta (neviem si teraz presne spomenúť ako sa to jeho meno píše : John - Cloid ?  shy2)  Richarda neznášam už od začiatku a dobre mu tak, lebo je to čím dalej tým väčší **&**. Najobľúbenejšia časť je pre mňa zatiaľ 8  smitten Tá je celá s Anitou a Edwardom. Milujem keď sú tý dvaja spolu v jednej miestnosti. Hlavne keď sa jej vláme do bitu a ona je z toho celá na nervy. Páči sa mi že Anita zbiera tučniakov.  zlatééé , dokonca dala jednému meno ale na to si nespomeniem. Je to horor a bol to môj prvý horor čo som čítala, a teda podľa mňa to bola pohoda aj keď vo všetkých 16 knihách čo som čítala bola jedna časť pri ktorej som musela knihu zavrieť a odložiť, trochu to predýchať a potom sa do nej zase začítať. Anitu proste milujem ale dalšie časti už asi čítať nebudem. No odporúčam ju !!! Zažila som s ňou super chvíle no som rada že mám za sebou všetko čo bolo zatiaľ preložené  rofl2   
Zaznamenané
Mercy
Redaktor

Bodov v rase: 0/7446

Príspevkov: 2,781
29.20 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Mercy
ALWAYS BELIEVE IN SHERLOCK

« Odpoveď #246 kedy: September 09, 2011, 18:21:30 »

heh no pozerám, že 22 častí smiley pekne cheesy no ja som zatiaľ prečítala len prvé tri. Aaaaa nemôžem povedať že by sa mi to nepáčilo ale... mám voči Anite pár výhrad. Myslím ako k osobe nie ku knihám. Mne na nej tak strašne vadí pár vecí. Napríklad to ako škatuľkuje. Je hnusná rasistka (v podstate rasistka ak berieme dlakov a upírov a kadečo iné ako iné rasy čo tu nie je asi presné označenie ale čert to ber). Ja osobne nie som nijak vysadená na upírov a mám na nich presne taký názor že sú to beštie hnusné, krvilačné, násilnícke, zvrátené... atď. Ale... výnimka vždy potvrdzuje pravidlo a tak by som niekoho nesúdila hneď len za to že je viac mŕtvy ako živý. To sa týka aj ostatných ako sú dlaci a podobne. Ona to robí. niekto je iný tak je zlý aspoň z nej mám príliš často tento pocit. akokeby niekomu robila láskavosť keď sa jej uráči vôbec s niekym takým sa baviť.
Ďalšia vec čo mi vadí je tá jej večná posadnutosť tým že všade číha nebezpečenstvo a vždy som na všetko pripravená ALE pritom keď je pred ňou skutočné nebezpečenstvo tak je slepá ako krtko a pokojne napochoduje do pasce ktorá je priehľadná ako čerstvo umyté okno. Nechcem tvrdiť, že som nejaký Sherlock ale v každej z týchto troch častí ktorú som prečítala tú pascu som videla ale ona nie. to mi príde na tak skúsenú lovkyňu príšer trochu nelichotivé.
A na záver mi príde neskutočne nevďačná. Akože... niekto mi zachráni život a ja za tým večne budem hľadať vedľajšie úmysli - aj keď by tam boli nič to nemení na tom že mi niekto ten život zachránil. v konečnom dôsledku. - no dobre toto by mi až tak nevadilo...
ale to jej večné nosenie zbrane ma ozaj irituje. Ešte raz povie že vždy pripravená tak si ju nájdem a vybavím si to s ňou cheesy

ale v konečnom dôsledku sa mi to páči - inak by som to asi nečítala cheesy aj keď tie krváky tam... občas mám zo sebou ozaj problém. Mám na takéto knihy príliš dobrú fantáziu a keď si niekto tie scény predstaví ako by ich videl pred očami robí to so žalúdkom divy cheesy

a ešte ma napadla jedna vec čo mi vadí cheesy to že sa jej furt niekto nasáčkuje do bytu!! to čo je? akože ja byť taká drsná ženská a zarábať také prachy (čo predpokladám zarába) tak si postavím bunker a vlezte mi všichni na záda. Potom sa tam akože rozčuľuje že sa jej zas niekto vlámal do bytu ale akože nič nerobí preto aby sa to neopakovalo. Vieš čo ani nezamykaj, rovno nechaj dokorán dvere a na ne nalep ceduľku Welcome... cheesy cheesy cheesy
Zaznamenané

Bruja
Čestný člen

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/3159

Príspevkov: 6,481
3241.97 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bruja

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #247 kedy: September 11, 2011, 22:55:21 »

No, mne osobne to ako horory neprišlo. A čím ďalej, tým je tam drsných scén menej, Blakeová furt len rieši sex a sexuálnych partnerov. TO mi vadí. Dej sa vytráca. coffee

A presne, Mercy, niekedy sa správa, ako keby bola blbá.  cheesy
Zaznamenané

Wilson: The healer with his magic powers!
I could rub his gentle brow for hours;
his manly chest, his stubbled jaw...
Everything about him leaves me raw!
House: Psych ward's upstairs.
Wilson: With joy, oh, House, your very name
will never leave this girl the same.
Not bad for an 82-year-old... She asked me to give that to her true love.
House: What can I say? Chicks with no teeth turn me on.

House, M.D., Season 1, Episode 8: Poison
macuska
Praktikant

789.29 ℱ

Inventar

« Odpoveď #248 kedy: September 17, 2011, 21:19:00 »

No ja som si dala takú pauzu na Anitu pretože ju už potrebujem,...Strašne sa to pokazilo..Ani ja som nikdy nevedela rozlíšiť jednotlivé knihy ale boli vvšetky dobré až pokým nedostala ardeur..či ako sa to píše...odtiaľ sa to už postupne kazilo. cry
Zaznamenané
LubLub
Vševed

61.46 ℱ

Inventar

« Odpoveď #249 kedy: September 18, 2011, 19:37:51 »

Je hnusná rasistka (v podstate rasistka ak berieme dlakov a upírov a kadečo iné ako iné rasy čo tu nie je asi presné označenie ale čert to ber).

Však je lovkyňa príšer tak čo? Bol potom aj Van Helsing a ostatný lovci rasisti?
Zaznamenané

macuska
Praktikant

789.29 ℱ

Inventar

« Odpoveď #250 kedy: September 20, 2011, 20:41:40 »

jééj ..obhajuješ si svoju oblúbenkyňu..ani podľa mňa nie je rasistka... musí mať taký prístup potom by to bolo blbé... blabla
Zaznamenané
Mercy
Redaktor

29.20 ℱ

Inventar

« Odpoveď #251 kedy: September 20, 2011, 21:49:04 »

Zas to niekto zle pochopil cheesy a aj tak si za tým stojím cheesy príšera neznamená, že nie si človek, resp. živý človek. To nie je ani ona - obyč človek.  coolsmiley Tak aj ona je príšera? podľa niektorých je... mne nejde o to že loví príšeri ale niekedy má strašné reči ako keby s tebou sa baviť nebudem ty nie si človek. Ako beriem veď baví sa aj s tým reportérom a tak ale nikdy nezabudne podotknúť čo je zač cheesy ...nedá sa im veriť, všetko sú to zrúúúúúdy  vamp3  vamp3
aaaaale na druhú stranu aspoň o nich nemá žiadnu sladkú romantickú predstavu ala trblietavá diskoguľa. za to má veľké plus cheesy
Zaznamenané

LubLub
Vševed

61.46 ℱ

Inventar

« Odpoveď #252 kedy: September 22, 2011, 19:57:34 »

Ja som to pochopila dobre.. 
A hej, ona je príšera svojím spôsobom. Podľa toho čo všetko za tých častí stihne do seba nazbierať.
Citácia
s tebou sa baviť nebudem ty nie si človek.
No, to nebaví... na to má browning  Ale tak zase mne sa takáto páči/páčila. Vtedy tam bolo viac toho.. napätia a akcie zo zabíjania a lovenia. Príde niekam, a pozabíja všetko čo je pod zákonom. A všetko sú zrúdy .. i Jean Claud a ostatný. A i keď sa mi to nepáči tak aj Nathaniel a ten je odtiaľ druhý najlepší po Anite.. Nemám nič proti tomu ako to vypísala.. Hmm, nepamatam, od osmičky nahor cca? Ale zase až tak sa nemusela s nimi zapliesť..
Zaznamenané

Mercy
Redaktor

29.20 ℱ

Inventar

« Odpoveď #253 kedy: November 05, 2011, 10:15:53 »

BTW akurát som sa dočítala, že vydávanie Anity prevzala Epocha a deviata časť vyjde už s úplne iným obalom smiley plánujú aj reedíciu prvých ôsmich častí smiley

VIAC: http://www.fantasyplanet.cz/clanek/restart-serie-anita-blakeova-pod-taktovkou-nakladatelstvi-epocha-pr
« Posledná zmena: November 10, 2011, 22:28:17 od Mercy » Zaznamenané

Shaola
Recenzent

Bodov v rase: 1950/10791

Príspevkov: 5,773
945.43 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Shaola

HAKUNA MATATA

« Odpoveď #254 kedy: November 05, 2011, 10:17:54 »

ts, o tom sme my už dávno písali.. cheesy síce nie o nových obálkach, ale o Epoche cheesy už v nej vyšiel Modrý měsíc smiley ale nie som si istá, či sa mi tie nové obálky páčia viac ako tie staré.. biela obálka s ženskou tvárou - to je anita blake... sad
Zaznamenané

" I dream. Sometimes I think that's the only right thing to do."
"Z tohoto mlčení může něco povstat." (Stephen King)

Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.103 sekúnd, 23 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting