Fantasy-Svet.net
September 16, 2019, 02:29:18*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 2 [3]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Robert Jordan - Kolo času  (Prečítané 7395 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Mercy
Redaktor

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/7446

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 2,781
Odporúčania: 1
29.20 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Mercy

ALWAYS BELIEVE IN SHERLOCK

« Odpoveď #30 kedy: August 13, 2014, 21:31:54 »

Tad Drak je za mnou ale ten koniec sa mi nepáčil až tak ako v dvojke. Vo Velkém hledání bol ten záver ozaj epický a tu to bolo také rýchle celé nejak a zas raz tam Rand dokopy ani nebol.  Na to že sa táto časť volala Drak Znovuzrozený tak sme si toho draka veľa neužili. Ale napodiv baby sú skvelé, hrozne sa teším, že sa konečne dostali viac do deja aielovia a
to prekvápko na záver, že vlastne oni sú ľud Draka bolo super smiley Inak som dúfala, že čierne adžach chytia, hlavne Liandrin ktorá ma hrozne serie. Ale tak za do konca je ešte toľko časí že sa nemôžu vybúchať všetky postavy keď už zrušili štyroch zapredancov.
Zaznamenané

Mercy
Redaktor

29.20 ℱ

Inventar

« Odpoveď #31 kedy: September 06, 2014, 18:26:22 »

Shao a čo tá Cesta nožů? Ako si na tom? smiley

Stín se šíří bol supiš na všetkých frontoch, v tomto prípade ma bavila asi každá línia. Páči sa mi ako sa vždy nenápadne objavujú staršie postavy.
Aielovia sú perfiš, aj Ruidean bol skvelý, celý ten Aielský príbeh mi trochu vyrazil dych že vlastne kto oni boli - Cesta listu a tak, prečo to mesto vlastne postavili, Strom života, ter´angrialy, všetko... škoda, že ho potom na konci skoro zničili... ale zas spravili tam jazero tak z toho nakoniec bude normálne mesto možno raz cheesy

Mat ma tradične serie aj keď v trojke ma sral trochu menej vďaka tomu že sa vybral zachrániť ženy do Tearu cheesy teraz ma serie totálne cheesy

Perrinova línia bola tiež veľmi dobrá, záhada okolo Luca a Zabíjača a veže Gendžej a trollokovia a brána a bielokabátnici - páčilo sa mi ako sa Perrin vyvíjal z prvotného zámeru nechať sa bielokabátnikmi obesiť prešiel cez záchranu ľudí až k vojne s trollokmi a nakoniec sa so vzpriamenou hlavou postavil aj bielokabátnikom a poslal ich doslova do prdele, to bolo ohromné zadosťučinenie - hrozne ma títo serú! A Faile och! Toľká romantika ako sa vzali a ako ju on potom poslal preč a ako ona prišla s posilami to bolo takeeeeee sladkééééé cheesy cheesy

Nyneiva bola tiež suprová ako porazila túúúú neviem ako sa volá, tá zapredankyňa cheesy A páčilo sa mi aj to ako sa spriatelili s tou seančankou. Trochu viac som čakala v línii s Egwain - ako sa učí o Tel´aran´rhiode - vlastne tam nebolo skoro nič, čo ma trochu sklamalo.

No ale každopádne super časť, pomalý rozbeh to malo ale stálo to za to smiley
Som fakt rada že už mám kompletku doma v knižnici smiley len ma štve že Fantom vyhodil z edičáku to Nové jaro - na to som sa v celku tešila :/
« Posledná zmena: September 06, 2014, 18:27:09 od Mercy » Zaznamenané

Shaola
Recenzent

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 1950/10791

Príspevkov: 5,773
945.43 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Shaola

HAKUNA MATATA

« Odpoveď #32 kedy: September 13, 2014, 14:58:03 »

Ja som na to s Cestou nožu dobre, hoci som takmer celý týždeň chodila domov až večer, vždy som si našla čas aspoň na pár strán smiley

Egwain je úplne ale úplne že skvelá, jej línia ma momentálne baví asi najviac

strašne ma baví sledovať ako sa ako amyrlin vysporiadava s celou situáciou, ako plánuje, intriguje a zatiaľ jej to i vychádza! smiley 

Elain je na ceste do Caemlynu a som zvedavá, ako sa nakoniec naozaj vysporiada s celou Elain - Min - Aviendha a Rand záležitosťou shy2

Nyneiva a Lan, teraz, keď už sú
manželia, sú spolu skvelí, Nyneiva trochu krotne a som rada, že sa už naučila používať saidar vždy, keď to chce a potrebuje

Kupodivu ma Randova línia baví asi najmenej, hoci sa nedá povedať, že je nudná. Celý čas som bola zvedavá, na aké tri otázky sa pýtal, keď prešiel oblúkom a už sa mi jedna otázka "zodpovedala" a teraz sa čudujem, ako to, že mi nenapadlo, že sa práve na to musí opýtať smiley
A tie problémy s ašamanmi, aj s Randovým používaním jedinej sily.. no.. chudáci.. undecided a musím teda povedať, že nemám rada seančanov, som zvedavá, ako si s nimi Rand poradí tentokrát, lebo vidno, že niečo chystá smiley

Ale musím povedať, že mi chýbajú ogierovia, ktorí sa v tejto časti ani nevyskytli...
Zaznamenané

" I dream. Sometimes I think that's the only right thing to do."
"Z tohoto mlčení může něco povstat." (Stephen King)

Shaola
Recenzent

945.43 ℱ

Inventar

HAKUNA MATATA

« Odpoveď #33 kedy: Január 06, 2015, 14:51:57 »

Srdce zimy bolo už tradične skvelé, rozvetvené do mnohých línií, z ktorých boli tentokrát všetky ozaj zaujímavé (no dobre, Matt ma baví stále najmenej) angel

Príbeh s posúva, hoci mám dojem, že na tak hrubú knihu celkom slimačím tempom, ale nejako mi to nedokáže vadiť, lebo Jordan sa tak pohráva s detailami celého sveta, že pôsobí strašne reálne...
Len mi je ľúto, že Egwain sa v tomto diely skoro nevyskytla, iba v Tel'aran'rhiode, inak nič.. už sa totiž neviem dočkať dobívania Bielej veže shocked

Rand konečne
očistil saidín, hoci to bolo epické, celkom som nepochopila, čo vlastne spravil, iba že s Nyneivou natiahli obrovské množstvo saidaru a saidínu cez angrialy, poprepájali to a viac neviem, či nejaké spešl vlákno spravili alebo čo.. a tiež na to, aká bola kniha dlhá, tomuto záveru venoval Jordan dosť málo strán...

Rand a Min+Aviendha+Elain sa vyriešilo, pekne sa to vyriešilo, aj keď toto je skoro nereálnejšie ako jediná sila v našom svete cheesy

A Matt sa konečne stretol s Dcerou devíti měsícu a črtá sa z toho riadne zapeklitá situácia a veľa romantiky jumpinlove
ň
teším sa na ďalší diel, tento krát vlastne najskôr na prequel, kde sa vráti Moirain a bude tam veľa Lana smitten
Zaznamenané

Mercy
Redaktor

29.20 ℱ

Inventar

« Odpoveď #34 kedy: Január 15, 2015, 00:24:36 »

Tak to tak vyzerá, že nám dnes (vlastne už včera) vyšlo Nové jaro  vamp3 len prednedávnom som sa tak tešila, že už som ich konečne dokúpila komplet čo vyšlo a zas ďalšie dve aby som kupovala cheesy
Zaznamenané

Mercy
Redaktor

29.20 ℱ

Inventar

« Odpoveď #35 kedy: Máj 14, 2015, 15:26:28 »

Včera konečne vyšla Křižovatka soumraku  azn

http://www.fantasy-svet.net/novinka/kniha/2516/Kolo-casu-sa-otoci-desiaty-raz.html

škoda, že nie je ukážka  undecided
Zaznamenané

Shaola
Recenzent

945.43 ℱ

Inventar

HAKUNA MATATA

« Odpoveď #36 kedy: Máj 14, 2015, 21:15:15 »

ja sa tak teším, keď vyjde nový diel, čakám naň ako na teplé rožky!! obálka zasa skvelá, som zvedavá, aké to bude potom, čo rand spravil shy2
« Posledná zmena: Máj 14, 2015, 21:15:28 od Shaola » Zaznamenané

Mercy
Redaktor

29.20 ℱ

Inventar

« Odpoveď #37 kedy: Máj 15, 2015, 11:38:17 »

no ja dúfam, že za nejaký týždeň max bude na megaknihách dostupná... aj keď asi budem ešte čakať na novú Ilonku nech neobjednávam po jednej knihe ako jojo cheesy cheesy a už by som to mohla zas začať čítať cheesy cheesy
Zaznamenané

Shaola
Recenzent

945.43 ℱ

Inventar

HAKUNA MATATA

« Odpoveď #38 kedy: Máj 15, 2015, 12:34:15 »

No to by si mohla, ani neviem, na ktorej časti si skončila a v 9-tej sa toho udialo toľko, že dokým to prečítaš, ja aj zabudnem cheesy
Zaznamenané

Mercy
Redaktor

29.20 ℱ

Inventar

« Odpoveď #39 kedy: Máj 15, 2015, 13:13:11 »

vieš čo skončila som na Pánovi chaosu to je šestka (teda nedočítala som ju) ale budem ťa priebežbe informovať tak si potom možno aj spomenieš cheesy cheesy
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.213 sekúnd, 22 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting