Fantasy-Svet.net
Október 20, 2019, 23:41:06*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Rose - životopis  (Prečítané 2515 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Paige
Hosť
« kedy: Marec 05, 2008, 17:43:47 »

Rose Jane McGowan sa narodila sa 5. 9. 1975 v Taliansku. Je zo štyroch súrodencov. Chodila s Marlinom Mansonom. Ten ju obsadzoval
do svojich videoklipov. Detstvo strávila cestovaním po Európe. Lenže cesta ku sláve bola
ťažká, ešte predtým ako sa z Rose stala úspešna herečka, zarábala si napríklad
ako servírka. Rose s objavila vo Vreskote z roku
1996. Z domu odišla ako 15 ročná a začala sa živiť sama.O rolu najmladšej stratenej
sestry Paige sa Rose začala ucházdať po odchode svojej predchodkine Shannen
zo seriálu. Rose nakoniec rolu vyhrala a tak ju teraz poznáme ako najmladšiu
sestru - Paige. Narodila sa ako jedno zo šiestich detí Francúzsky a Íra. Vyrastala v Taliansku a svoje detstvo strávila cestovaním po Európe. Do Spojených štátov sa vrátila, aby vyštudovala strednú školu v Seattli. Výlet do Los Angeles vyústil do jej účinkovania vo filme The Doom Generation. Jej výkon vo filme Gregga Arakiho jej prinieslo nomináciu na najlepšieho nováčika v Independent Spirit Awards v roku 1996 . O úlohu v seriáli Charmed sa začala uchádzať po odchode Shannen Doherty zo seriálu. V silnej konkurencí rolu vyhrala.About: Rose je jedna zo šietich súrodencov, ktorých rodičia boli Američanka a Ír. Vyrastala v Taliansku a svoje detstvo prežila cestovaním po Európe. Do USA sa vrátila, lebo chcela vyštudovať strednú školu, a to v Seattli. Pôvodne výlet do Los Angeles vyústil do jej účinkovania vo filme The Doom Generation. Jej fantastický výkon vo tomto filme jej prinieslo nomináciu na najlepšieho nováčika v Independent Spirit Awards (1896). V tomto roku sa taktiež objavila v hite Wesa Cravena Scream. Účinkovala už v mnohých filmoch s hviezdnym obsadením, u nás sme mohli napríklad vidieť  film Jawbreaker. O úlohu v seriáli Charmed (nevlastná sestra Prue, Piper a Pheobe) uchádzala po odchode Shannen Doherty zo seriálu. Rolu nakoniec získala zaslúžene a to v silnej konkurencii.
« Posledná zmena: August 11, 2008, 11:52:46 od Ginevra » Zaznamenané
Ginevra
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: Marec 05, 2008, 20:36:54 »

Rose je Talianka? To som netušila.... ;D skvelá herečka, to sa musí nechať smiley
Zaznamenané
Tru
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: Marec 05, 2008, 21:07:34 »

Ja mám Rose veľmi rada smiley
Zaznamenané
Ginevra
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: Marec 05, 2008, 21:28:48 »

Ano je zlatá a hlavne ako Paige, ale nemôžem za to  :o radšej som mala Prue  :'( jej smrť ma teda zasiahla  :'(
Zaznamenané
Miriam
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: Marec 06, 2008, 11:28:49 »

Rose mám ako Paige veľmi rada ale ja mám asi každú zo sestier rada lebo každá je svojim spôsobom iná a celkovo  Charmed mám veľmi rada.....Je to jeden z mojich najobľúbenejších seriálov:-)
Zaznamenané
Ginevra
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: Marec 06, 2008, 11:33:18 »

Aha a tak preto máš o ňom taký super prehľad, že?  ;D ;D ;D ;D
Zaznamenané
Miriam
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: Marec 07, 2008, 07:45:54 »

No vieš pre mňa prehľad neznamené že musím vedieť presný obsah do predu mne ide o to že seriál je veľmi kvalitne natočený a spracovaný a má svoju úroveň....
Zaznamenané
Mirka7990
Učeň

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/130

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 408
Odporúčania: 0
50.71 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Mirka7990

« Odpoveď #7 kedy: Marec 09, 2008, 15:36:57 »

Ja neviem, ja ju veľmi nemusím... nie je mi sympatická vôbec... Prvotné zoskupenie P3 sa mi páčilo oveľa, oveľa viac... ale tak nemám nič proti druhej. Veď nedeľa bez Charmed nie je nedeľa smiley  smitten
Zaznamenané

Polnočná premena, vytiu vlkov ozvena. Pri splne mesiaca, deň s nocou strieda sa, oči krvou zažnú sa a vlkolak zrodí sa.
« Odpoveď #8 kedy: Marec 09, 2008, 17:29:21 »

Asi tak smiley inak mne sa tiež páčila prvá P3 viac, ved už som viackrát písala, že Prue som mala najradšej, ale ani Paige nieje zlá. Hlavne, že sú to charmedky smiley
Zaznamenané
Laura
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: Marec 21, 2008, 13:14:49 »

No ja Paige nemám rada, je divná a celkovo prvá P3 bola lepšia, omnoho  smitten
Zaznamenané
Ginevra
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: Marec 21, 2008, 14:00:37 »

No ja Paige nemám rada, je divná a celkovo prvá P3 bola lepšia, omnoho  smitten
môj názor  O0
Zaznamenané
Naryel
Praktikant

Rasa: Elf
Bodov v rase: 0/65

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 841
Odporúčania: 0
648.00 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Naryel

« Odpoveď #11 kedy: Apríl 27, 2008, 14:51:56 »

Aj ja ich mám rada všetky, hoci zo začiatku mi bola nasympatickejšia Phoebe, teraz si však nemôžem pomôcť a mám rovnako rada aj Paige, no a Piper tú som mala rada vždy. Asi preto, že sa mi tak trochu podobá, teda vlastnosťami. Aj pre mňa je veľmi dôležitá rodina!
Zaznamenané

Strán: [1]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.16 sekúnd, 24 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting