Fantasy-Svet.net
Január 25, 2021, 11:12:57*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 2 3 [4] 5   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Harry Potter a Dary smrti 2  (Prečítané 16475 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Annabeth
FF autor
*

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/1449

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 1,588
Odporúčania: 0
919.95 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Annabeth

Be afraid. It gives you strenght.

« Odpoveď #45 kedy: August 02, 2011, 18:10:43 »

Ľudia, ja budem asi plakať. Poslednný Harry. sad sad sad Keď som čítala ten článok na FS, bolo mi až do plaču. Čítam, a pozerám Harryho už od svojich piatich rokov. sad
Zaznamenané

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”   A. Einstein

“I have always imagined that Paradise will be a kind of library.”   Jorge Luis Borges

“I solemnly swear that I am up to no good.”   J.K. Rowling
Georgiana
Redaktor

Rasa: Elf
Bodov v rase: 720/15000

Príspevkov: 1,525
Odporúčania: 1
89.52 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Georgiana

« Odpoveď #46 kedy: August 02, 2011, 19:11:12 »

včera som to konečne zhliadla aj ja.. teda, to 3D dielo.. a tak no, aj horšie to mohlo byť. ale fakt, že
Voldemort sa rozpadol na prach a popol, a poletoval po krajine
,
mi prišiel skutočne ironicky vtipný.
ale zasmiala som sa tak naozaj iba (až?) 2x.. prvý raz, keď
Ron zakričal Harrymu, keď sa Harry v Núdzovej miestnosti rozhodol zachrániť Malfoya: "Harry, ak tu kvôli nemu zomrieme, tak ťa zabijem!"
a druhý raz pri epilógu - hlavne pri pohľade na
Malfoya s briadkou rofl rofl
som rada, že je to za mnou.. i keď určite to neberiem ako "koniec svojho detstva" či niečo podobné - pretože pre mňa HP skončil vydaním siedmej knihy.. filmy mali byť len čerešničkou na torte.. ale vždy vlastne iba pokazili môj dojem rofl rofl
ale tak dostala som to ako narodeninový darček od kamošky, takže nemôžem na to až tak nadávať vamp3 vamp3
bolo to vlastne úplne fajn smileysmiley (cheesy:D)
Zaznamenané

Túžim tancovať v daždi...
Luu
Učeň

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/640

Príspevkov: 600
18.54 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Luu

« Odpoveď #47 kedy: August 07, 2011, 00:41:39 »

Práve som tesne za sebou pozrela obe siedme časti (pretože jednotku som ešte nevidela... a tiež je to dôvod, prečo toto píšem o tri štvrte na jednu v noci), a... ááááááách! Aj keď je tam málo dejovosti, táto druhá polovica sa mi zdala oveľa, OVEĽA lepšia! Scéna vo veľkej sieni - Maggie Smith: čistá fenomenálnosť  A Alan Rickman ako umierajúci Snape chytil za srdce aj mňa, a to som NIKDY nemala - a ani mať nebudem - Snapa rada (aj keď veľmi oceňujem jeho charakter smiley) smiley smiley Bojím sa, že dabing to trochu zmrší, tak ak ste ten kúsok nevideli v originále - odporúčam! cheesy
Vôbec som neverila, že sa mi môže film, ktorého náplňou je jedna veľká bitka tak páčiť... cheesy A dokonca aj ten epilóg nevyzeral tak cheesy a klišé ako v knihe smoke
Zaznamenané

lulupotter
Roľník
*

Rasa: Upír
Bodov v rase: 0/0

Pohlavie: Mužské
Dlhodobejšia neprítomnosť: Ja som tu vždy, ale niekedy keď ma čerti volajú tu niesom! :D

Príspevkov: 1
127.41 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - lulupotter

« Odpoveď #48 kedy: August 15, 2011, 00:43:04 »

vampire vampire vampire IT ALL ENDS...  wizard
  Končí sa najlepšie čarodejnícke dobrodružstvo všetkých dob!  cry Dobrodružstvo o malom chlapcovi ktorý neskôr v poslednej časti musel bojovať s temným mágom - sloopo - lordom Voldemortom!!! Viem, je to už dávno čo to bolo odohrané v kinách  (teraz čo to tu píšem je to mesiac a jeden deň) ale tie pocity z konečného finále proste tuto to opísať musím! V ten deň keď som s kamarátom šiel do kina, som dobre vedel že o 2 hodiny a 35 minút sa stne veľké Finite Incantatem! Moje pocity z filmu boli veľmi dobré, lebo film bol dokonale spracovaný, dokonalý a geniálny záver! Bolo to čosi skvelé, miloval som to! jediná vec ktorá ma z toho filmu sklamala bola to že Harry rozlomil Bazový prútik na dve kusy a vyhodil!!!  wallbang Epilóg bol jedným z najkrajších momentov celého filmu! Ten Albus-Severus bol dokonalý! Škoda že vystrihli scény o Teddym Lupinovi... Ale moja najobľúenejšia scéna bola let drakom, a zase najsmutnejšia... Hmmm... Určite tá Snapová spomienka! Pri nej som nevydržaj a hneď vtedy keď držal mŕtvu Lili som sa rozplakal (len trošku! shy )... Proste smutná krásná scéna s temno-smutnou hudbou od Alexandra Despalta - francúzkeho hudobného skladateľa ktorého obdvujem, a úspešného hudobníka ktorého ja sám obdivujem!  coolsmiley A teraz k veci - film bol pre mňa eso a bl veľmi pekný! Určite si ten film zaslúžil tie moje peniaze! Ako hlavne by som sa chcel poďakovať producentovi Davidovi Heymanovy ktorý s Harrym Potterom začal a vydržal 13 rokov! potom vďaka patrí Yatesovi, a nielen jemu! Aj ostatným režisérom za ich skvelú prácu!!! A ešte komu inému ako naším samotným hercom z HP ságy!!! Takže film bol skvelý a teraz vám poviem odkaz svetu: Som neskutočne rád že som spoznal Harryho Pottera!!!  happydance happydance happydance
Zaznamenané

Lucas Harry
Annabeth
FF autor
*

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/1449

Príspevkov: 1,588
919.95 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Annabeth

Be afraid. It gives you strenght.

« Odpoveď #49 kedy: August 15, 2011, 09:30:52 »

To určite nie si sám
Zaznamenané

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”   A. Einstein

“I have always imagined that Paradise will be a kind of library.”   Jorge Luis Borges

“I solemnly swear that I am up to no good.”   J.K. Rowling
Cerolin
Roľník
*

Bodov v rase: 0/11

Dlhodobejšia neprítomnosť: Dočasne som mimo :((

Príspevkov: 78
215.04 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Cerolin

« Odpoveď #50 kedy: August 15, 2011, 18:50:07 »

vampire vampire vampire IT ALL ENDS...  wizard
  Končí sa najlepšie čarodejnícke dobrodružstvo všetkých dob!  cry Dobrodružstvo o malom chlapcovi ktorý neskôr v poslednej časti musel bojovať s temným mágom - sloopo - lordom Voldemortom!!! Viem, je to už dávno čo to bolo odohrané v kinách  (teraz čo to tu píšem je to mesiac a jeden deň) ale tie pocity z konečného finále proste tuto to opísať musím! V ten deň keď som s kamarátom šiel do kina, som dobre vedel že o 2 hodiny a 35 minút sa stne veľké Finite Incantatem! Moje pocity z filmu boli veľmi dobré, lebo film bol dokonale spracovaný, dokonalý a geniálny záver! Bolo to čosi skvelé, miloval som to! jediná vec ktorá ma z toho filmu sklamala bola to že Harry rozlomil Bazový prútik na dve kusy a vyhodil!!!  wallbang Epilóg bol jedným z najkrajších momentov celého filmu! Ten Albus-Severus bol dokonalý! Škoda že vystrihli scény o Teddym Lupinovi... Ale moja najobľúenejšia scéna bola let drakom, a zase najsmutnejšia... Hmmm... Určite tá Snapová spomienka! Pri nej som nevydržaj a hneď vtedy keď držal mŕtvu Lili som sa rozplakal (len trošku! shy )... Proste smutná krásná scéna s temno-smutnou hudbou od Alexandra Despalta - francúzkeho hudobného skladateľa ktorého obdvujem, a úspešného hudobníka ktorého ja sám obdivujem!  coolsmiley A teraz k veci - film bol pre mňa eso a bl veľmi pekný! Určite si ten film zaslúžil tie moje peniaze! Ako hlavne by som sa chcel poďakovať producentovi Davidovi Heymanovy ktorý s Harrym Potterom začal a vydržal 13 rokov! potom vďaka patrí Yatesovi, a nielen jemu! Aj ostatným režisérom za ich skvelú prácu!!! A ešte komu inému ako naším samotným hercom z HP ságy!!! Takže film bol skvelý a teraz vám poviem odkaz svetu: Som neskutočne rád že som spoznal Harryho Pottera!!!  happydance happydance happydance

Ja by som to nepovedala krajšie smiley
Zaznamenané

☺☻☺☻○Aj v tej najväčšej tme sa nájde svetlo•☻☺☻☺
sSsqueebieEe
Roľník
*

Rasa: Čarodejník

Príspevkov: 15
112.77 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - sSsqueebieEe

I solemnly swear that I am up to no good!

« Odpoveď #51 kedy: September 07, 2011, 16:55:54 »

Neviem ako vy, ale mne sa ten film páčil.. A veľmi sa mi páčil  vamp3 Šla som do kina v obavách, že čo ak to nebude také dobré ako si to predstavujem, ale prekvapilo ma to. Neočakávala som žiaden zázrak aby ma to nesklamalo. Čo vám budem klamať, rozplakala som sa ( shy2 ) keď zabíjali Freddieho, pri Sevíčkovi a pri fakte, že je koniec. KONIEC Žiadna ďalšia HP knihy, žiaden ďalší film.. (To ma ničí!!! text_yb_lol ) (Mimochodom, chýbal mi tam Teddy Lupin.. )
Zaznamenané

~ Mischief Managed! ~
Elizabeth
Vševed

Bodov v rase: 0/513

Príspevkov: 1,238
3412.05 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Elizabeth

« Odpoveď #52 kedy: September 07, 2011, 17:22:06 »

Myslím, že Teddy chýbal viacerým, je naozaj škoda, že ho vystrihli...Nepamätám sa, povedali vôbec, že Harry sa stal jeho krstným otcom? shocked
Zaznamenané

Cerolin
Roľník
*

Bodov v rase: 0/11

Dlhodobejšia neprítomnosť: Dočasne som mimo :((

Príspevkov: 78
215.04 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Cerolin

« Odpoveď #53 kedy: September 07, 2011, 17:29:18 »

Nepovedali. A aj mi bolo trochu lúto že Nimphadora aj Remus zomreli undecided
Zaznamenané

☺☻☺☻○Aj v tej najväčšej tme sa nájde svetlo•☻☺☻☺
sSsqueebieEe
Roľník
*

112.77 ℱ

Inventar

« Odpoveď #54 kedy: September 07, 2011, 17:32:04 »

a inak, oni vôbec spomínali v sedmičke, že tonksová a lupin budú mať bábätko??? ._.
Zaznamenané

~ Mischief Managed! ~
Elizabeth
Vševed

Bodov v rase: 0/513

Príspevkov: 1,238
3412.05 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Elizabeth

« Odpoveď #55 kedy: September 07, 2011, 17:33:55 »

Nuž, to je jasné, keď to bolo v knihe, vo filme ich teda nemohli nechať žiť..
Vidíš, ani to si nepamätám, sSsqueebieEe idiot2

Takže to je dosť blbé...Zabila by ich jedna scéna, taká, kde Remus ukazoval malého fotku? Kde by rovno mohli povedať aj to, že Harry je krstný otec, keď sa im už nechcelo otravovať so scénou v Lastúrovom domčeku...No čo už, zvykla som si, že nezasvätený človek z filmu pochopí málo, pričom o niektorých podrobnostiach sa vôbec nedozvie buck2 Darmo, knihy sú lepšie cheesy
Zaznamenané

sSsqueebieEe
Roľník
*

112.77 ℱ

Inventar

« Odpoveď #56 kedy: September 07, 2011, 17:49:34 »

To by ich naozaj zabilo... Pretiahlo by to film tak o max. 15 min. -.-"
Zaznamenané

~ Mischief Managed! ~
kami
FF autor
*

Bodov v rase: 0/24

Dlhodobejšia neprítomnosť: Zabudla som, že som tu prihlásená.

Príspevkov: 264
72.23 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - kami

« Odpoveď #57 kedy: December 03, 2011, 17:17:32 »

Chjo, všetci videli, len ja nie. Ja som ešte furt nevidela ani prvú časť. Normálne by som sa asi mala hanbiť,  embarrassed ale keď mňa nikto do kina nedotiahne, ale mám taký pocit, že dostanem na Vianoce obe časti, cheesy takže sa teším z toho, že to konečne uvidím a zároveň si užívam aj to, že sa to pre mňa zatiaľ ešte neskončilo.
Zaznamenané

Shaola
Recenzent

Bodov v rase: 1950/10791

Príspevkov: 5,773
945.43 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Shaola

HAKUNA MATATA

« Odpoveď #58 kedy: December 03, 2011, 19:35:23 »

ja by som sa bez toho posledného filmu v pohode obišla cheesy cheesy cheesy
Zaznamenané

" I dream. Sometimes I think that's the only right thing to do."
"Z tohoto mlčení může něco povstat." (Stephen King)

Bruja
Čestný člen

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/3159

Príspevkov: 6,481
Odporúčania: 2
3241.97 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bruja

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #59 kedy: December 04, 2011, 14:16:04 »

Kdesi tu vyznelo niečo v tomto zmysle: bolo divné, že keď študenti a vôbec všetci obyvatelia Rokfortku videli Harryho telo a dozvedeli sa, že je mŕtvy, nikto neplakal. Mne to až také divné nepríde - všetkým dávala silu práve myšlienka, že je Harry s nimi  a s ním majú šancu poraziť Voldemorta. Správa o jeho smrti vyvolala šok. A ono to chvíľu trvá, kým si človek naozaj uvedomí, že hrdina, do ktorého vkladali toľké nádeje, zomrel a pravdepodobne to skončí víťazstvom Voldemorta. Plus v žilách stále prúdi adrenalín a pri pohľade na srmťožrútov vedeli, že boj ešte neskončil. Plač môže prísť neskôr, v prvom rade bolo treba prežiť. Takže mne osobne toto až tak nevadilo.

Film sa mi páčil, bol to strašne divný pocit vyjsť z kina s tým, že je koniec. Severusova smrť bola ťažká scéna, dostala ma aj scéna s Lily. Neviem, prečo tu zazneli poznámky typu "málo sme sa nasmiali" a pod. Celý film je boj o život a budúcnosť, už samotná myšlienka nedáva žiadny priestor na humor.  vamp3

Ja som bola spokojná s celým filmom, musela by som ho vidieť ešte aspoň raz, aby som vedela napísať viac detailov.
Zaznamenané

Wilson: The healer with his magic powers!
I could rub his gentle brow for hours;
his manly chest, his stubbled jaw...
Everything about him leaves me raw!
House: Psych ward's upstairs.
Wilson: With joy, oh, House, your very name
will never leave this girl the same.
Not bad for an 82-year-old... She asked me to give that to her true love.
House: What can I say? Chicks with no teeth turn me on.

House, M.D., Season 1, Episode 8: Poison
Strán: 1 2 3 [4] 5   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.27 sekúnd, 22 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting