Fantasy-Svet.net
December 06, 2019, 10:10:56*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Mass Effect 2  (Prečítané 1665 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
1839211
Hosť
« kedy: Február 28, 2011, 14:49:50 »

Mass Effect je emocemi nabitá dobrodružná sci-fi sága, zasazená do prostředí nekonečného vesmíru, plného nebezpečných mimozemských druhů a záhadných neprozkoumaných planet. Monumentální postava velitele Sheparda, zběsilé přestřelky, barvité postavy a obsáhlý příběh činí z Mass Effect 2 jeden z nejočekávanějších titulů roku 2010. V této akční RPG Mass Effect 2 se hráči opět ocitnou v roli hrdinného velitele, jenž velí oddílu těch nejnebezpečnějších ozbrojenců v celé galaxii. Jejich mise hraničí díky své náročnosti takřka se sebevraždou. Akční přestřelky, rozsáhlý futuristický příběh, objevování vesmíru a emotivní interakce postav představují bezkonkurenčně silný herní zážitek.
« Posledná zmena: Február 28, 2011, 17:37:38 od Lectrice » Zaznamenané
Sirius
Vedúci rasy

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/5318

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 4,047
Odporúčania: 0
893.09 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Sirius

« Odpoveď #1 kedy: Február 28, 2011, 16:14:53 »

Hral som je to super hra. Ale dovolím si nesúhlasiť s tím čo si o hre napísal nieje to úplne presné citujem "Hlavný dej sa však zameriava na organizáciu Cerebus a jej tajomného vodcu, v ktorej ľudia miznú a už sa nikdy nevracajú" skôr by som napísal že: Po celej galaxií sú napádané ľudské kolónie a ľudia miznú bez stopy. Shepard je nútení spojiť sa z organízáciou Cerberus aby zistil kto stojí za útokmi. Neber to že ta niako kritizujem. Len ide o to že keď niečo pridáš nech je to presné. Rovnako aj obrázok ten čo tu je je z jednotky len tam niekto dorobil tu 2. Hra ako Mass Effect si určite zaslúži to naj. Dúfam že ta moje pripomienky neodradia od aktivyti na fóre to vôbec nemám v úmysle.
Zaznamenané

I am alone, but not lonely
1839211
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: Február 28, 2011, 17:00:44 »

pardon kazdy sa uci na svojich chybach wallbang.. hned to upravim computer
Zaznamenané
SANGUINARIO
Majster

Rasa: Upír
Bodov v rase: 0/61

Pohlavie: Mužské
Dlhodobejšia neprítomnosť: Za dlhodobú neprítomnosť budem vďačiť po novom hlavne práci :ň

Príspevkov: 885
Odporúčania: 0
58.77 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - SANGUINARIO

Marcus Sanguinario de Mortis

« Odpoveď #3 kedy: Február 28, 2011, 19:40:22 »

Takže rozhodne najlepšie najúžasnejšie a najgeniálnejšie RPG. Úžasná grafika perfektný tejto hre nie je vôbec čo vytýkať takže nie nadarmo je hrou roku a RPG roku 2010.

U mňa jednoznačne najlepšie RPG aké som kedy hral a strašne som zvedavý na trojku škoda že bude až koncom tohto roka ale oplatí sa rozhodne čakať
Zaznamenané

Upír to nieje len vzorec chovania, je to spôsob života. Upír sa môže chovať akokoľvek uzná za vhodné pretože je limitovaný len sám sebou.

SMRŤ JE LEN PRIRODZENOU SÚČASŤOU ŽIVOTA
      Anjeli to nazývajú nebeskou slasťou,diabli pekelnými mukami a ľudia láskou
Strán: [1]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.133 sekúnd, 22 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting