Fantasy-Svet.net
September 17, 2019, 00:47:11*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7   Dole
Tlačiť
Autor Téma: The Sims  (Prečítané 13271 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Jin
FF autor
*

Rasa: Elf
Bodov v rase: 500/3037

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 1,837
Odporúčania: 0
1499.17 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Jin

« Odpoveď #75 kedy: August 30, 2013, 08:08:23 »

Ehm, ja ten obraz nemám. Nikdy som ho nemala a simíkovia mali vždy všetkého dosť. Ani peniaze už nepridávam. Vždy začnem s malým domčekom, kde mu dám chladničku, jeden pult, wc, sprchu a umývadlo a ešte posteľ a v novinách si chudák musí nájsť prácu, lebo ani na PC nemám cheesy A potom mu postupne prerábam ten domček.
Ale keď už dosiahne vrchol asi 3. kariéry, tak ma to nebaví. Má toľko peňazí, že nevie čo s nimi.
Inak - ako spravím, nech mi otehotnie žena s mimozemšťanom? Lebo uniesli ju už asi 20x a furt nie je tehotná!
Zaznamenané

Viac nôh ďalej zájde!
Elinor
FF autor
*

Bodov v rase: 0/940

Príspevkov: 543
563.34 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Elinor

« Odpoveď #76 kedy: August 30, 2013, 12:37:04 »

Akože, je to zvrátené, ale mne otehotneli s mimozemšťanmi zatiaľ len muži idiot2 shocked

A čo sa tvojho spôsobu hry týka - ja som tak celých zopár rokov hrala jednotku; spomínam si na jedného chlapíka, ktorému som ja "inteligent" postavila obrovský domisko s piatimi izbami a potom som nariekala, kde mi zmizli peniaze cheesy cheesy Och, celé dni sa úplne vliekli, pamätám si, že som mu kúpila najlacnejšiu sedačku, aby mal kde spať a hneď pred ňu stolík s telefónom, aby ho zakaždým, keby zvonil, Simík zdvihol, veď možno bude volať banka a dá mu na účet peniaze cheesy cheesy Prosteee, totálne bieda, jedol len každý tretí deň a to tiež len pizuu, lebo na chladničku nemal, zarábal strašne málo a keďže ako nováčik som nepoznala kód na zrýchlenie času, celý čas, čo bol v práci, som nechala plynúť pomaly a len som čumela do monitora cheesy cheesy cheesy Ach, spomienky na Sims 1.. rolleyes
« Posledná zmena: August 30, 2013, 12:41:09 od Elinor » Zaznamenané

Tell me would you kill to save a life?
Ivy
Lovec
**

Rasa: Upír
Bodov v rase: 0/11

Príspevkov: 265
357.73 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Ivy

Bob says hello.

« Odpoveď #77 kedy: August 30, 2013, 21:41:36 »

2funny Aj ja som kedysi úplne zbytočne stavala veľké domy a v jednotke mi to pripadalo tak, že do nich potom ani nemám čo dať... Tam nič nebolo! Teraz to tiež robím tak, že pekne postupne. Aj keď aj tak to vždy ide rýchlo, lebo v práci sa každému darí cheesy
Viete, ako ma štve, že dvojku neviem už nikde nájsť?! V každom obchode, v ktorom sa zastavím, je už iba trojka sad Niežeby som chcela niečo kupovať, ale rada sa pozerám a čítam si tie zadné strany  azn
« Posledná zmena: August 31, 2013, 00:19:23 od Ivy » Zaznamenané

"Hope does not leave without being given permission."
Lussy Noir Meteur
Moderátor

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 0/1553

Dlhodobejšia neprítomnosť: ta tak vyšlo :D

Príspevkov: 1,256
Odporúčania: 1
23.25 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Lussy Noir Meteur

Papoi :D

« Odpoveď #78 kedy: August 31, 2013, 00:05:18 »

skús Tesco smiley sesternica si tam kúpila 2ku a datadisky, lebo mali super akcie smiley a potom keď vyšla trojka a k tomu datadisky, tak tiež vystihla akcie a má ich teraz kúpených hneď niekoľko smiley
Zaznamenané

Počúvajte šialené taniere! smiley
Ivy
Lovec
**

357.73 ℱ

Inventar

Bob says hello.

« Odpoveď #79 kedy: August 31, 2013, 00:22:34 »

V Tescu som bola predvčerom. Neviem, či to je Prešovom, ale nemáme nič sad Iba trojky.
Zaznamenané

Lussy Noir Meteur
Moderátor

23.25 ℱ

Inventar

« Odpoveď #80 kedy: August 31, 2013, 11:10:27 »

ahaa sad tak potom nejaký hráčsky obchod.., Brloh alebo Hráč, alebo aký smiley
Zaznamenané

Ivy
Lovec
**

357.73 ℱ

Inventar

Bob says hello.

« Odpoveď #81 kedy: August 31, 2013, 14:26:47 »

Tam som tiež nenatrafila na bohvieaký výber, ale obidva obchody máme dosť blízko pri sebe v Maxe, čiže navštíviť ich môžem hocikedy smiley Väčšinou som tam ale našla iba tie dodatky, na ktoré už doma sadá prach cheesy
Zaznamenané

Jin
FF autor
*

1499.17 ℱ

Inventar

« Odpoveď #82 kedy: August 31, 2013, 14:34:55 »

Ehm... to len ja som taká čudná, že som si nikdy nekúpila žiaden Sims?
Ale jednotku som dostala od sestry (žiaľ, až po vyjdení dvojky, takže som to vlastne nikdy nehrala) - všetky datadisky v jednom obale. Dokonca aj také, čo som predtým nikdy nehrávala. Tam bolo tuším také, že Livin' Large a Hot date, alebo "Magic"... ale nedostala som sa vôbec k tomu sad

V každom prípade - hru mám, a keby ma náhodou chytila nostalgia, môžem si nainštalovať celých Sims 1.
Teraz mám skoro všetky datadisky Sims 2 (okrem Night life a nejakých ako Ikea, H&M a tak).
Zaznamenané

Viac nôh ďalej zájde!
Ivy
Lovec
**

357.73 ℱ

Inventar

Bob says hello.

« Odpoveď #83 kedy: August 31, 2013, 14:41:57 »

Hrozne dávno som to mala len tak z netu stiahnuté. Neviem skade, dostal to na starosť bratranec rolleyes Ale to mi vôbec nešlo stavať dom a vlastne nič z tých vecí, čo sa týkalo väčších úprav sad Len zariadzovať som mohla a potom ma to tak naštvalo, že som zašla do Nay-ka
Zaznamenané

Lussy Noir Meteur
Moderátor

23.25 ℱ

Inventar

« Odpoveď #84 kedy: September 01, 2013, 12:25:26 »

Ivy: ja som raz tak mala od spolužiačky, že to nebolo kúpené a tiež som nemohla stavať dom ani nič upravovať, čo sa týkalo modu stavba.., ale potom ako som si dala Pets, OFB, a ostatné datadisky, tak mi to nejako "sprístupnilo" to stavanie.., neviem prečo, ale teraz už môžem stavať čo len chcem smiley
Zaznamenané

Jin
FF autor
*

1499.17 ℱ

Inventar

« Odpoveď #85 kedy: September 01, 2013, 12:37:14 »

Presne! Aj ja som mala od spolužiačky sims 2 na 4 CD-čkach a kód končil na 2WUS, alebo tak nejako a nešlo mi stavať. ale len čo som si tam hodila open for bussiness a seasons, už mi stavať išlo smiley Som bola taká nadšená!

Hm... asi si idem postaviť nejaký domček smiley Taký že "ideálny dom" a bude strašne drahý a nejaký simík si naňho bude musieť našetriť.

Inak, ak vy ste si kedysi robili simíkov podľa obľúbených kníh/filmov a tak? Ja som mala Annu Shirleyovú a Gilberta a potom aj Hermionu a nejaké iné postavičky z HP a naposledy tuším Thorina.
Teraz sa im snažím vymýšľať úplne čudné mená. Tuším mám takú aktívnu Leilani (to som počula v HIMYM a keďže neviem, ako sa to píše, tak má meno podľa Bernoláka - píš ako počuješ. Či podľa Štúra?)
Zaznamenané

Viac nôh ďalej zájde!
Lussy Noir Meteur
Moderátor

23.25 ℱ

Inventar

« Odpoveď #86 kedy: September 01, 2013, 13:32:07 »

Jin: asi skôr ten Bernolák smiley a ja by som chcela sedieť vedľa teba a pozerať ako hráš, lebo čo tu opisuješ nie strašne super

a môj úplne prvý pár v Simse, to som ešte hrala u sesterky, boli Harry a Hermiona doteraz nechápem, prečo som práve ich spojila a nie Harryho a Ginny..,  huh
Zaznamenané

Jin
FF autor
*

1499.17 ℱ

Inventar

« Odpoveď #87 kedy: September 01, 2013, 14:30:28 »

Práveže teraz je to už nuda. Viac ma baví stavať ako hrať sa so simíkmi. Väčšinou im dám aspiraci po vedomostiach a to je veľmi jednoduché. Ale fakt sa mi nechce hrať tak dlho, aby mali 6 vnúčat, alebo 6 mačiatok a šteniatok či čo to musia mať. A takisto je jednoduchá aspirace po romanci, lebo s tým ,aby sa simík s niekým vyspal, nie je žiaden problém, ale nebaví ma pozerať sa na tie spomalené zábery a ako tam na seba v posteli ceria zuby.
Zaznamenané

Viac nôh ďalej zájde!
Ivy
Lovec
**

357.73 ℱ

Inventar

Bob says hello.

« Odpoveď #88 kedy: September 02, 2013, 11:26:22 »

a môj úplne prvý pár v Simse, to som ešte hrala u sesterky, boli Harry a Hermiona doteraz nechápem, prečo som práve ich spojila a nie Harryho a Ginny..,  huh
Tak to teda nie som jediná  happydance
A takisto je jednoduchá aspirace po romanci, lebo s tým ,aby sa simík s niekým vyspal, nie je žiaden problém, ale nebaví ma pozerať sa na tie spomalené zábery a ako tam na seba v posteli ceria zuby.
Beží ti také video?? Lebo ja som kedysi tie dementné videá nemala a som bola rada. Teraz ešte aj pri nasťahovaní sa do domu mi musí ísť videjko buck2
Zaznamenané

Shaola
Recenzent

Bodov v rase: 1950/10791

Príspevkov: 5,773
945.43 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Shaola

HAKUNA MATATA

« Odpoveď #89 kedy: September 02, 2013, 11:42:49 »

Myslím, že táto sranda sa dá niekde v nadstaveniach vypnúť smiley

Inak ja som trojku rada hrávala, ale vadí mi tam presne to, čo vám - nedajú, proste nedajú sa vytvoriť fakt pekní simíci! a môžem mať nasťahovaných vecí koľko chcem  undecided undecided

Ale super tam je, že si môžete nakombinovať farby čohokoľvek akokoľvek, v dvojke sa tuším dali kúpiť len nejaké špecifické, v tejto novšej zladíte všetko smiley to sa týka i oblečenia, i keď tu sa mi nepáči, že oblečenie si netreba kupovať, všetko máte v skrini... nie je to vôbec reálne shocked

Ale prechádzať sa po meste je super, v sims 2 sa mi všetko načítavalo dve hodiny cheesy Ale zas v Sims 3 všetko dlhšie trvá..

Neviem, obe majú výhody i nevýhody, v trojke som nehrala všetky datadisky, najmä ročné obdobia a paranormal by som chcela skúsiť  smiley
Zaznamenané

" I dream. Sometimes I think that's the only right thing to do."
"Z tohoto mlčení může něco povstat." (Stephen King)

Strán: 1 ... 4 5 [6] 7   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.215 sekúnd, 24 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting