Fantasy-Svet.net
December 05, 2021, 05:40:24*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Percy Jackson 4: Boj o Labyrint (kniha)  (Prečítané 31647 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Bruja
Čestný člen

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/3159

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 6,481
Odporúčania: 2
3241.97 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bruja

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #90 kedy: Október 19, 2012, 17:37:13 »

Yaonee, na tom som sa skvelo pobavila. " ... chodí s nějakým jiným stromem."  rofl2 To nemalo chybu!
Zaznamenané

Wilson: The healer with his magic powers!
I could rub his gentle brow for hours;
his manly chest, his stubbled jaw...
Everything about him leaves me raw!
House: Psych ward's upstairs.
Wilson: With joy, oh, House, your very name
will never leave this girl the same.
Not bad for an 82-year-old... She asked me to give that to her true love.
House: What can I say? Chicks with no teeth turn me on.

House, M.D., Season 1, Episode 8: Poison
Yaonee
Administrátor

Bodov v rase: 2945/14505

Dlhodobejšia neprítomnosť: práca, choroba či domáce povinnosti

Príspevkov: 3,015
Odporúčania: 4
9407.32 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Yaonee

Sherlock: I don’t have friends; I’ve just got one.

« Odpoveď #91 kedy: Október 20, 2012, 00:50:20 »

Rick si koleduje o to, že bude mať na krku kopu sťažností od mám, ktoré prichytia svoje deti, ako nenápadne pašujú jedlo z Mc Donaldu na cintorín, aby prehodili pár slov s mŕtvymi.  rofl rofl rofl I tak by ma zaujímalo, čím to asi tak je, že sa vôbec dali na tento druh jedla nalákať, keďže neobsahuje v sebe žiadne živiny či poriadne mäso.

Ok, ja to teda na Halloween vyskúšam! Mám chuť prehodiť pár slov s Achillom!   
Zaznamenané

Sherlock Holmes: More importantly, however, today, we saw two people make vows. I’ve never made a vow in my life and after tonight, I never will again, so, here in front of you all – my first, and last, vow. Mary and John – whatever it takes, whatever happens, from now on, I swear I will always be there. Always.
Jin
FF autor
*

Rasa: Elf
Bodov v rase: 500/3037

Príspevkov: 1,837
Odporúčania: 0
1499.17 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Jin

« Odpoveď #92 kedy: Október 20, 2012, 10:43:42 »

Možno ide o ten glutamán, čo tam je.Vieš, keď to zacítiš, okamžite máš na to chuť. Tak funguje mcdonald. smiley A preto sú na tom niektorí ľudia závislí. On ti vlastne povie, že to, čo cítiš, je dobré, aj ke´d je to úplne nechutné. smiley Tak možno preto sa nechali mŕtvi takto oklamať.
Zaznamenané

Viac nôh ďalej zájde!
Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #93 kedy: Október 20, 2012, 10:50:45 »

Dúfam, že existuje nejaká podateľňa sťažností pre mŕtvych, aby sa podobné nepekné experimenty nestávali tak často. A rovnako tak dúfam v Héru (jéj, pred chvíľkou som ju premenovala na maslový výrobok  rofl2) a jej akože náklonnosť, inak by ma naozaj nahnevala! Je to sympatická bohyňa, ktorej len nesadol Herakles... čo už cheesy

Edit:

I ja si to niekedy hovorím cheesy Ale trošku v inom tóne cheesy

« Posledná zmena: Október 20, 2012, 15:14:10 od Yaonee » Zaznamenané

Sherlock Holmes: More importantly, however, today, we saw two people make vows. I’ve never made a vow in my life and after tonight, I never will again, so, here in front of you all – my first, and last, vow. Mary and John – whatever it takes, whatever happens, from now on, I swear I will always be there. Always.
Ella
Webmaster

Rasa: Upír
Bodov v rase: 145/5684

Príspevkov: 7,282
Odporúčania: 5
7628.40 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Ella

Our Leader The Mockingjay

« Odpoveď #94 kedy: Október 20, 2012, 17:51:34 »

no, aký máš teraz názor na Nica? cheesy dosť sa oproti predchádzajúcemu dielu zmenil, nie? cheesy ja som si ho v tejto knihe strašne obľúbila, na konci je s ním jedna úžasná scéna, ten výrok aj s jeho obrázkom mám dokonca ako tapetu na notebooku cheesy pôvodne som si ho tam dávala, aby na mňa pôsobil ako inšpirácia pri písaní FF, ale tak sa mi zapáčil, že som si ho nechala smiley
Zaznamenané

Driver picks the music, shotgun shuts his cakehole.
Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #95 kedy: Október 20, 2012, 19:41:02 »

Momentálne som niekde pred polovicou knihy a Nico bude patriť k tým "dark, cute and cuddly" postavám, ktoré sa môžu rozdrapiť všakovakou zákernosťou, zatrpknutosťou či evilnosťou, a aj tak za nimi budú všetky ženské čitateľky šalieť, pretože sú jednoducho na zjedenie  vamp3

A dokonca mu odpustia tú jeho tvrdohlavosť, ktorou sa snaží dokázať všetkým, a predovšetkým sám sebe, že je veľký a nepotrebuje pomoc od žiadnych začiatočníkov

p.s: všimla som si na DevArte pomerne veľkú skupinku obdivovateliek dvojice Percy and Nico... niekedy majú tie fanúšičky celkom dobrý vkus  jumpinlove 
Zaznamenané

Ella
Webmaster

7628.40 ℱ

Inventar

« Odpoveď #96 kedy: Október 20, 2012, 20:36:13 »

aaaaaaaaaaa, ja z teba nemôžem! to si úplne vystihla a úplne si si ma tým získala   jumpinlove
Zaznamenané

Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #97 kedy: Október 21, 2012, 00:08:37 »

Tak to ma teší    Veľmi teší  jumpinlove (mňa od mala takýto typ hrdinov veľmi lákal a akosi sa ich neviem, ani dnes, prejesť. Majú totiž v sebe iskru, ktorú len tak ľahko nenájdeš!)

Mimochodom, Annabeth v tejto časti ide karta! Ten dialóg so sfingou mal toľko šťavy a elánu, až mi toho tvora bolo ľúto. Kiežby nám, učiteľom, bohovia podobný testovací stroj i s obsluhou zapožičali, aspoň by sme ušetrili viac času cheesy
Zaznamenané

Ella
Webmaster

7628.40 ℱ

Inventar

« Odpoveď #98 kedy: Október 21, 2012, 18:03:05 »

tá scéna sa mi veľmi páčila, pekne ukázal aká je Annabeth tak trochu namyslená na svoje vedomosti cheesy ale strašne sa mi vtedy rátal Percy, ako sa ju snažil krotiť  2funny
Zaznamenané

Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #99 kedy: Október 21, 2012, 18:57:55 »

Ou, ja som to práveže pochopila trošku inak. Viem, niekedy sa podobný výbuch dá brať ako okatá nafúkanosť, ale tu Annabethino rozčarovanie pramenilo viac-menej z časovej tiesne (pavúk sa im za ten čas pokojne mohol stratiť), ako aj z priamej konfrontácie Sfingy s jej mierne nepremysleným konceptom vynovenej verzie "testovania umu" nielen bežných smrteľníkov.

Sfinga sa nesnažila o nič iné, iba o to, aby si chytila večeru, a to bez možnosti výberu. Jej správanie nebolo vonkoncom v medziach fair play, a tým, že Annabeth nepustila k slovu, nevypočula si ju, a to aj napriek tomu, že ona, narozdiel od nich, mala času neúrekom, ju vlastne priamo ponížila - bez pádnej príčiny znehodnotila jej intelekt a takéto správanie by koniec koncov rozčúlilo i mňa. I z tohto dôvodu sa mi Annabethina priamočiarosť a otvorenosť, v ktorej neurobila nič iné, iba sa obhájila tým, že Sfinge rázne pripomenula svoj pôvod, páčila a dokonca som sa pristihla nad tým, že jej v duchu hlasno tlieskam cheesy

I ja by som sa asi ozvala, ak by niekto tvrdil, že náhrada za hádanky je viac hádaniek v podobe kvízových otázok (pripomenulo mi to trošku náš Riskni milión, akurát nemáš po ruke žiadneho žolíka). Vec sa má tak, že ak chcú v tejto výprave uspieť, čo je nepopierateľné, musia jednotlivé prekážky zdolať podľa toho, v čom každý z nich vyniká nad ostatnými. Annabeth je zhodou okolností priamym potomkom bohyne Atény, preto jej rozhodnutie, že si teda Sfingu podá, bolo jediným možným a správnym riešením (ak sa teda chceli vyhnúť boju a tým aj šance, že z neho vyjdú bez ujmy na zdraví), aké sa im ponúkalo.

Ale sem-tam, teda v prípadoch, kedy nie je potrebné pripomínať, kto je z celej skupiny najbystrejší, by som ju na pár minút vsadila do Tartaru!!!  vamp3

Zaznamenané

Ella
Webmaster

7628.40 ℱ

Inventar

« Odpoveď #100 kedy: Október 21, 2012, 22:22:15 »

z toho posledného komentára sa strašne smejem  2funny raz zistíš prečo cheesy

neviem, ja som to takto vôbec nevnímala, skôr som z toho mala taký pocit, že Annabeth pripadali tie otázky také ľahké, že to urážalo jej inteligenciu, preto na ne odmietla odpovedať cheesy
Zaznamenané

Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #101 kedy: Október 21, 2012, 22:49:08 »

I s týmto súhlasím smiley Ja som sa na túto scénu pozerala skôr zo svojho uhla pohľadu (tiež mi niekedy povedia, že som nafúkaná, pretože viem pohotovo a trošku neokresane na isté veci reagovať cheesy), kedy by ma skôr mrzelo a hnevalo zároveň to nepríjemné pohrávanie sa s mojou osobou... navyše, Sfingy sú veľmi vypočítavé stvorenia! Až na tie v Nekonečnom príbehu, tie boli mega fantastické!

Takže v tom Tartare skončí?! Fúúúúúúhaaaa... na túto scénu sa teda teším cheesy
Zaznamenané

Jin
FF autor
*

Rasa: Elf
Bodov v rase: 500/3037

Príspevkov: 1,837
Odporúčania: 0
1499.17 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Jin

« Odpoveď #102 kedy: Október 21, 2012, 22:52:57 »

Mne sa zas zdalo, že Annabeth je rozčúlená kvôli tomu, že "takto to proste nemá byť a hotovo!" Neviem to pomenovať úplne presne cheesy Vôbec sa mi nezdalo, že by sa Annabeth urazila, že ju niekto podcenil, ale skôr bola nahnevaná preto, lebo - vyššie uvedený dôvod.

A tiež ma pobavila tá Yaonee-ina (ako sa tvoje meno skloňuje?) poznámka o Tartare. smiley

Inak, mám pocit, že tieto časti (prvých 5 o PJ) boli také pomerne veselé a jednoduché a detské a... proste oddychovka oproti druhej sérii. smiley To sa mi páči. Pripadá mi to, akoby Percy Jackson and the Olympians (tak sa volá, že?) boli ako prvá časť Hier o život. A Heroes of Olympus tretia. Pri tretej som si totiž hovorila: "Kiež by bolo všetko opäť jednoduché a "iba" sa deti medzi sebou zabíjali."
Zaznamenané

Viac nôh ďalej zájde!
Yaonee
Administrátor

9407.32 ℱ

Inventar

« Odpoveď #103 kedy: Október 21, 2012, 23:08:59 »

Určite to rozčúlenie bolo na prvom mieste cheesy A vyventilovať sa predsa musí!

Mimochodom, som veľmi zvedavá, kde zoženiem druhú sériu - hádam sa nejaké e-booky poskrývané na nete nájdu. Bude mi smutno, ak nie sad

S mojím nickom sa netreba trápiť, jednoducho si ho skráťte na Yao cheesy Lepšie sa s ním potom narába! A ďakujem teda za tie pochvaly, dúfam, že na svoj výrok veľmi nedoplatím a nebude kvôli mne Annabeth veľmi trpieť  cry

EDIT:

Nádherná myšlienka:

A když poškodíš člověka, nedá se opravit...  cry

Inak, Percyho prirovnanie k žabe chvíľu sa smažiacej v mikrovlnke, keď otvoril ústa, bolo famózne  2funny
« Posledná zmena: Október 22, 2012, 00:17:17 od Yaonee » Zaznamenané

Ella
Webmaster

7628.40 ℱ

Inventar

« Odpoveď #104 kedy: Október 22, 2012, 13:55:44 »

Percyho prirovnania sú skvelé, strašne sa na nich vždy rehocem, aj v tomto najnovšom diely sa mi páčilo ako reagoval na Herkula, ale nebudem to tu hovoriť, aby som ti neskazila prekvapenie cheesy

neviem, ako si na tom s angličtinou, lebo ja mám HoO v angličtine, ale prvé dva diely už vyšli aj v češtine, tak sa možno budú dať niekde zohnať smiley
Zaznamenané

Strán: 1 ... 5 6 [7] 8   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.182 sekúnd, 22 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting