Fantasy-Svet.net
Január 23, 2021, 22:25:19*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Hostina pro vrány  (Prečítané 1909 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Shaola
Recenzent

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 1950/10791

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 5,773
Odporúčania: 1
945.43 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Shaola

HAKUNA MATATA

« kedy: Máj 25, 2012, 12:03:52 »

DEJ: Po storočiach krutých zápasov a osudových zrád sa sedem mocností vládnucich jednej ríši navzájom zdecimovalo natoľko, že im neostáva iné, ako žiť v tichom prímerí. Alebo to tak aspoň vyzerá... Pár jedincov si stále robí nároky na kedysi zúfalo žiadaný Železný trón, ale sú príliš slabí alebo vzdialení, aby sa im to mohlo podariť. Vojna, ktorá zúrila tak dlho, strávila sama seba... Avšak ako v dohre akéhokoľvek vrcholného zápasu netrvá dlho, a začnú sa zhromažďovať zradcovia, psanci, odpadlíci a mrchožrúti, hašteriaci sa nad kosťami mŕtvych a nad korisťou preživších. S tým, ako sa ľudské vrany zbiehajú k hostine z popola, sa v Siedmych kráľovstvách rodia nové intrigy a vznikajú nebezpečné aliancie, zatiaľ čo zo zlovestného súmraku minulých zápasov a chaosu sa vynárajú prekvapivé postavy. Je to čas, kedy sa múdry a ctižiadostiví, ale aj zradní a silní snažia pomocou svojich schopností, moci a mágie prežiť kruté a strašné časy, ktoré nastali. Je to čas, keď sa ľudia prostí aj urodzení, bojovníci i čarodejovia, úkladní vrahovia i mudrci dávajú dohromady a snažia sa bojovať o svoje miesto na zemi a svoje životy. Pretože na hostine pre vrany je mnoho hostí – ale len pár ich nakoniec prežije.
Zaznamenané

" I dream. Sometimes I think that's the only right thing to do."
"Z tohoto mlčení může něco povstat." (Stephen King)

Shaola
Recenzent

945.43 ℱ

Inventar

HAKUNA MATATA

« Odpoveď #1 kedy: Máj 25, 2012, 18:35:31 »

trochu ma zarazili tie prvé kapitoly, ktoré sú rozprávané z pohľadu úplne iných postáv (ale však čo sa čudujem, keď v predchádzajúcej knihe polovicu hlavných postáv zomrelo) cheesy ako som si listovala knihu, tak je tam takýchto kapitol plno, tak som veľmi zvedavá, či to neovplyvní dynamiku a čítavosť knihy angel
Zaznamenané

Shaola
Recenzent

945.43 ℱ

Inventar

HAKUNA MATATA

« Odpoveď #2 kedy: Jún 04, 2012, 16:10:56 »

dobojované... rozmýšľam, čo napísať. Tá kniha bola dobrá, dokonca veľmi dobrá, no spočiatku mi dosť vadilo, že Martin rozpráva o mne neznámych a v podstate nezaujímavých postavách, namiesto toho, aby mi povedal, čo sa stalo s tými, ktoré som si obľúbila. No postupne sa z nezaujímavých stávali zaujímavé a neskôr aj obľúbené. A tak sa stránky prevracali čoraz rýchlejšie a rýchlejšie, a po prečítaní poslednej chcem len jedno - ďalšiu knihu!!  librarynerd
Veľmi dobre bola spracovaná dornská línia, Píseční hadi ako i Dornský princ. Pri Cercei som zatínala zuby, nad Jaimym sa zľutovala, Aryu mám čoraz radšej a ani Sansa už nie je taká hlúpa, ako bývala smiley

ale chem Daenerys a Tyriona!! librarynerd librarynerd
Zaznamenané

Strán: [1]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.203 sekúnd, 21 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting