Fantasy-Svet.net
Január 25, 2021, 11:43:33*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 ... 3 4 [5]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Harry Potter a Dary smrti 2  (Prečítané 16477 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Elinor
FF autor
*

Rasa: Elf
Bodov v rase: 0/940

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 543
Odporúčania: 0
563.34 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Elinor

« Odpoveď #60 kedy: Jún 03, 2012, 21:20:12 »

Trochu neskorá reakcia na tému posledného Harryho, ale pre mňa žije Harry stále, takže...  smiley
V kine som na poslednej časti bola dvakrát. Ja... vychádzala som odtiaľ s nepopísateľným pocitom, že nemám slov. Spomínam si, že predtým, ako začal film, myslela som, že pri odchode z kina budem mať ten pocit, že som za sebou nechala kus svojho života. No nebolo to tak. Keď som opúšťala kino, akoby sa všetky tie dni čítania knižiek a sledovania filmov zjednotili do jedného  smiley

Bol to nádherný, takmer dokonalý filmový zážitok, keď odignorujem tých pár výchylok od knihy  smiley Myslím, že zo všetkých častí sa im najlepšie podarilo zachytiť a sfilmovať práve túto. Bola detailná, emotívna, napínavá, akcia sa prelínala so scénami, kedy sa mi do očí tlačili slzy, niekedy tam v tej najnapínavejšej chvíli niekto zadrel nejakú super hlášku  cheesy Veľké plus pre film tvorí tú nádherná hudba, scénka, ktorá mi veľmi chýbala v knižke: keď Severus zomieral a posledné, čo povedal, bolo: "Máš oči svojej matky." A tiež som vždy tajne snívala o vzťahu Luny a Nevilla  smiley
Celý film bol super, no ak by som mala povedať, ktoré scény sa mi páčili najviac... tá úplne začiatočná bola krásna. Tiež scéna, keď Harry použil Kameň oživenia, veľmi silné bolo, keď sa chcel dotknúť ruky svojej mamy, no nešlo to, silné boli tiež Remusove slová, že jeho syn raz pochopí, prečo bojoval. Ďalej Nevillova reč po tom, čo smrťožrúti priniesli "mŕtveho" Harryho...  Potterovské trio u Aberforta. Keď Ron plakal nad Fredom, spojené ruky Nymphadory a Remusa... záver, keď trio stálo na polozrúcanom moste. Epilóg... No a jedna z úplne najkrajších scén boli Princove spomienky. Škoda, že trvali tak krátko, pretože naozaj stáli za to, najmä tých pár sekúnd, keď Severus držal v náručí mŕtvu Lily a plakal.  embarrassed

No a už by som aj mohla skončiť, lebo zas sa mi príliš zacnie za Rokfortom a najbližší mesiac budem po tomto svete chodiť duchom neprítomná s očami zapichnutými medzi stránky Harryho  cheesy

A čo na záver? Asi len to, že čítala som veľa fantasy kníh, videla som veľa fantasy filmov a milujem veľa fantasy príbehov, no myslím, že Harry Potter pre mňa vyhráva  smiley
Zaznamenané

Tell me would you kill to save a life?
Strán: 1 ... 3 4 [5]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.076 sekúnd, 22 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting