Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Strán: [1]   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Zmysel  (Prečítané 2846 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
angel111
Roľník
*

Rasa: Upír
Bodov v rase: 0/0

Príspevkov: 0
Odporúčania: 0
112.56 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - angel111

« kedy: Január 30, 2012, 21:45:24 »

Slnko zapadalo. Ako míňalo obzor zanechávalo za sebou ohnivé farby vnárajúc sa aj tým najnesmelším romantikom do srdc. Vzduch bol svieži pri každom nádychu si sa cítil volnejší. Neprestajne som sa nadychovala a vychutnávala si to so zavretými očami. Vánok ma pohladil po tvári a postrapatil vlasy ktoré s ním šantili. Dlhé biele šaty mi padali až po zem a ťahali sa za mnou čo chceli sami dotknúť sa matky zem. Natiahla som ruku aby splinula s rukou mne tak známou a jemnou. Usmial sa na mňa. Vedel po čom túžim podišiel za mňa a objal ma okolo pásu. Vnoril si tvár do mojich vlasov a šepol mi o kráse a vôni ktorá sa mu tak páči. Moje ústa sa usmievali a oči žiarili. Na okamih som ich opäť zavrela a vychutnávala zmysel ktorý bol uchovaný v prítomnosti. Otočila som sa a prešla dlaňou po jeho tvári, otvorila som oči a vnárala sa do tých jeho. Hrali farbami od modrej až po šedú či zelenú. Cítila som sa v nich krásna a v bezpečí. Zdvihla som hlavu a zahladela sa na svet nad nami. Nebo posiaté hviezdami ktoré žiarili krajšie než inokedy. Chytili sme sa za ruky a bežali sme lúkou plnou poľných kvetov. Vietor bežal s nami a dvíhal nás do výšin.  Mesiac bol spomedzi nás najväčší, jeho žiara oslepovala všetkú pozemskú krásu.  Mohla som sa ho dotknúť tak bol blízko. Vbehli sme do lesa a neprestávali utekať. Listy sa dvíhali zo zeme a krúžili ponad naše hlavy. Roztiahla som ruky a dovolila som im zahaliť ma do nich. Zrazu sme sa ocitli na lúke s jazerom. Podišla som k nemu a usmiala sa. Pochopil a sadol si na mäkkú voňavú trávu. Odstúpila som od neho a zahladela sa na nebo. Hviezdy sa usmievali a ja som mala chuť tancovať. Podišla som k jzeru a ešte raz sa za ním obzrela. Bol nedočkavý ako malé dieťa ktoré je zvedavé čo ho čaká. Obišla som jazero a ľahla si do trávy. Hladila som ju každým kúskom tela. Už som nebola sama. Začula som dych a niekoho bežať. Len som sa usmiala. Po chvíli som sa natiahla a rukou som prešla po hustom vlčom kožuchu. Zaskučal a ľahol si pri mňa. Nebol sám. Jelenia skupinka sa k nám pridala. Medved si lahoľ predo mňa a díval sa do mojích očí. Lúka bola plná života. On pozeral s úžasom a neskrývaným prekvapením. Usmievala som sa očami lásky a vdačnosti. Telo bolo uvolnené a duša tancovala medzi nami. Pohľad mi zastal pri ňom. Jeho krok bol pomalý a vyrovnaný. Načiahla som ruku a naše srdcia sa opäť spojili. Prerývané dychy zvierat sa spojili s našimi dychmi. Ich tlkot srdca bol i našim. Príroda zastala a bola jedno. Telá oslábli a klesli do trávy. Oči sa otvorili do jasu krídel. Nadpozemskosť nikdy neexistovala. Bolo to tu odjakživa. Pokoj a bezpečie to bolo jediné čo práve existovalo. Ostali sme sami. Zdvihol ma do náručia  a kráčal k jazeru. Hlava mi klesla na jeho hrud, perami som ucítila jeho pulzujúcu krv na krku. Položil ma na hladinu jazera. Prešli minúty ale naše pohľady neuhli. Prstami prechádzal po tele, šaty klesli na hlboké, tmavé dno a naše telá sa spojili v jedno. Ruka mi padla na jeho hrud, žiarila svetlom.  Pery ochutnávali a srdcia bili. Dlane sa spojili a naše pohľady plné lásky a vdačnosti naplňali v tom okamihu celý vesmír.  Cestou naspäť sme vedeli, že život a teda láska, sa dá pochopiť len s úprimným srdcom.
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
  Tlačiť  

Skočiť na:  

Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
Sitemap
Schvalovanie prispevkov

Stránka vytvorená za 0.06 sekúnd, 21 SQL dotazov.