Fantasy-Svet.net
Január 17, 2022, 18:21:03*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1] 2 3   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Breaking Dawn 2  (Prečítané 15403 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Marsí
FF autor
*

Rasa: Elf
Bodov v rase: 0/644

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 512
Odporúčania: 0
619.55 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Marsí

« kedy: November 24, 2011, 10:11:24 »

No viem, že je to ešte ďaleko, ale diskutovať môžeme...  cheesy (bože ma to teraz po tom prvom Úsvite strašne chytilo cheesy)

Hmm, čo sa asi tak zhruba deje v tejto častí knihy?  angel cheesy

Inak som hľadal aj trailer, ale ešte nie je...  smiley
Zaznamenané

Doctor WHO?
Milan5003
FF autor
*

Rasa: Upír
Bodov v rase: 0/866

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 271
Odporúčania: 0
1.89 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Milan5003

« Odpoveď #1 kedy: November 24, 2011, 18:11:30 »

Tento skrátený obsah napísala Bruja a ja ho len kopírujem. Dúfam že sa nenahnevá.   angel Je to obsah celej štvrtej knihy.

Takže Bella a Edward sa zosobášia a odídu dakde na karibský ostrov, aby si tam užili novomanželskú dovolenku. Dočkáme sa aj nejakých hot scén (hlavne my staršie ročníky sme to ocenili    ). Neviem presne, koľko dní prejde, ale Bella sa necíti veľmi dobre a nedostane menštruáciu. Telefonicky to s Carlisleom prekonzultuje - vyzerá to tak, že je tehotná. Edward a všetci upíri sú si istí, že nedokážu splodiť dieťa, ale so smrteľníčkou to nikto neskúšal. Vrátia sa teda rýchlo domov ku Cullenovcom. Belle sa už viditeľne rysuje bruško - tehotenstvo prebieha niekoľkonásobne rýchlejšie. Charliemu povedia, že má akúsi exotickú chorobu a že ju nemôže niekoľko týždňov vidieť kvôli karanténe. Edward vie, že poloupírske dieťa predstavuje pre Bellu smrteľné nebezpečenstvo, ale Bella si ho nechce dať vziať a spriahne sa s Rosalie, ktorá priam fanaticky Bellu chráni. Samozrejme, ide jej len o dieťa. Pri pôrode Bella umiera, tak ju Edward pohryzie. Narodí sa dievčatko, ktoré dostane meno Reneesme.

Jake sa medzitým potuluje nablízku - kvôli Belle a novej hrozbe, ktorú jej dieťa predstavuje, sa oddelí od svorky a k nemu sa pridá Seth, ktorý sa s upírmi skamaráti, a Leah. Jake si je istý, že Bella pôrod neprežije, a tak v záchvate zúrivosti chce zabiť jej dieťa, no stačí jeden pohľad a všetko sa mení - "imprintuje sa" na Reneesme. (Otiskne se, či ako to majú Česi).

Reneesme rastie veľmi rýchlo a je veľmi inteligentná. Má bijúce srdce, ale potrebuje okrem bežnej stravy aj krv. Dokáže s bytosťami komunikovať tak, že sa ich dotkne a prenesie im do mysle obrazy. Počas jedného lovu, ktorého sa zúčastní s matkou a Jake ich stráži, sa do ich blízkosti dostane Irene z Tanyinho klanu, ktorá sa chce s Cullenovcami zmieriť (Laurent sa stal jej druhom a toho potom zabili pri Forks). Zbadá Reneesme, ale myslí si, že je to premenené dieťa - pôvodom smrteľník, ale pohryznuté a navždy odsúdené na život dieťaťa bez duševného vývoja. A vytvoriť také dieťa je zakázané, pretože nedokáže kontrolovať svoje potreby a je pre upírov hrozbou. Irene utečie k Volturiovcom. Tí sa vydajú na cestu do Forks, aby Cullenovcov potrestali (za premenu dieťaťa je trestom smrť).

Alice ich príchod predvída a bez vysvetlenia utečie s Jasperom. Zvyšní Cullenovci, s podporou vlkodlakov (už všetkých) zavolajú spriaznené klany z celého sveta. Potrebujú svedkov pred Volturiovcami, ktorí by dosvedčili, že Reneesme je polovičná a že rastie. Medzitým Bella trénuje svoju schopnosť - dokáže vytvoriť štít, ktorý neprepustí psychické útoky - napríklad bráni Alecovi a Jane, aby využili svoje schopnosti. To chcú Cullenovci využiť, aby zablokovali Aleca a Jane (najsilnejšie zbrane Volturiovcov) v prípade, že dôjde k boju. Čo je v podstate isté.

Aro je ochotný vypočuť si Cullenovcov napriek Caiovým námietkam. Dovolí dokonca Reneesme, aby sa ho dotkla a ukázala mu svoje spomienky na vlastné narodenie. Aro je fascinovaný, ale Caius zúri - chce za každú cenu vyprovokovať boj. Zabije preto Irene, ktorá ich vraj oklamala a dúfa, že jej sestry (ktoré stoja pri Cullenovcoch) sa neovládnu a zaútočia. Cullenovci však Denaliovský klan zvládnu upokojiť a po obrovskom vypätí Volturiovci odchádzajú aj so svojou suitou v mieri. Prispeje k tomu aj nečakaný návrat Alice a Jaspera, ktorí so sebou privedú dvoch (?) polovičných upírov ako dôkaz, že je možné splodiť dieťa so smrteľníčkou a že títo poloviční nepredstavujú žiadnu hrozbu, pretože taja svoj pôvod rovnako.

Takže nepriateľ odíde, Cullenovci a hlavne Reneesme sú v bezpečí. Bella a Edward sú neskonale šťastní - čakajú ich storočia spoločného života. The End. Ozaj, Charlie sa stretne aj s Reneesme a okamžite si ju zamiluje. Tuší, že s Bellou nie je všetko v poriadku, ale vyhlási, že nechce poznať pravdu po tom, ako sa Jake pred ním zmenil na vlka.
Zaznamenané
Ella
Webmaster

Bodov v rase: 145/5684

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 7,282
Odporúčania: 5
7628.40 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Ella

Our Leader The Mockingjay

« Odpoveď #2 kedy: November 24, 2011, 22:21:47 »

no, ono sa to dá povedať aj v skratke cheesy
Volturiovci sa dozvedia o Renesmee, ale nevedia, že sa narodila, myslia si, že Cullenovci zmenili ľudské dieťa na upíra, čo je zakázané, preto sa s nimi idú vyrovnať, no a keď to zistia Cullenovci, začnú zháňať všetkých svojich priateľov, aby sa ubránili, na konci je samozrejme bitka smiley

Upravené do spoileru. L
« Posledná zmena: November 24, 2011, 22:38:24 od Lenide » Zaznamenané

Driver picks the music, shotgun shuts his cakehole.
Bruja
Čestný člen

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/3159

Príspevkov: 6,481
Odporúčania: 2
3241.97 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bruja

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #3 kedy: December 28, 2011, 15:54:38 »

Ha, aj som zabudla, že som písala niečo ako obsah Breaking Dawn.  cheesy cheesy Ale pokiaľ to je pre niekoho užitočné, pokojne zdieľajte.  rofl2

Na film sa celkom teším ako na jediný zo série, keďže jedine posledný diel sa mi z kníh páčil. Zatiaľ som nevidela ani tretí film, z Breaking Dawn už dupľom nič, ale keď pozriem, bude recenzia.  tongue
Zaznamenané

Wilson: The healer with his magic powers!
I could rub his gentle brow for hours;
his manly chest, his stubbled jaw...
Everything about him leaves me raw!
House: Psych ward's upstairs.
Wilson: With joy, oh, House, your very name
will never leave this girl the same.
Not bad for an 82-year-old... She asked me to give that to her true love.
House: What can I say? Chicks with no teeth turn me on.

House, M.D., Season 1, Episode 8: Poison
Ella
Webmaster

7628.40 ℱ

Inventar

« Odpoveď #4 kedy: Január 17, 2012, 20:02:33 »

ste počuli, že po BD 2 chcú natáčať aj ďalšie filmy, alebo to možno spravia ako seriál, lebo (ako sa vyjadrili) Twilight je zlatá baňa a niečo také ako chýbajúca kniha pre nich nemôže byť prekážkou smiley
Zaznamenané

Lussy Noir Meteur
Moderátor

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 0/1553

Dlhodobejšia neprítomnosť: ta tak vyšlo :D

Príspevkov: 1,256
Odporúčania: 1
23.25 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Lussy Noir Meteur

Papoi :D

« Odpoveď #5 kedy: Január 17, 2012, 20:29:20 »

už len toto nám chýbalo!!!  lipsrsealed  dúfam, že je to predčasný prvý apríl 

ale na druhej strane, film naviac/seriál, ktorý by mi pripravil veeeeľa záchvatom smiechu, prečo nie?  rofl
Zaznamenané

Počúvajte šialené taniere! smiley
Ella
Webmaster

7628.40 ℱ

Inventar

« Odpoveď #6 kedy: Január 18, 2012, 12:51:08 »

podľa mňa je to zbytočné a myslím, že aj skalných fanúšikov to omrzí a nebudú z toho mať také astronomické zisky, aké očakávajú
Zaznamenané

Lussy Noir Meteur
Moderátor

23.25 ℱ

Inventar

« Odpoveď #7 kedy: Január 18, 2012, 20:28:07 »

nooo to hej, ale pri šialených Američanoch jeden nevie    a pokiaľ tam bude Patizón..,

ak by Meyerová dopísala Midnight sun, tak by to určite natočili.., a fanúšičky by roztrhlo od radosti  idiot2
Zaznamenané

Lina
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: Január 18, 2012, 20:59:22 »

Pôjdem sa na to pozrieť, hoci nie som nejaký megafanúšik Twilightu. Aspoň zo zvedavosti. A kamošky by ma tam asi aj tak dotiahli smiley
Zaznamenané
Ella
Webmaster

7628.40 ℱ

Inventar

« Odpoveď #9 kedy: Január 18, 2012, 22:16:50 »

otázne ale je, či by to bolo s tými istými hercami, ak by to spravili ako seriál, tak o tom dosť pochybujem
Zaznamenané

Mercy
Redaktor

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/7446

Príspevkov: 2,781
29.20 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Mercy
ALWAYS BELIEVE IN SHERLOCK

« Odpoveď #10 kedy: Január 18, 2012, 23:21:43 »

No tak či onak je to volovina. Aj keď veľmi dobre rozumiem pohnútkam ktoré ich k tomu vedú lebo amíkom nikdy nešlo o nič iné ako o prachy. Ale tak trochu preceňujú svoje schopnosti a podceňujú inteligenciu ľudí. Osobne si myslím, že záujem by každou ďalšou časťou klesal (teraz nehovorím o USA lebo oni tvoria samostaný celok ktorý ja nikdy chápať nebudem a v podstate ani nechcem) a ak z toho urobia seriál tak duplom to nebude žiadny hit vzhľadom na konkurenčné upírske seriály. Tak či tak to krachne pomerne rýchlo a tak im treba. Ja proti Twilightu nič nemám, čítala som ho a videla som všetky filmy ale čo je veľa to je dosť a nič netreba preháňať - ani trblietajúce sa diskoguľe...
Zaznamenané

Lussy Noir Meteur
Moderátor

23.25 ℱ

Inventar

« Odpoveď #11 kedy: Január 18, 2012, 23:25:36 »

HLAVNE nie trblietajúce sa diskogule 
Zaznamenané

Mercy
Redaktor

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/7446

Príspevkov: 2,781
29.20 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Mercy
ALWAYS BELIEVE IN SHERLOCK

« Odpoveď #12 kedy: Január 18, 2012, 23:34:10 »

Vďaka za opravu  rofl áno máš pravdu smiley
Zaznamenané

Bruja
Čestný člen

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/3159

Príspevkov: 6,481
Odporúčania: 2
3241.97 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bruja

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #13 kedy: Január 19, 2012, 12:20:50 »

ste počuli, že po BD 2 chcú natáčať aj ďalšie filmy, alebo to možno spravia ako seriál, lebo (ako sa vyjadrili) Twilight je zlatá baňa a niečo také ako chýbajúca kniha pre nich nemôže byť prekážkou smiley

Ďalšie filmy?  No, vzhľadom na doterajšie zisky by ma neprekvapilo, ak by spravili seriálový remake celej ságy... Doláre treba žmýkať, kým sa dá. Možno chcú natočiť konkurenciu pre Upírske denníky a True Blood.
Zaznamenané

Wilson: The healer with his magic powers!
I could rub his gentle brow for hours;
his manly chest, his stubbled jaw...
Everything about him leaves me raw!
House: Psych ward's upstairs.
Wilson: With joy, oh, House, your very name
will never leave this girl the same.
Not bad for an 82-year-old... She asked me to give that to her true love.
House: What can I say? Chicks with no teeth turn me on.

House, M.D., Season 1, Episode 8: Poison
Ella
Webmaster

7628.40 ℱ

Inventar

« Odpoveď #14 kedy: Január 20, 2012, 20:54:36 »

možno, aj keby zmenili hercov, tak si myslím, že fanúšikovia by to síce najprv ošomrali, ale aj tak by sa tam nahrnuli a nakoniec by slintali nad niekým iným ako Patizónom cheesy
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.178 sekúnd, 23 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting