Fantasy-Svet.net
Január 23, 2021, 21:26:22*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Christie Golden - Vládce klanů  (Prečítané 2240 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Red4angel
Vedúci rasy

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/557

Pohlavie: Mužské
Dlhodobejšia neprítomnosť: ak tu nie som mám na práci niečo iné

Príspevkov: 646
Odporúčania: 0
8.44 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Red4angel

« kedy: November 09, 2010, 20:57:10 »

V hmlami zahalenom tieni minulosti prekypoval svet Azerothu úžasnými tvory všetkých druhov. Medzi rozličnými ľudskými kmeňmi žili v relatívnom mieri a harmónii záhadní elfovia i húževnatí trpaslíci - až do doby, než príchod armády démonov známej ako Plamenná légia túto jednotu navždy rozbil. Teraz súperia orkovia, draci, goblini i trolovia o nadvládu nad rozbitými kráľovstvami. To je však jen časť ohromných machinácií, ktoré nakoniec rozhodnú o osudu sveta zvaného WarCraft.

Otrok. Gladiátor. Šaman. Náčelník. Tým všetkým bol tajomný ork menom Thrall. Odmalička vychovávaný krutými ľudskými pánmi, ktorým išlo len o to, aby si z neho vytvorili dokonalú zbraň. Oheň v Thrallovom srdci a jeho výchova ho predurčili k osudu, ktorý on sám len teraz pomaly začína chápať - vymaniť sa z pút a znovuobjaviť starobylé tradície svojej rasy. Teraz sa ľudia dozvedia o jeho životnom osude. Hrdinský príbeh o cti, nenávisti a pomste je konečne tu...

Dvě rasy, dva národy spolu válčí po celé generace. Takřka denně sváděla boj čest s vychytralostí, hrubá síla s taktikou, myšlenka s myšlenkou. Orkové a lidé, dvě strany jedné mince. Teď se po desetiletích válek zdá, že lidská rasa konečně získala převahu. Ale na jak dlouho?

Vládce klanů je ideální kniha do vlaku nebo pro deštivé odpoledne. Vezmete-li ji do ruky, výborně vás zabaví. Provede to dokonce tak dobře, že zapomenete na celý okolní svět. Jedná se o skutečný (někdy až tělesný) požitek z nenáročného čtení. Okolo letních prázdnin můžeme společně očekávat další příběh ze světa WarCraftu s názvem Poslední strážce. Nejen fanoušky počítačových her potěší, že už na podzim tohoto roku se chystá vydání první knihy ze série StarCraft, která si jistě také najde své příznivce.
« Posledná zmena: November 11, 2010, 15:16:40 od Stormy » Zaznamenané

Aletheia je řecké slovo pro "pravdu"
Sirius
Vedúci rasy

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/5318

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 4,047
Odporúčania: 0
893.09 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Sirius

« Odpoveď #1 kedy: August 01, 2011, 13:49:56 »

Toto som rozčítal ale akosi ma to nebavilo snáď to dakedy dočítam
Zaznamenané

I am alone, but not lonely
Strán: [1]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.19 sekúnd, 22 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting