Fantasy-Svet.net
September 16, 2019, 08:56:45*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 [2] 3   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Baldur's Gate  (Prečítané 6347 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Solferin
Roľník
*

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 0/0

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 19
Odporúčania: 0
35.55 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Solferin

« Odpoveď #15 kedy: Júl 13, 2011, 14:19:01 »

Viconia je najsilnejsia ale hlavne ma aj najkrajsi portret co sa tika zenskych npc  jumpinlove Nevies ako je to snou,ked ju mas v parte v podtemne ked prides ku drowom ? nerobi nejake problemy ? cheesy A ano,,ti dvaja su podareni surodenci cheesy aj dabing obidvoch nema chybu  smiley  a co sa toho yoshima tiika,ked som hral prvykrat tak som ho pravdaze v druzine mal a dost ma to vtedy nastvalo :/ nevies nahodou ked je charizma na maxime ci by sa nahodou nedal presvecit ?? no a ked som naposledy hral tak som este knihy necital,,to len teraz som zacal,,cize vtedy mi tie mena vela nehovorili cheesy teraz to uz bude inee smiley vtedy som len drizzta poznal z pocutia,,a zjednotky cheesy ked som vysiel z podtemna a stretol ho,tak ten rozhovor bol dobry,hlavne ked sa ma pytal ze som mu povedomi a ja ze hej,zabil som ta pri baldurovej brane cheesy a quest s harfenikmi viem,,to bolo riadne na dlho,,mozno prave preto ze jaheira bola uz v jednotke,a vatsinou to bola postava ktoru bral do party asi kazdy spolu s khalidom smiley Inak vies ze na konci TOB ti je povedane co sa stalo s jednotlivimi npc ? cheesy uz si to nepametam ale niektore boli srandovnee,,zrovna edwin asi skoncil tak ze sa pustil do elministra ,aka to osudova chyba  wallbang  cheesy
Zaznamenané

Som dislektik a disgrafik a hlavne skor pisem ako rozmyslam, preto sa ospravedlnujem za nikdy nekonciace pravopisne chyby smiley)
Luu
Učeň

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/640

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 600
18.54 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Luu

« Odpoveď #16 kedy: Júl 15, 2011, 18:04:47 »

V Podtemne nerobí nič, ani na tom mieste, kde mučia drowov z jej klanu, ani nemukne. Yoshimo sa zachrániť nedá, niekde je mód, po ktorom sa dá z partie vyhodiť a znovu nabrať, ale v normálnej hre sa nedá zachrániť žiadnym spôsobom. Hrala som jeden fan-mód, v ktorom bolo to jeho spojenectvo s Irenicom odôvodnené tak, že Yoshimo a Tamoko z jednotky (Sarevokova) boli súrodenci, a Yoshimo šiel po pomste cheesy Jasné, koniec ToB poznám, môj najobľúbenejší koniec je Minscov jumpinlove Viconia má veľmi dobrý koniec s romancou, nepamätám si ho úplne, ale je fakt silný... a ten Edwinov je odvodený práve od tohto, že sa na tú ženu premenil aj v hre  rofl
Zaznamenané

Solferin
Roľník
*

35.55 ℱ

Inventar

« Odpoveď #17 kedy: Júl 16, 2011, 10:41:44 »

Nevies mi poradit nejake mody ? take co pridaju aj nove lokality a qesty ale zas ziadne take co do hry pridaaju nejake silne predmety ani nic co zmeni zakladny chod hry,,to by mi pripadalo ako cheat a to nechcem,,a DA uz si si zohnala a hras ?? ak ano,ako sa ti to pozdava? smiley
Zaznamenané

Som dislektik a disgrafik a hlavne skor pisem ako rozmyslam, preto sa ospravedlnujem za nikdy nekonciace pravopisne chyby smiley)
Luu
Učeň

18.54 ℱ

Inventar

« Odpoveď #18 kedy: Júl 17, 2011, 12:02:31 »

Určite skvelý mód je Unfinished Business, dokonca ho preložili do češtiny takže nie je poznať, že niečo pridáva Jedná sa o nejaké drobnosti, ktoré boli z originálnej hry vyhodené, napríklad portréty niekoľkých postáv, potom nejaké dokončenia alebo alternácie questov (iluzionista v cirkuse má dokončenie, tá pavúčia ženská pod cintorínom ti tá quest)...
S tými predmetmi je to ťažké, pretože 90% módov to má tak, že je nový quest (alebo lokácia) aj s novými predmatami...
Úplne výborná vec je Dungeon-Be-Gone, pokiaľ už hráš dlhšie a máš toho úvodného dungeonu plné zuby (napríklad ja som ho prešla už XY krát, a vážne ma nebaví), dostaneš na začiatku hry možnosť teleportovať sa von, aj so získanými expami, aj predmetmi smiley
Hrala som mód Tower of Deception, ten pridá novú lokáciu + quest, ale ja som ho skrátka nebola schopná dohrať, bolo to ťažké aj na mňa vamp3
Veľa ľudí si chváli mód Tactics, ten pridáva nejakých nepriateľov, alebo vylepšuje tých súčasných, ale ja som ho doteraz neskúšala.
V podstate sa dá nájsť na internete hromada vecí - Mazzy sa môže stať paladinom, Yoshimo sa dá zachrániť... - ja som z tých drobností skúšala len malé percento, skôr NPC vamp3

DA je na 72,7% na ceste ku mne vamp3 Mám pomalý internet, už sa sťahuje 2 dni a 14 hodín čistého času, do konca budúceho týždňa to hádam bude smiley
Zaznamenané

Solferin
Roľník
*

35.55 ℱ

Inventar

« Odpoveď #19 kedy: Júl 17, 2011, 20:41:14 »

To znie super,,ono sa mi to aj zdalo trosku nedokoncene a nedotiahnute smiley no a mozem si dat aj viac modov naraz? napriklad ten UB co si spominala spolu s tou vezou ToD ?? ci vzdy len jeden ? A poznas to bg TUTU ci ak oto je?? ze vlasne mozes hrat jednotku na engine dvojky?? ja som to raz skusal nainstalovat len sa mi to nepodarilo lebo som asi velmi sikovny  computer ale tak mohlo by to byt zaujimave  smiley A inac skusala si niekedy multyplaer ?? to moze byt tiez sranda,taky ten pocit naozajstnej zivej party  dwarf  A ok tak buduci tyzden ak tu nebudes na fore dlksie bude mi jasne ze to DA sa ti paaaci smiley
Zaznamenané

Shaola
Recenzent

Bodov v rase: 1950/10791

Príspevkov: 5,773
Odporúčania: 1
945.43 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Shaola

HAKUNA MATATA

« Odpoveď #20 kedy: Júl 18, 2011, 11:01:25 »

už dlllho rozmýšľam, že BG vyskúšam, a ako tak čítam tento topic, tak som o tom presvedčená ešte viac.. cheesy

a btw. téma o Dragon age je TU nájdeš tam viac maniakov, ktorí nad DA strávili nekonečno hodín (ja medzi nimi) cheesy cheesy
Zaznamenané

" I dream. Sometimes I think that's the only right thing to do."
"Z tohoto mlčení může něco povstat." (Stephen King)

Luu
Učeň

18.54 ℱ

Inventar

« Odpoveď #21 kedy: Júl 18, 2011, 14:21:58 »

To znie super,,ono sa mi to aj zdalo trosku nedokoncene a nedotiahnute smiley no a mozem si dat aj viac modov naraz? napriklad ten UB co si spominala spolu s tou vezou ToD ?? ci vzdy len jeden ? A poznas to bg TUTU ci ak oto je?? ze vlasne mozes hrat jednotku na engine dvojky?? ja som to raz skusal nainstalovat len sa mi to nepodarilo lebo som asi velmi sikovny  computer ale tak mohlo by to byt zaujimave  smiley A inac skusala si niekedy multyplaer ?? to moze byt tiez sranda,taky ten pocit naozajstnej zivej party  dwarf  A ok tak buduci tyzden ak tu nebudes na fore dlksie bude mi jasne ze to DA sa ti paaaci smiley

Môžeš tam nahádzať koľko módov chceš, maximálne pár je takých, čo sa medzi sebou bijú, ale vždy je to napísané v readme cheesy TUTU som neskúšala, len som o ňom počula, tiež sa mi to nepodarilo nainštalovať Ani multiplayer som neskúšala sad A DA sa už neviem dočkať  cheesy cheesy Stiahla som si demo a mám už vytvorenú postavičku, lebo ako sa poznám, vždy zabijem v creatore aspoň hodinu  cheesy cheesy

Shaola, neváhaj a skoč na to! cheesy Oblož sa potravinami! Zavri okná, zamkni dvere! Vypni mobil, predaj svojho škrečka (al. iné domáce zvieratko) a začni  cheesy cheesy Moje prvé hranie bol týždeň v úplne inom svete, sotva som prišla zo školy, bol PC behom 5 minút zapnutý a civela som na to neskoro do večera cheesy
Odporúčam začať so Shadows of Amn (BG 2), je to síce druhý diel, ale Intro ťa tak uvedie do obrazu, kto-kde-čo... podľa mňa je to o rozvinutejšie a zábavnejšie, ako jednotka, a keď sa prehupneš za tretiu kapitolu, je tam fenomenálny príbeh, ktorý nepustí až do konca cheesy cheesy Jediná chyba - pre ženskú postavu je len jedna romanca, a to ešte s takým ťuťmákom vamp3 Volá sa Anonem, a keď ma prvý krát požiadal, ehm, aby som s ním strávila noc, skoro som od smiechu zletela zo stoličky, smiala som sa až som plakala, aj teraz mi to vohnalo slzy do očí 2funny 2funny 2funny
Zaznamenané

Sirius
Vedúci rasy

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/5318

Príspevkov: 4,047
893.09 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Sirius

« Odpoveď #22 kedy: Júl 19, 2011, 18:21:10 »

rýchla otázka naväzuje BG2 na BG1 alebo je to o inom, jednotka mi totíž nejde nainštalovať tak chcem skúsiť dvojku ale ak by to bolo plnohodnotné pokračovanie tak na to kašlem
Zaznamenané

I am alone, but not lonely
Solferin
Roľník
*

35.55 ℱ

Inventar

« Odpoveď #23 kedy: Júl 19, 2011, 20:18:05 »

Shaola - chcel som napisat to iste ako Luu smiley v podstate ak ta chyti pribeh tak prestanes spat,prijimat potravu a budes len hrat a hrat cheesy cize ozaj,jedlo pripravit na dosah ruky,vyonut mobil zamnknut byt a mozes hrat smiley) o teme DA tu na fore viem,ved toto vsetko bolo povodne tam pisane smiley len sa to potom osamostatnilo cheesy

Luu- urcite ti napisem ked sa k bg dostanem a preberieme tie moody smiley a creator ako taky je pre mna ako keby samostatna hra v hre cheesy tiez tam som vzdy dddlho smiley a este v IWD kde si si mohla sama 6 postav vytvorit 

Sirius - pribehovo to nadvezuje ale dvojka bola robena tak ze aj ked si jednotku nehral tak budes vsetkemu rozumiet. Navyse je to tam aj vysvetlene na zaciatku co sa vlastne stalo a hned na zaciatku su aj npc z jednotky co ti daju zakladne info...ale ja by som na tvojom jieste urcite skusil jednotku,,u mna je minimalne rovnocena s dvojkou smiley
Zaznamenané

Sirius
Vedúci rasy

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/5318

Príspevkov: 4,047
893.09 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Sirius

« Odpoveď #24 kedy: Júl 19, 2011, 20:29:06 »

aj ja by som chcel skúsiť jednotku ale nejde mi to nainštalovať
Zaznamenané

I am alone, but not lonely
Solferin
Roľník
*

35.55 ℱ

Inventar

« Odpoveď #25 kedy: Júl 20, 2011, 23:32:46 »

musi ti to ist,mozno mas nejaku chybnu verziu hry,,,pripadne to instalujes spolu s datadiskom,ten pokial viem nejde na novsich windowsoch ale su nato patche aby to slo tak skus, mozno pomoze.  smiley
Zaznamenané

Luu
Učeň

18.54 ℱ

Inventar

« Odpoveď #26 kedy: September 11, 2011, 14:05:48 »

http://www.youtube.com/watch?v=mq4n_qVo21k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=go2lzUaFPNc&feature=related
Fanmód úvodného dungeonu z BG2 pre DAO...  hypno hypno hypno WOW.
Zaznamenané

amadevry
Roľník
*

Príspevkov: 4
101.69 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - amadevry

« Odpoveď #27 kedy: November 10, 2011, 20:25:25 »

BG2 sme hrali niekolkokrát so spolubývajúcim , multiplayer můžem len odporučiť, je to poriadna prasička.
Zaznamenané

Určitě vás bude zajímat České Forum
Také navštivte Filmy Online
Nebo také Půjčky
Bruja
Čestný člen

Bodov v rase: 0/3159

Príspevkov: 6,481
Odporúčania: 2
3241.97 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bruja

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #28 kedy: Júl 20, 2012, 17:25:17 »

Prečítala som si príspevky a vyzerá to fenomenálne. Aký je príbeh? Myslím, že to sa tu nespomínalo. Napíšete niekto, nemám tušenia, čo sa tam deje, len že to obsahuje veľa questov a náročných potvor.  tongue
Zaznamenané

Wilson: The healer with his magic powers!
I could rub his gentle brow for hours;
his manly chest, his stubbled jaw...
Everything about him leaves me raw!
House: Psych ward's upstairs.
Wilson: With joy, oh, House, your very name
will never leave this girl the same.
Not bad for an 82-year-old... She asked me to give that to her true love.
House: What can I say? Chicks with no teeth turn me on.

House, M.D., Season 1, Episode 8: Poison
Iluviel
Roľník
*

Rasa: Elf
Bodov v rase: 0/1

Príspevkov: 30
137.59 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Iluviel

~The shadow is but a passing thing

« Odpoveď #29 kedy: November 09, 2012, 11:42:04 »

Jáááj paráda, ďalší maniaci do Baldur's Gate ako ja smiley

A o chystanom Baldur's Gate: Enhanced Edition viete?
Písala som také zhrňujúce informácie na svoj blog:
http://www.elfka.sk/post/26280228144/baldurs-gate-enhanced-edition-can-haz-drahi

Prípadne si môžete skúsiť prečítať aj interview, ktoré som robila s Trento Osterom, on vedie tú spoločnosť, ktorá prerába BG:

http://www.elfka.sk/post/22451905780/interview-s-trentom-osterom-o-baldurs-gate-enhanced

Mimochodom, má to výjsť už 30. novembra!!! A budú tri nové NPC!
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.177 sekúnd, 23 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting