Fantasy-Svet.net
Október 19, 2019, 22:23:45*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1] 2 3   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Baldur's Gate  (Prečítané 6444 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Luu
Učeň

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/640

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 600
Odporúčania: 0
18.54 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Luu

« kedy: Júl 09, 2011, 13:27:56 »

Presunutá debata z témy o Dragon Age smiley

Ja som koli absencii lepsieho pribehu nedohral napriklad IWD 1/2 neviem ci poznas,,lebo vzdy to bolo len chod tam ,zabi to atd,,prestalo ma to vzdy bavit v polke :/

S týmto úplne súhlasím, "príbeh" pre IWD je silné slovo... tiež som ich kvôli tomu nebola schopná dohrať.
« Posledná zmena: Júl 09, 2011, 17:19:55 od Luu » Zaznamenané

Solferin
Roľník
*

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 0/0

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 19
35.55 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Solferin

« Odpoveď #1 kedy: Júl 09, 2011, 13:50:24 »

co bola inak skoda,,lebo atmosferu to malo dobruu,,vzdy mi bola zima ked som to zapol tu hru,,ta zimna krajinka bola uzasna,,skoda tej linearnosti a bezpribehovosti smiley 
Zaznamenané

Som dislektik a disgrafik a hlavne skor pisem ako rozmyslam, preto sa ospravedlnujem za nikdy nekonciace pravopisne chyby smiley)
Luu
Učeň

18.54 ℱ

Inventar

« Odpoveď #2 kedy: Júl 09, 2011, 14:11:25 »

Atmosféra, ani nehovor... smiley A perfektná hudba. Všetky tieto BG-style hry majú fantastickú hudbu angel
Zaznamenané

Solferin
Roľník
*

35.55 ℱ

Inventar

« Odpoveď #3 kedy: Júl 09, 2011, 14:24:19 »

Tak hudba je bezkonkurencna,,ked ma zobudis o polnoci tak ti z fleku viem zahmmkat bg1 aj bg2 :DD lebo to je proste nezabudnutelne smiley Inak si prve dievca co "poznam" co hralo tuto hru 
Zaznamenané

Som dislektik a disgrafik a hlavne skor pisem ako rozmyslam, preto sa ospravedlnujem za nikdy nekonciace pravopisne chyby smiley)
Luu
Učeň

18.54 ℱ

Inventar

« Odpoveď #4 kedy: Júl 09, 2011, 16:19:55 »

Oh, ja som ohľadom BG starý fanúšik smiley BG som prvý krát hrala, keď som mala cca 12-13 (teraz budem mať 19 oregonian_arwen), a začala som fakt chronologicky, s dvojkou a ešte k tomu s ToB cheesy Nevedela som to prejsť, ale dostala ma tá atmosféra v Saradushe, takže som prešla SoA a potom aj BG1 smiley SoA som odvetdy prešla veľa krát, asi už aj za každé povolanie a s veľa módmi, je to jedna z mojich najobľúbenejších hier, atmosféra + hudba + príbeh + questy + NÁVYKOVOSŤ = epic win smoke

Ale Dragon age sa mi stále vyhýba, rovnako aj Neverwinter Nights... Na DA mi donedávna nestačil počítač, tak snáď toto leto konečne rozohrám smiley
Zaznamenané

Solferin
Roľník
*

35.55 ℱ

Inventar

« Odpoveď #5 kedy: Júl 09, 2011, 16:53:20 »

ja tiez nejak tak,,13-14 som mohol mat smiley a tiez boli tazke zaciatky  shy2 si pamatam ked som 1krat hral dvojku,a siel som rovno po pribehu,ziadne vedlajsie qesty nic smiley cize ked som sa dostal do podtemna bol som strasne slaby este a zabit ma tam vedelo hocico a aj zabilo vatsinou  skull  smiley  bolo to riadne utrpenie pre mna sa tam pohybovat,,doteraz sa tam vzdy len so strachom vraciam smiley alebo tento smajlik  vampire mi pripomenul ako som sa v amne len cez den musel pohybovat lebo ma v noci vzdy zabili upiry  smiley inak ked sa tak vyznas by som sa aj poyptal nieco len nechcem byt velmi offtopik k DA ,, bg tu nema nahodou niekde samostatnu temu?
Zaznamenané

Luu
Učeň

18.54 ℱ

Inventar

« Odpoveď #6 kedy: Júl 09, 2011, 17:17:32 »

Môj prvý prechod Podtemnom - doteraz nechápem, ako sa mi to podarilo rofl2 Tiež som bola strašne slabá, a ani som to nevedela poriadne hrať. Asi tri týždne som stála na tom démonovi v trpaslíckej dedinke, čo ho treba prebudiť, zabiť, a zasypať jaskyňu - to bol nekonečný boj, ešte aj Irenica v závere som vtedy dala rýchlejšie cheesy Doteraz sa tam strašne veľa na re-loadujem, on veľmi rád mení ľudí na kameň a vzápätí ich rozprašuje wallbang
Ja tam tiež nerada chodím, už v tom čase by som bola najradšej späť na povrchu, je tam strašne veľa subquestov a každú chvíľku ťa tam niečo prepadne... ale príbehový záver je fenomenálny, prvý krát som sa nahlas škodoradostne smiala 

Založím nám tému a prenesiem tam celú debatu smiley
Zaznamenané

Solferin
Roľník
*

35.55 ℱ

Inventar

« Odpoveď #7 kedy: Júl 09, 2011, 17:43:44 »

Tak ono sa to asi nie nahodou oznacuje ako najhorsie miesto v tom svete cheesy ja si pametam doteraz kolko endorfinov sa mi vyplavilo do tela ked som odtial vysiel a videl som denne svetlo  rofl len som tak chodil po tom lesiku a kochal sa  smiley inak ten demon u trpaslikov ma tiez riadne zdrzal cheesy som vtedy myslel ze je zabugovany ze to nemoze byt take silne cheesy stale ked som pri nom mam respekt ..a musim sa priznat ze si obcas pomozem dverami co su tam,ujdem vyspim sa a takto  shy   K pribehovemu zaveru myslis to s timi vajickami ? tam som sa aj ja smial,,ked ten demom zabil matku,potom ceru a potom som dal moznost odpovede - tvarit sa ze tu niesi  smiley
Zaznamenané

Luu
Učeň

18.54 ℱ

Inventar

« Odpoveď #8 kedy: Júl 10, 2011, 17:02:03 »

Hej, to som s tým príbehom myslela cheesy Ja vždy veľkodušne odklepnem tú možnosť, že poslať ho späť do pekla, ale celý ten dejový zvrat s tými vajciami je bohovský rofl Tiež som mala na prvé hranie hrozne slabú partiu aj zložením, takú... nevyváženú. Teraz väčšinou hrám s Charname + 4 NPC, a z toho ako klerika beriem len Jaheiru (hrávam na ťažkej obtiažnosti, šialenú som hrala raz, ale ťažká mi stačí cheesy), ale vtedy som nemala ani šajn o nejakých schopnostiach alebo o 3/4 kúziel - tén démon sa dá zabiť obyčajnými magickými strelami, ak mu človek zníži magickú odolnosť, a je dosť rýchly cheesy
Zaznamenané

Solferin
Roľník
*

35.55 ℱ

Inventar

« Odpoveď #9 kedy: Júl 10, 2011, 23:40:11 »

Ja som ho prvykrat radsej takto odignoroval,hlavne po hororovych skusenostiach s demonom od trpaslikov smiley a osobne som vzdy hraval len na obtiaznosti podla pravidiel ADaD,,aj ked teraz uvazujem ze zase rozohram na najtasej a bez cestiny,pekne po anglicky nech sa trosku zlepsim v reci aj ked to bude v jednej ruke myska a vdruhej slovnik  librarynerd a ja inak nemam sajn o vela veciach doteraz cheesy a to som to uz presiel asi 4 krat a raz solo len s jednou(mojou) postavou  happydance  a pri kazdej hre sa nieco nove naucim co si len hlavu bucham o stenu cheesy ale napriklad takeho kangraxa stale zabijam v premene do zabijaka lebo inak neviem,aj ked uz tusim asi ako nato  shy2
Zaznamenané

Luu
Učeň

18.54 ℱ

Inventar

« Odpoveď #10 kedy: Júl 11, 2011, 00:09:56 »

Kangaxx je ťažký, dala som ho raz na najľahšej, a odvtedy som ku nemu nepáchla cheesy Lichovia sa dajú robiť "podvádzaním" tak, že sa schováš ho tieňa, a pošleš na nich vyvolené zvieratá. Oni minú všetky mocné kúzla, nabehneš ty, a utasáš ich bez toho, aby ťa zranili angel V podstate na každého nepriateľa sa dá spraviť nejaká viac či menej férová taktika, to je na tej hre úplne super, že to nie je len o tom "nabehnem tam a všetkých pomlátim" smiley
Dostala som chuť pri tejto debate rozohrať si SoA znovu... smiley Len normálne NPC ma už nebavia, tak ich kombinujem s tými z internetu, ako dievča nedám dopustiť hlavne na tie s romancami  angel rolleyes Ale inak, mne trvalo strrrašne veľa hier, kým som to tam preskúmala všetko so všetkými možnosťami (skúšal si sa už nepridať ku Zlodejom ale ku Bodhi? Spravila som to len raz - a potom už nikdy cheesy), a stále si to vychutnávam - skrátka, je málo takých hier, čo by to dokázali  smiley

A, heh, začala som pracovať na "zháňaní" Dragon Age, nie je to s mojou rýchlosťou internetu slávne, ale aspoň budem môcť porovnať  angel
Zaznamenané

Solferin
Roľník
*

35.55 ℱ

Inventar

« Odpoveď #11 kedy: Júl 11, 2011, 14:07:54 »

ani sa ti necudujem ze sa mu vyhybas cheesy iste sa ho bojis   smiley ale to je normalne,,v tej hrobke je strasidelna atmosfera a on ma este taky hlas cudny,zlyy  smiley ale na druhu stranu vlasni najsilnejsi prsten v hre takze je skoda ho obist smiley  Co sa NPC tika ja som zdaleka este neskusil vsetkych,zatial som mal vzdy tu istu party,nejak mi prirastla k srdcu - jaheira,minsc,imoen,arie,keldorn smiley co sa romance tika,tak som casto hral za pol-orka cize ma obchadzali cheesy ale raz za cloveka som mal nieco s arie ale uz si to nepametam...Postavy z netu nepoznam,to moze byt sranda smiley ja som si z netu akurat daval neomedzeny experience a este teleportacne kuzlo,to je uplne genialna vec smiley S bodhi somsa nikdy nespojil,rad si teda vypocujem ako to prebieha,vzdy ma to zaujimalo cheesy
Zaznamenané

Luu
Učeň

18.54 ℱ

Inventar

« Odpoveď #12 kedy: Júl 11, 2011, 19:03:08 »

Och, ja sa ho nebojím, len keď už, tak ho robiť až v šiestej kapitole, a vtedy už majú moje postavy toľko mocných predmetov, že mi na tom prsteni až tak nezáleží cheesy cheesy Ja vždy beriem Imoen, Mincsa a Jaheiru, ďalšie miesto dokladám nejakým fan-NPC. Na poslednom mieste striedam NPC s questami (nabrať postavu - spraviť jej quest - zhrabnúť expy - vyhodiť) a v ToB naberiem Sarevoka.
Romanca s Aerie inak končí v ToB tak, že ona otehotnie, a bude do konca hry vláčiť v inventári ako predmet vaše dieťa  cheesy cheesy
No, Bodhi má veľmi nepríjemné questy - v podstate, ako je za Zlodejov quest ísť v noci do prístavu a stretnúť sa s jednou zlodejkou (Mook), tak ona má opačné, ísť do prístavu a zabrániť zlodejom, aby prebrali zásielku. A potom konečný quest je vlámať sa ku zlodejom a vyzabíjať celú gildu - no, aj ako za zlú postavu radšej volím Zlodejov  cheesy
Zaznamenané

Solferin
Roľník
*

35.55 ℱ

Inventar

« Odpoveď #13 kedy: Júl 11, 2011, 21:28:11 »

Mna by dost zaujimalo co za sub-qesty skryvaju ostatne npc,,asi to najblisie skusim tak ako ty cheesy a sarevoka som este neskusal,ale je to moj obluubenec smiley stale na neho pozeram deckymi ocami z cias ked som hral jednotku,,pritom nebol ani taky silny,,taky drizzt sa mi tam javil silnejsi o dost,,vtedy som ho nepoznal kto to je cheesy dnes by som si nedovolil nikdy na neho zautocit, potom ako som cital knihy o nom  shy2  To s arie som nevedel sad asi som tu romancu niecim pokazil vtedy,,mozno v podtemne ked som nieco mal s tou drowkou  wallbang   A bodhy bola zlataa smiley taka divoka,,som si hovoril ze ked raz budem hrat zle presvecenie tak to skusim miesto zlodejov s nou,,ale nidky som za zlych nehral lebo mi je to proti srsti cheesy ale bola by to dobra parta - edwin,viconia,korgan,sarevok smiley to su najsilnejsie postavy a zrovna zlee...a za zlych su mozno aj ine questyy hm? lebo na vela miest som s anedostal kam aj viedli dvere len boli zamknute napriklad vo vladnej stvrti bolo par takych domov atd :/
Zaznamenané

Luu
Učeň

18.54 ℱ

Inventar

« Odpoveď #14 kedy: Júl 12, 2011, 21:57:57 »

Viconia je megadobrá klerička a ona je zlááá...  wallbang Najsilnejšie NPC sú tie zlé, to je úplne nafigu angry A záporáci v tejto hre majú štýl, Bodhi je skvelý, a Irenicus, joj, už len pre ten bohovský dabing - fakt som ešte asi v hrách nestretla lepších nepriateľov, obaja sú geniálne prepracovaní... (skoro ma kleplo, keď vysvitlo, že
sa nie len že poznajú, ale sú brat a sestra cheesy)
A Sarevok je perfektný, určite vyskúšaj smiley A ak si to ešte neurobil, tak keď po tretej kapitole odplávaš z Amnu, maj v partií Yoshima, stojí to príbehovo za to (a je tam veľa expov cheesy). Oh, a keďže poznáš knihy - všimol si si, že pri finálnom boji s Bodhi môžeš o pomoc požiadať Drizzta, paladinov a zlodejov? A že za zlodejov príde Artemis Entreri? rofl2
Všetky tie zamknuté domy sa dajú pootvárať práve v tých questoch - konkrétne v tej vládnej majú napríklad Korgan, Nalia a Cernd. Kľúčom je zobrať NPC do partie a hrať, po čase príde niekto s questom. Naliu napríklad unesú, Mazzy musí vypátrať pokus o vraždu jej sestry, Jaheira má strašne dlhý a skoro nekonečný quest s Harfeníkmi cez celú hru, jeden add-on sprístupní quest pre Minsca, ktorý bol z hry vyhodený, a Minsc stratí Booa, a ak Edwin nájde v kobke pod cintorínom tajomný zvitok, premení sa na Edwinu (žena rofl).
« Posledná zmena: Júl 12, 2011, 22:00:58 od Luu » Zaznamenané

Strán: [1] 2 3   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.268 sekúnd, 23 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting