Fantasy-Svet.net
August 23, 2019, 18:21:19*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Last Day of Work  (Prečítané 1230 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
evka8d
Moderátor

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/505

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 1,025
Odporúčania: 2
12776.52 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - evka8d

Život je pes. Pes je najlepší priateľ človeka.

« kedy: Apríl 26, 2011, 16:43:23 »

Počuli ste už o hrách od tejto spoločnosti? Nie sú to práve fantasy hry, vo všetkých ide o akúsi simuláciu skutočného sveta, niečo na spôsob tamagočiho, by som to nazvala smiley

Ja som zatiaľ hrala 4 hry od nich a všetky sa mi páčili.

Virutal families - úlohou v tejto hre je starať sa o vašu virtuálnu rodinku a zveľaďovať ich domček. Na začiatku si adoptujete jednu postavičku, ktorá sa nasťahuje do nového, ale mierne zanedbaného domu. Domček je potrebné opraviť, postavičke nájsť partnera a pomôcť manželom založiť rodinku smiley Pravdaže o postavičky sa musíte i naďalej pravidelne starať, nakupovať im potraviny, kŕmiť ich, kúpať ich (nemyslite si, nič nevhodné pre mládež tam nie je cheesy), vychovávať ich, liečiť ich, ak ochorejú, proste zabezpečiť im komfort počas celého ich virtuálneho života a tak si udržať hru počas čo najviac generácia. Bonusom je, že ako aj v iných hrách od tejto spoločnosti zbierate rôzne predmety (tentoraz môžu aj dospelí), ktoré ak ich máte viac môžete predať a tým získať peniaze navyše. Takisto splnením rôznych úloh získavate trofeje.
Hra je výhodná najmä pre ľudí, ktorí nemajú veľa času na iné hry, pretože zvyčajne v pohode stačí pár minút denne, na skontrolovanie vašich postavičiek a vykonanie nevyhnutných záležitostí. Hra totiž prebieha i stále, dokonca i keď máte vypnutý počítač, v reálnom čase, to znamená, že keď je u vás noc majú ju aj vaše postavičky smiley Osobne mi trošku vadilo, že vaše postavičky nikdy neopustia dom, takže hra po čase omrzí, ale našťastie sa dajú ľahko upraviť obrázkové súbory k hre, takže môžete vytvoriť svoju vlastnú verziu domu (alebo si nejakú stiahnuť, ak si na to netrúfate). Chýbali mi aj väčšie interakcie medzi členmi rodiny aj ich domácimi miláčikmi, ale keďže ide myslím o jednu z ich prvých hier, tak sa to dá odpustiť smiley

Virtual Villagers – je séria zatiaľ 5 hier o obyvateľoch ostrova Isola, v ktorých v každej z nich objavujete nové zákutia a odhaľujete jedny z mnohých tajomstiev ostrova. Je skôr pre tých, ktorý majú radšej dobrodružstvo , VF ich už omrzelo a chcú skúsiť niečo nové smiley Ja som zatiaľ hrala 3 z tejto série, 2, 3 a 4. Štvorka sa mi zdala asi najľahšia, dvojku hrám teraz a jednoznačne najviac sa mi doteraz páčila trojka, aj po obsahovej i grafickej stránke (myslím, že mala aj najlepšiu odozvu).
Úloha je vo všetkých prakticky rovnaká. Na začiatok dostanete niekoľko dedinčanov, ktorým treba rozdeliť úlohy, aby mohli budovať ostrov. Postupom času, ako sa bude vaša civilizácia rozrastať, bude sa zvyšovať jej rozvinutosť a bude schopná plniť nové a náročnejšie úlohy. Princíp je dosť podobný VF, hra takisto prebieha v reálnom čase (teraz sa ale nestrieda deň s nocou, iba postavičky sa naďalej rozvíjajú i keď nehráte), a tiež zbierate rôzne predmety, za ktoré si môžete kúpiť ďalší rozvoj pre vašu dedinu. Hlavnou úlohou je vyriešiť sériu niekoľkých úloh, na konci ktorých vybudujete rozvinuté spoločenstvo dedinčanov a odhalíte jedno z tajomstiev Isoly.

Ja viem, že tieto hry asi nezaujmú skúsených hráčov, ktorí očakávajú hlavne veľa akcie, ale sú super na odreagovanie a majú taktiež rozkošnú grafiku, takže si postavičky nemožno nezamilovať smiley Ja normálne veľmi PC hry nehrám, ale tieto som si zamilovala hneď, takže odporúčam každému, kto hľadá ľahkú hru na oddych a je ochotný pri nej stráviť niekoľko minút denne smiley

Hrali ste niekto ešte? Budem rada, ak sa tiež podelíte o svoj názor smiley   
Zaznamenané

Bruja
Čestný člen

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/3159

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 6,481
Odporúčania: 2
3241.97 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bruja

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #1 kedy: August 09, 2011, 07:59:06 »

Vyzerá to tak, že je to niečo ako Sims a Age of Empires pre tých, ktorí to nestíhajú hrať hry dlhšie.  cheesy
Nehrala som to, ale možno sa k tomu niekedy dostanem, aby som to aspoň omrkla.
Zaznamenané

Wilson: The healer with his magic powers!
I could rub his gentle brow for hours;
his manly chest, his stubbled jaw...
Everything about him leaves me raw!
House: Psych ward's upstairs.
Wilson: With joy, oh, House, your very name
will never leave this girl the same.
Not bad for an 82-year-old... She asked me to give that to her true love.
House: What can I say? Chicks with no teeth turn me on.

House, M.D., Season 1, Episode 8: Poison
Strán: [1]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.144 sekúnd, 23 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting