Fantasy-Svet.net
Január 28, 2020, 19:02:51*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Final Fantasy XIII  (Prečítané 971 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RenesmeeeC
Majster
*****

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/490

Karma: 5
Offline Offline

Pohlavie: Ženské
Bydlisko: Michalovce
Príspevkov: 950
Odporúčania: 0
1935.75 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - RenesmeeeC


« kedy: Február 08, 2010, 21:07:07 »

Pokračovanie najslávnejšieho japonského RPG všetkých čias v ďalšom príbehu zasadenom do fantasy futuristického sveta. Vžite sa do úlohy hrdinky Lightning, vyvolenej magickým kryštálom, aby ste napravili svet Cocoon a zvrhli jeho autoritársku vládu. Tá sa svojich nepriateľov zbavuje ich vyhostením do exilového miesta Pulse, kde sa ocitne i hlavná hrdinka a práve tu získa priateľov, s ktorými sa neskôr vráti bojovať do Cocoonu. Narušiť však vratkú rovnováhu oboch lokalít môže být nebezpečné.
Hra je postavená na úplne novom hernom engine, ktorý nielen posúva grafickú stránku hry smerom dopredu, ale ponúka tiež ďalšie posuny v hernej mechanike, kde rozširuje register pohybov pre každú postavu, vrátane skákania. Áno, ako tomu pri Final Fantasy hier býva, v hre si zahráte hneď za niekoľko postáv, ktorých dobrodružstvá dokresľujú veľmi emotívnu hlavnú príbehovú liniu. Ťahový súbojový systém zostal na pohľad rovnaký, i on však doznal niekoľkých zásadných vylepšení.

Postavy: Lightning- Táto opustená mladá žena nehovorí veľa. Dokonca jej pravé meno je Mystery (Záhada). No všetci ju poznajú pod menom Lightning.
Snow Villiers- Neskrotný, výbušný mladý muž Snow sa bezhlavo ponára do všetkých nebezpečenstiev bez akejkoľvek zbrane. Jeho mocná psychika je ako zbraň. Ľahko zmietaný emóciami, je náchylný používať prudké slová a začínať bitky.   
Oerba Dia Vanille- Vanille je rozkošná mladá žena s neúprosnou, slnečnou povahou. Má bystrú a veselú osobnosť. Je odvážna a nezastaviteľná.
Sazh Katzroy- Sazh je priateľský, veselý muž, ktorý nie je nikdy bez jeho zvedavých spoločníkov - vták Chocobo a pár pištolí. Rád žartuje, ale vždy sa prejavuje ako dospelý v dôležitých záležitostiach.
Hope Estheim- Hope je obyčajný mladík. Jeho cesta životom je kľukatá a nebezpečná. Jeho život sa zmení keď sa dostane do rúk Sanctum´s Purge (svätyňa).
Serah Farron- Serah je mladšia sestra Lightning a snúbenica Snowa. Vždy sa zaujíma o Lightning. Má skrytú silu, ktorá jej dovoľuje robiť vlastné rozhodnutia bez toho, aby sa spoliehala na staršiu sestru.
Oerba Yun Fang- Fang je záhadná žena, ktorá pracuje so svätyňou armády napriek nenávisti k l´Cie. Má silnú myseľ a nazaujíma sa o malichernosti.

Svety: Cocoon- Je to mesto budúcnosti, ktoré pláva vzduchom, vytvorené kryštálmi. Mesto Cocoon je obrovské, má približne veľkosť Severnej Ameriky. Cocoon je hlavným mestom Holy Government. 
Pulse- Obrovská pustatina lokalizovaná dole pod mestom Cocoon, Pulse, vidí mesto zdola, ako my mesiac. Obe mestá sú krásne zdobené. Pulse je domovom  rôznym príšerám z hry.


Zaznamenané

Strán: [1]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

 Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.093 sekúnd, 22 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting