Fantasy-Svet.net
Január 17, 2022, 16:58:01*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 38   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Once Upon a Time/Kde bolo tam bolo...  (Prečítané 106870 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Sirius
Vedúci rasy

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/5318

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 4,047
Odporúčania: 0
893.09 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Sirius

« Odpoveď #315 kedy: Február 19, 2013, 14:43:07 »

Toto sem musím dať:

« Posledná zmena: Február 19, 2013, 14:48:02 od Sirius » Zaznamenané

I am alone, but not lonely
Devil Angel
Vševed

Rasa: Upír
Bodov v rase: 0/421

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 1,403
Odporúčania: 1
217.84 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Devil Angel

« Odpoveď #316 kedy: Február 19, 2013, 15:23:41 »

Na konci tá veštica povedala že Henry bude jeho "skazou". Tak to som zvedavá či sa Rumpel naozaj pokúsi Henryho zabiť. Ale nebude to mať ľahké, je to jeho vnuk, ak mu ublíži u svojho syna sa definitívne odpíše. Len aby sa neobetoval za Henryho aby získal syna späť sad Resp. aby aspoň posmrtne získal syna späť.
A Hook sa v podstate na Belle už pomstil, ona si Rumpla nepamätá a nemiluje ho. Tak chce možno postúpiť o ďalší level a zabiť ho. Alebo sa len nechal zmanipulovať čarodejnicami do niečoho, čo ani sám netušil že "chce" spraviť.

A pri tých gifoch som čakala že na poslednom bude oslík zo Shreka  smiley
« Posledná zmena: Február 19, 2013, 15:25:11 od Devil Angel » Zaznamenané

All magic comes with a price.

DON'T PANIC!
Ella
Webmaster

Bodov v rase: 145/5684

Príspevkov: 7,282
Odporúčania: 5
7628.40 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Ella

Our Leader The Mockingjay

« Odpoveď #317 kedy: Február 19, 2013, 15:35:13 »

no tak to som vážne zvedavá, čo Rumpel spraví, neviem, ale v poslednej dobe sa mi zdá, že už nie je taký aký bol v magickom svete, že sa naozaj zmenil a nechce sa mi veriť, že by Henrymu ublížil undecided

Regina s Corou mi tak trochu liezli na nervy, to naozaj chce Regina zahodiť všetko, čo vybudovala a myslí si, že keď budú Snehulienka, Krasoň a Emma mŕtvi, tak si tým Henryho získa? to je fakt naivné, to už potom bude musieť zabiť aj Bea, lebo verím tomu, že Henry by bol radšej s ním ako s Reginou a jej podarenou mamičkou

a čo sa týka Hooka, tak nedá sa mi inak povedať, ako že je poriadny smoliar cheesy každému pomôže v nádeji, čo z toho bude mať a nakoniec ho aj tak každý podrazí a vyjde z toho ako blbec, spočiatku mi pripadal ako fajn záporák, ale teraz mi je ho skôr ľúto a mám z neho pocit, že je skôr naštvaný a nevraživý z pocitu bezmocnosti, ako z toho, že by to mal jednoducho v krvi smiley
« Posledná zmena: Február 19, 2013, 15:36:34 od Ella » Zaznamenané

Driver picks the music, shotgun shuts his cakehole.
Devil Angel
Vševed

217.84 ℱ

Inventar

« Odpoveď #318 kedy: Február 19, 2013, 16:23:29 »

Lenže Regina nevie, že Bae je jeho otec a že ho našiel. A je oblbnutá svojou matkou, že takým veciam uverila. Alebo je už zúfalá a chytá sa slamky. A predsa, ona nebude obviňovaná za ich smrť a dúfa že Henryho bude môcť po nejakej veľkej nehode utešovať. V to dúfa. A ktovie, možno ju Cora aj nejako očarovala alebo čo.

A pokiaľ ide o Golda, on sa vždy menil len kvôli Belle, a tá je teraz pasé. Kvôli synovi sa predtým až tak nesnažil. On sa vždy snažil syna nájsť, ale nezmenil sa tak, aby jeho syn mal dôvod ho prijať späť. Ktovie čo spraví, ak ho zavrhne aj jeho syn, možno sa vráti späť jeho staré ja, alebo naopak učiní zúfalý pokus aby si ho získal.
Zaznamenané

DON'T PANIC!
Marsí
FF autor
*

Rasa: Elf
Bodov v rase: 0/644

Príspevkov: 512
619.55 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Marsí

« Odpoveď #319 kedy: Február 19, 2013, 17:48:25 »

Inak hej, stretne po rokoch svojho syna a prvé, čo mu povie, že v Storybrooku je mágia, pričom Bae odišiel práve kvôli tomu, že boli vo svete s mágiou. cheesy
Zaznamenané

Doctor WHO?
Jin
FF autor
*

Bodov v rase: 500/3037

Príspevkov: 1,837
1499.17 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Jin

« Odpoveď #320 kedy: Február 19, 2013, 19:40:09 »

Ach jaj, práve pozerám najnovšiu časť a musela som si dať malú pauzu. Asi som nemala jesť tú pizzu, lebo

pri pohľade na to dievčatko, čo má oči na rukách mi je zle. A aj tak sa jej musím pozerať na tie zašité oči. Fuj. škaredé to je.

Inak, ako to, že tam všetci majú také biele zuby? Aj Rumpelstiltskin a zrazu potom, keď už má šupiny, tak ich už má špinavé?

Aha, a ešte taký postreh - Cora vyzerá divne v tom normálnom oblečení cheesy A má také čudné ústa! Ako Zlatica Puškárová. Ako keby mala veľa zubov v ústach. viac, než sa tam zmestí.
Zaznamenané

Viac nôh ďalej zájde!
Bonifácia
FF autor
*

Bodov v rase: 0/674

Príspevkov: 1,690
Odporúčania: 2
307.11 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bonifácia

« Odpoveď #321 kedy: Február 21, 2013, 11:34:31 »

Ak sa bude Goldov osud vyvíjať tak pateticky ako predpokladám, tak budem sklamaná. undecided
Pretože mám zlý pocit, že
Henry bude jeho skazou v tom zmysle, že Gold si uvedomí o čo všetko by svojím lipnutím na mágiu prišiel a odhodí svoju zbabelosť a neublíži Henrymu. A jeho skaza príde v tom, že nejakým spôsobom stratí svoju moc, Takže Rumpelstilskin bude zničený, žiadna mágia. Zostane len Gold, otec a starý otec...Myslím, že to bude mať na svedomí Regina a Cora a Henry tam zohrá nejakú úlohu....A to všetko po veľmi veľa iných zápletkách...
Bola by som rada, ak by som sa mýlila a autori seriálu by ma prekvapili
Inak ostatná časť sa mi po dlhej dobe veľmi páčila. Predchádzajúce boli také slabšie, ale táto bola jednoducho mňam  smiley
Zaznamenané

"Nech vás sila hviezd sprevádza!"

Sirius
Vedúci rasy

893.09 ℱ

Inventar

« Odpoveď #322 kedy: Február 21, 2013, 11:41:03 »

Tiež si myslým že tá jeho skaza bude v takomto zmysle.
« Posledná zmena: Február 21, 2013, 11:41:11 od Sirius » Zaznamenané

Ella
Webmaster

Bodov v rase: 145/5684

Príspevkov: 7,282
Odporúčania: 5
7628.40 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Ella

Our Leader The Mockingjay

« Odpoveď #323 kedy: Február 21, 2013, 12:11:20 »

ale videli ste promo na ďalší diel?  shocked

vyzerá to tak, že Hook predsalen odíde zo Storybrooku nájsť Golda a aj sa mu pomstí, čo zase určite spojí Baea s jeho otcom, lebo sa ho bude snažiť zachrániť
Zaznamenané

Driver picks the music, shotgun shuts his cakehole.
Bonifácia
FF autor
*

Bodov v rase: 0/674

Príspevkov: 1,690
Odporúčania: 2
307.11 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bonifácia

« Odpoveď #324 kedy: Február 21, 2013, 12:19:40 »

Ella, takéto veci si zo zásady nepozerám...takže, aj keď som si prečítala tvoj spoiler, verím, že ma tá časť niečím prekvapí  azn
Zaznamenané

"Nech vás sila hviezd sprevádza!"

Sirius
Vedúci rasy

893.09 ℱ

Inventar

« Odpoveď #325 kedy: Marec 04, 2013, 12:43:37 »

2x15
Naozaj spoiler nečítať ak ste to ešte nevideli
Dávam plus za to odhalenie ako Cora manipulovala Regine a Snow životom. časť epky v NY bol taký nič moc až kým sa tam nezjavil Hook. Trocha ma naštvalo že Regina a Cora získali dýku no nebudem prekvapený ak nebude na Golda fungovať a vysvetlia to "magia je tu iná."

A ešte  toto: Myslíte si, že OUAT príbeh o tom ako sa rozprávkové postavy dostanú do naše ho sveta je originálny?
« Posledná zmena: Marec 04, 2013, 12:45:12 od Sirius » Zaznamenané

Sirius
Vedúci rasy

893.09 ℱ

Inventar

« Odpoveď #326 kedy: Marec 11, 2013, 12:40:42 »

2x16 Budem zlý ale
naozaj nečítajte to ak ste ešte nevideli
varoval som vás
konečne zabili Coru , pekne vyliečili Rumpla. Síce sa trochu začínam strácať v časovej línií príbehu čo sa odohráva v čarovnom svete. A tvorcovia akoby nevedeli kto je v tom seriály zlý. Najprv to vyzeralo že Regina potom Cora potom Rumpl potom zas Regina znova Rumpl. A teraz bude ta zlá dokonca Snow. No každopádne som zvedavý na pokračovanie a či začnú riešiť aj toho prišelca z vonku.
Zaznamenané

Morfeus
Roľník
*

Bodov v rase: 0/0

Príspevkov: 76
224.97 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Morfeus

« Odpoveď #327 kedy: Marec 11, 2013, 16:31:05 »

No skončila sa jedna "vojna" a druhá práve začína  smiley

Nepáčilo sa mi, že Rumple sa vôbec nepokúšal dostať od Cory jej prvorodenú. Ako keby sa jej bál alebo čo, veď ešte vôbec neovládala mágiu, vedela len urobiť to zlato zo stohov slamy.
Zaznamenané
Devil Angel
Vševed

217.84 ℱ

Inventar

« Odpoveď #328 kedy: Marec 11, 2013, 17:12:21 »

Nový diel za mnou. Konečne sme sa dozvedeli kto je Cora a odkial poznala Rupla. A konečne sme sa jej zbavili. Aj keď v tomto diely zas začala vyzerať ako neviniatko :/ Nemohli spraviť 1 poriadneho zloducha ale namiesto toho 10tich so zlomeným srdcom čo by sa nepridali na dark side keby niet zlého osudu?  wallbang
jasné, chcela moc a podviedla Rumpla, ale len preto lebo nechcela už žiť ako dcéra alkoholika na prahu biedy. keby vyrastala v šťastnej rodine nič z toho by sa nestalo. Ale inak kde zohnala Cora šaty na ten bál? tiež mala nejakú dobrú vílu? Také by is nekúpila ani keby múku predávala 100 rokov.

A možno neskôr objasnia prečo sa tú prvorodenú nepokúšal dostať. a možno sa aj pokúšal ale nevyšlo mu to. snáď sa to objaví vo flešbekoch.

Ale aj ja sa už začínam strácať v tom čo sa kedy kde stalo, kto s kým a o čom, kto koho nenávidí a prečo, a v ktorom zo setov sa to odohrávalo.

A zlá Snow, ona nie je zlá. mala slabú chvíľku. veď tam nakoniec nabehla so srdcervúcim "nieeee" tak si to zjavne rozmyslela. ale už to nestihla stopnúť.
Zaznamenané

DON'T PANIC!
Morfeus
Roľník
*

Bodov v rase: 0/0

Príspevkov: 76
224.97 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Morfeus

« Odpoveď #329 kedy: Marec 11, 2013, 17:17:36 »

Nový diel za mnou. Konečne sme sa dozvedeli kto je Cora a odkial poznala Rupla. A konečne sme sa jej zbavili. Aj keď v tomto diely zas začala vyzerať ako neviniatko :/ Nemohli spraviť 1 poriadneho zloducha ale namiesto toho 10tich so zlomeným srdcom čo by sa nepridali na dark side keby niet zlého osudu?  wallbang

Mne sa práveže páči, že všetci záporáci sú tiež iba ľudia, síce zúfalí, ale ich činy a motivácie sú dobre vysvetlené a hlavne pochopiteľné.

A možno neskôr objasnia prečo sa tú prvorodenú nepokúšal dostať. a možno sa aj pokúšal ale nevyšlo mu to. snáď sa to objaví vo flešbekoch.

Mne vadilo, že Rumple sa vôbec nevyhrážal, alebo nijako nedokazoval svoju nadradenosť nad Corou.

Ale aj ja sa už začínam strácať v tom čo sa kedy kde stalo, kto s kým a o čom, kto koho nenávidí a prečo, a v ktorom zo setov sa to odohrávalo.

Ja to vidím tak, že po skončení tejto série si znovu pozriem obidve série, lebo tiež už tak trochu mám v tom chaos.

Zaznamenané
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 38   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.121 sekúnd, 23 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting