Fantasy-Svet.net
December 05, 2021, 05:58:45*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Hrdinovia z Olympu 2: Neptúnov syn (kniha)  (Prečítané 29257 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
miaaa7
Roľník
*

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/0

Príspevkov: 6
Odporúčania: 0
101.86 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - miaaa7

« Odpoveď #15 kedy: September 28, 2011, 19:24:33 »

asi ešte nie su prelozene do sj ?? jaaaj ja sa uz nevieem dockat ... len teraz som docitala vojnu bohov a uz chcem dalsie dieele ... neviete kedy buduu aj v slovencine ?? coolsmiley
Zaznamenané
Ella
Webmaster

Rasa: Upír
Bodov v rase: 145/5684

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 7,282
Odporúčania: 5
7628.40 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Ella

Our Leader The Mockingjay

« Odpoveď #16 kedy: September 28, 2011, 22:39:58 »

tak to hej, Leo a jeho hlášky, normálne môže konkurovať Percymu  rofl a dvruhý diel vyjde už o pár dní - 4.10., dúfam, že nejaký dobrák to rýchlo zavesí na net, lebo už sa neviem dočkať  happydance

miaaa7 - ja som sa pýtala Fragmentu a povedali mi, že zatiaľ nemajú v pláne prekladať túto sériu, ale dajú vedieť, keby sa rozhodli do toho pustiť smiley a okrem toho, tento druhý diel nevyšiel ešte ani v angličtine cheesy
Zaznamenané

Driver picks the music, shotgun shuts his cakehole.
Jin
FF autor
*

Rasa: Elf
Bodov v rase: 500/3037

Príspevkov: 1,837
1499.17 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Jin

« Odpoveď #17 kedy: September 28, 2011, 22:55:01 »

Čooo? Tak nech si to rýchlo naplánujú! Šak ja im to preložím, ak budú chcieť. Síce úroveň bude tak o štyri triedy nižšia, ako je teraz. cheesy

No ale vlastne mne to môže byť jedno, ja si to kúpim v angličtine tak či tak.
Zaznamenané

Viac nôh ďalej zájde!
miaaa7
Roľník
*

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/0

Príspevkov: 6
101.86 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - miaaa7

« Odpoveď #18 kedy: September 29, 2011, 12:22:05 »

jaaj  
naozaj nech si s tyym pohnuu lebo ... a Ella diik smiley
Zaznamenané
Jin
FF autor
*

1499.17 ℱ

Inventar

« Odpoveď #19 kedy: Október 16, 2011, 14:40:55 »

No aj to vidím tak, že si tieto dve knihy (prvú a druhú časť) kúpim v írsku - idem tam za sestrou koncom novembra.
No a tretia časť sa volá... tramtadadáááá... ak ste to už vedeli, tak nič, ale ak nie, tak je to pre vás novinka... Aténino znamenie. (značka, označenie, symbol, črta... čo ja viem čo ešte). Možno to bude kniha o Annabeth. smiley I keď, ktovie. No a to je zatiaľ všetko. idem si ešte raz prečítať tú prvú kapitolu, lebo som už aj zabudla, o čom je. cheesy
Zaznamenané

Viac nôh ďalej zájde!
Ella
Webmaster

7628.40 ℱ

Inventar

« Odpoveď #20 kedy: Október 17, 2011, 23:03:35 »

uaaa, tak to som nevedela, rýchlo musím dočítať Nástroje smrti, aby som sa do toho mohla pustiť, ale ten názov tretej knihy znie celkom zaujímavo, len ma hnevá, že na to budem musieť čakať zase rok cheesy

EDIT: už som na deviatej kapitole a neviem povedať nič iné ako uaaaaaaaaaaaaau!!!!!!
Keď sa tam objavil Nico, tak mi totálne padla sánka, že čo to má znamenať?  A že Hazel je jeho sestra, síce nevlastná ale aj tak, no perfektne sa to rozbieha, Percy si pamätá len Annabeth, ostatok len nejaké záblesky, ale som sa divila, že mu Nico nič nepovedal, asi mu to Héra zakázala, ale sa mi rátalo ako ju tam Riordan vykreslil ako starú hipisáčku  rofl a páči sa mi ako opisuje rozdiely medzi Táborom Jupiter a Táborom polokrvných, vyzerá to rozhodne super, idem čítať ďalej cheesy
« Posledná zmena: Október 18, 2011, 19:33:59 od Ella » Zaznamenané

Ella
Webmaster

7628.40 ℱ

Inventar

« Odpoveď #21 kedy: Október 24, 2011, 11:52:47 »

dočítané! a môj názor? zatiaľ najlepšia kniha série! nechápem ako to ten Rick robí, ale každou ďalšou knihou je proste lepší a lepší smiley ani mi neprekážalo, že bola písaná formou rozprávania 3.osoby a striedali sa rozprávači, hoci je pravda, že zakaždým som sa najviac tešila na Percyho časti, pretože som bola zvedavá koľko si toho pamätá z predchádzajúceho života
jediná vec, ktorá ma nahnevala, bola, že
celý čas som čakala na to, ako sa znovu stretne s Annabeth a ono to tam nebolo, pretože tesne predtým to Riordan uťal cheesy myslela som, že ma porazí, pretože som to čítala ešte do tretej ráno netrpezlivo očakávajúc tú scénu a nakoniec nič z toho cheesy
ale ejha, hnevá ma, že Nico zmizol  angry je to moja obľúbená postava, tak nech sa mu opováži Gaia niečo urobiť  knuppel2 ale sa mi strašne rátalo, ako Percy povedal, že ho chce nájsť, aby mu mohol zakrútiť krkom za to, že ten krpec predstieral, že ho nepozná  rofl tak nejak to sa mi zdá naformuloval
teším sa, že dej sa presunie do Ríma, som zvedavá ako sa autor s týmto popasuje a či hrdinovia zavítajú aj do iných krajín, alebo len do Ríma a Atén, sranda by bola, keby sa snažili s niekým dorozumieť, lebo Taliani vedia väčšinou houby po anglicky  2funny
a ďalší diel bude zrejme podľa všetkého hlavne o Annabeth, tak as teším, už mi tam celkom chýbala
ináč, ako bolo pôvodne na nete tvrdené, že Frank je najlepší Jasonov kamarát a Hazel jeho frajerka, tak sa niekto poriadne kopol, veď Frank ho ani nepoznal a Hazel len trochu a samozrejme nakoniec sa dali títo dvaja dokopy cheesy ale tá Jasonova priateľka bude nakoniec asi Reyna, som zvedavá ako sa toto vyrieši smiley
a ináč, to čo malo byť s tým Leom? že vyzerá úplne ako Sammy? ešte majú aj rovnaké priezvisko, myslíte, že to bude nejaký jeho vnuk alebo čo?
ale zdá sa, že už máme teda kompletnú sedmičku z proroctva - Jason, Piper, Leo, Percy, Frank, Hazel a Annabeth

Jin, ty si to už prečítala?
Zaznamenané

Jin
FF autor
*

1499.17 ℱ

Inventar

« Odpoveď #22 kedy: Október 24, 2011, 21:00:11 »

Nie, zatiaľ som to ešte ani nehľadala ako e-book. sad Ale keby si mala nejaké pdfko, tak sa vôbec nenahnevám, keby som si ho našla na mejli cheesy

Teraz ešte stále prekladám kamarátovi šestku (teda jednotku, ale šak chápeš). A postupne si ju čítam, lebo som veľmi veľa vecí zabudla. Napríklad mi úplne vypadol Festus! To nechápem, ako je možné :-D
Takže, dočítam toto a potom sa vrhnem na ďalšiu. Ako som písala, chcem si v írsku kúpiť originál knihy, tak dúfam, že to niekde nájdem. smiley Už mám skoro celú prvú sériu (last olympian dostanem na vianoce) ale na SVK sa nedá kúpiť lost hero, tak sa spolieham na to írsko :-D

No a spojlery som radšej nečítala. Prečítala som si omylom (keď som unavená, ani nepozerám, čo robím a náhodou som si otvorila jeden spojler a čítam a čítam a rozmýšľam, či čítam dobre a potom som si nad tým všimla tlačítko "spojler"... no čo už? Takže viem jednu info, čo som nechcela vedieť), ale inak vydržím až do prečítania sedmičky. som sa rozhodla cheesy
Zaznamenané

Viac nôh ďalej zájde!
Ella
Webmaster

7628.40 ℱ

Inventar

« Odpoveď #23 kedy: Október 25, 2011, 09:58:11 »

ak ti stále platí ten p-i-čkársky mail, tak by si to tam mala mať tongue som straaašne zvedavá, čo na to povieš, mne sa to neskutočne páčilo smiley už chcem ďalší diel, neviem ako vydržím čakať celý rok  cheesy
Zaznamenané

Jin
FF autor
*

1499.17 ℱ

Inventar

« Odpoveď #24 kedy: Október 25, 2011, 10:28:55 »

Hej, už to mám. smiley Ďakujem. Ale do čítania sa pustím možno tak v januári. Dovtedy doprekladám kamarátovi tú šestku. A potom sa vrhnem na sedmičku. Ak vravíš, že je lepšia, ako šestka, tak sa už veľmi teším! smiley
Zaznamenané

Viac nôh ďalej zájde!
Ella
Webmaster

7628.40 ℱ

Inventar

« Odpoveď #25 kedy: Október 25, 2011, 11:38:59 »

jasné, že je lepšia ako šestka, veď je tam predsa Percy!  jumpinlove 2funny
ja som to prečítala za 4 dni, čo je na anglickú knihu celkom dobrý čas cheesy nedokázala som sa od toho odtrhnúť cheesy
Zaznamenané

Jin
FF autor
*

1499.17 ℱ

Inventar

« Odpoveď #26 kedy: Október 25, 2011, 15:51:30 »

No tak ja "reku" že si idem aspoň upraviť ten dokument do čitateľnej podoby. nech sa s tým nemusím babrať neskôr. Tak som upravovala, upravovala a zistila som jednu vec. Mi tak padol zrak na vetu:

že Jason je nezvestný 8 mesiacov

Je to tak? Ako je to možné?
Ako sa to potom všetko vyrieši?

Kedy sa Annabeth stretne s Percym?

Inak, mne to z tých kníh slovenských pripadalo, akoby Percy nebol nejako extrémne múdry či zdatný. Len mal šťastie. Niečo ako Harry Potter - nič extra, ale aj tak je hlavný hrdina cheesy
Zaznamenané

Viac nôh ďalej zájde!
Ella
Webmaster

7628.40 ℱ

Inventar

« Odpoveď #27 kedy: Október 25, 2011, 21:34:27 »

no tak aj mňa to prekvapilo, ale aj v Percyho prípade je to tak, že
je nezvestný už osem mesiacov, on to tam aj viackrát hovorí, že je preto naštvaný na Héru, nepamätám si už, kedy presne sa odohrávala jednotka s Jasonom, ale oni sú v podstate nezvestní rovnako dlho, lebo ich Héra vymenila naraz
no a čo sa týka tej druhej otázky, poviem ti, že na to som čakala celučičkú knihu, netrpezlivo, kvôli tomu som to čítala až do tretej ráno a ten Riordan to uťal tesne pred týmto momentom, skoro ma šlo poraziť  2funny

tak možno z neho nechcel robiť hneď hrdinu, ktorý všetko zvládne, ale v tejto knihe mi pripadal byť celkom bystrý a bojovo veľmi šikovný, až nadmieru cheesy
Zaznamenané

Jin
FF autor
*

1499.17 ℱ

Inventar

« Odpoveď #28 kedy: Október 25, 2011, 22:28:49 »

Tak predsa len už nemá 12, tak možno je už trošku dospelejší. smiley Ale veľmi sa teším na túto knihu. HLavne na ten rímsky tábor. nejaké latinské slovíčka som zachytila, čosi s légiami a tak. A augurmi cheesy No bude to zaujímavé. smiley

EDIT:
No jasné, že som nevydržala. Už to pekne čítam a upravujem si text, tak som prišla k takému odseku, kde Hazel vraví, že

keď niekde dlho sedí, tak okolo nej vyskakujú diamanty. To čo má byť? To je tá kliatba či čo? Ako to? Prečo je to kliatba? Šak by mohla byť bohatá.

No a Percy už nie je neporaziteľný... škoda. cheesy
« Posledná zmena: Október 27, 2011, 14:58:09 od Jin » Zaznamenané

Viac nôh ďalej zájde!
Ella
Webmaster

7628.40 ℱ

Inventar

« Odpoveď #29 kedy: Október 27, 2011, 21:06:16 »

no tak
Hádes vo svojej rímskej podobe, teda Pluto je aj bohom všetkého, čo je pod zemou, teda všetkých pokladov, ktoré sa tam ukrývajú, preto sa okolo nej objavujú drahokamy, zlato a podobne a kliatba je to preto, lebo vždy keď si nejaký smrteľník niečo z toho zobral, tak sa mu stalo nejaké nešťastie
no a Percy, aspoň je to zaujímavejšie, keď nie je neporaziteľný smiley
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 6   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.182 sekúnd, 22 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting