Fantasy-Svet.net
Október 20, 2019, 23:41:11*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1] 2   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Všeobecná diskusia o hororoch  (Prečítané 11615 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Lectrice
Hosť
« kedy: Január 24, 2010, 18:22:49 »

tu sa môžte baviť o nejakých hororoch, ktoré nemajú topicy a chcete sa len o niečo podeliť všeobecne, alebo len tak .. aké typy hororov sa vám páčia a tak  vamp3 vamp3
« Posledná zmena: Január 24, 2010, 20:56:40 od Lectrice » Zaznamenané
Stormy
Recenzent

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/2763

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 4,402
Odporúčania: 0
1108.53 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Stormy

Potatoes girl!

« Odpoveď #1 kedy: Január 24, 2010, 21:10:43 »

Tak ja osobne hltám všetky mysteriózne o duchoch cheesy I keď niekedy mám problémy zaspať, ale rada si ich pozriem smiley Duchovia sú proste moje cheesy Ale napr. horory so zombie nemusím veľmi, pretože je dosť nechutné, keď niekoho vyžierajú 
Zaznamenané

Lectrice
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: Január 24, 2010, 21:16:37 »

Ja mám tiež veľmi rada horory o duchoch... hlavne také tie a lá Gravedancers. O zombíkoch nemusím a také, kde sú vrahovia, to ako ktoré. Napríklad Halloween to si pozerám len tak zo záujmu, aby mi nejaký horor neušiel.

Mne osobne sa ešte veľmi páčia horory typu, ktoré sa mi môžu stať. Napríklad Blair witch, alebo Paranormal activity, to hej, to ma vie aj vydesiť. Ale inak málo hororov ma vystraší.

čo najviac neznášam na hororoch, keď sa tam vyskytne nejaká známa hollywoodska hviezdička a myslí si, že sa v horore blysne, ako príklad môžem uviesť The Haunting s Catherine Zeta Jones... ako sorry, ale nech nabudúce radšej ostane pri svojom žánri cheesy Preto sa mi veľmi páči kažodoročne After dark horror fest, lebo sú tam neznámi režiséri s ešte neznámejšími hercami.

A čo nesmiem zabudnúť sú horory, kde sú nejaké domy, v ktorých kedysi bola liečebňa, alebo pohrebisko, alebo niečo také nechutné a potom si to tá dotyčná rodinka odskáče, ale to asi tiež patrí vlastne medzi tie duchárske.

Zaznamenané
Stormy
Recenzent

1108.53 ℱ

Inventar

Potatoes girl!

« Odpoveď #3 kedy: Január 26, 2010, 22:15:14 »

Tak - mne sa páčia neskutočne psychologické horory smiley Je tam proste tý myšlienka, ktorá ma núti premýšľať smiley
Zaznamenané

Lectrice
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: Október 17, 2010, 23:27:42 »

Poznáte tu niekto After Dark Horror Fest? smiley zaujal vás niektorý film? smiley
Zaznamenané
Stormy
Recenzent

1108.53 ℱ

Inventar

Potatoes girl!

« Odpoveď #5 kedy: Október 19, 2010, 16:34:46 »

Myslíš tohtoročný? 2010? Tak... jediný film, ktorý mi je odtiaľ známy, je tuším The Final. Ale nie som si istá, či sa tam vážne objavil smiley
Zaznamenané

Lectrice
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: Október 19, 2010, 16:40:38 »

no, myslela som všeobecne.. smiley zatiaľ boli 4 smiley a hej, ten film sa tam objavil ... ten sa mi celkom páčil cheesy pomsta outsiderov drzým obľúbencom, ktorí ich šikanovali, hnevali a robili si srandu. Akurát koniec ma sklamal..

sa tam povraždili navzájom jak .. zbabelci... cheesy ešte by som nechala priestor ďalším tyraniám

Asi som morbídna...  smiley
Zaznamenané
Stormy
Recenzent

1108.53 ℱ

Inventar

Potatoes girl!

« Odpoveď #7 kedy: Október 19, 2010, 16:47:55 »

Ja som si k tomu našla obsah. Vidieť som ho nevidela, ale chystám sa smiley Celkom ma zaujal obsah (nie, nei som žiadna tyranka, ani nič podobné cheesy len je to fajn námet).

Páči sa mi plagát:

Vo väčšom TU smiley
« Posledná zmena: Október 19, 2010, 16:50:00 od Stormy » Zaznamenané

Lectrice
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: Október 19, 2010, 17:21:01 »

zaujímavý a myslím, že aj vystihuje atmosféru smiley ostatné filmy som si zatiaľ nepozrela.. šetrím si ich do nejakého hororového maratónu, ktorý neviem kedy nastane... ale najviac sa mi páčil ročník 2006.. prvýkrát, keď s tým začali. Neviem si vynachváliť Gravedancers, ani Hamiltons, ani Penny Dreadful a ani Dark Ride smiley také nezvyčajné horory... smiley
Zaznamenané
Stormy
Recenzent

1108.53 ℱ

Inventar

Potatoes girl!

« Odpoveď #9 kedy: Október 19, 2010, 17:37:57 »

Gravedacers si mi spomínala, robila si i KB o filme, či nie? cheesy Je možné, že som sa pomýlila, až tak to nesledujem smiley No a bude Halloween cheesy Môžeš si urobiť maratón vtedy cheesy Tak... ja som odtiaľ nevidela očividne ani jeden film. Je možné, že áno, nepopieram, ale nevedela som, že by bol premietaný práve tam smiley
Zaznamenané

Lectrice
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: Október 19, 2010, 17:42:49 »

EE, nejako KB o hororoch nerobím smiley lebo to zatiaľ nepovažujem za ... ako to povedať.. dôležitosť stránky smiley akonáhle bude tam veľa fantasy filmov, tak začnem horory pridávať cheesy teda dúfam, že budem môcť smiley

Tak si potom niekedy pozri. Určite sa oplatia, aj keď veľa ľudí hovorí, že nič moc.. koľko ľudí, toľko chutí. 
Zaznamenané
Stormy
Recenzent

1108.53 ℱ

Inventar

Potatoes girl!

« Odpoveď #11 kedy: Október 19, 2010, 18:03:57 »

V tom máš pravdu smiley Napr. Symptom Pandorum sa mi vôbec nepáčilo a väčšina ľudí to ospevuje, ale mne to proste nič nedalo. Sci-fi horor undecided Vôbec ma to nechytilo a bola som v šoku, čoho sa sestra vlastne pri filme bála.
Zaznamenané

Lenide
Moderátor

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 50/7110

Príspevkov: 1,473
Odporúčania: 2
1.78 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Lenide

Attingere caelum diagito

« Odpoveď #12 kedy: November 01, 2010, 18:33:38 »

No po včerajšku mám dosť cheesy Toľko obrázkov z hororov som videla že konec cheesy
Ja horory nepozerám, videla som asi tak päť za celý život  tongue Ale nemám rada čisté krváky, lebo jediné čo je na tom strašné sú nechutnosti. Dobré sú tie, kde človeka vystrašia   že napríklad pozeráš pozeráš a z ničoho nič ta niečo vyskočí   To je horor  vamp3
Zaznamenané

Gloria et honor et pax omni operanti bonum. Aivo hobein, aidulems

Stormy
Recenzent

1108.53 ℱ

Inventar

Potatoes girl!

« Odpoveď #13 kedy: November 01, 2010, 18:37:21 »

Ja mám rada mystery a psychologické. Mystery preto, lebo väčšinou majú dobrú myšlienky a psychologické preto, lebo v drvivej väčšine tú myšlienku majú cheesy A mystery ma vždy vydesí, aspoň to , kde sú duchovia (presne ten šok, že z ničoho nič tam na teba vyskočí nejaká ženská cheesy )
Zaznamenané

Lectrice
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: November 01, 2010, 18:37:34 »

Lenide, tak to hej, hlavne jak včera Lectrice hrdinka bola a zapla Paranormal activity 2, ale bola to nejaká blbosť a pozerala zaujato na tú jednu ukážku, čo dali a zrazu tetu stiahlo niečo a skoro zo stoličky zletela  2funny 2funny 2funny 2funny
Zaznamenané
Strán: [1] 2   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.177 sekúnd, 22 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting