Fantasy-Svet.net
November 11, 2019, 21:57:15*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 ... 11 12 [13]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Brisingr  (Prečítané 40082 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Marsí
FF autor
*

Rasa: Elf
Bodov v rase: 0/644

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 512
Odporúčania: 0
619.55 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Marsí

« Odpoveď #180 kedy: August 19, 2011, 12:13:26 »

Takže, práve som dočítal Brisingra, no myslím, že čo sa týka príbehu, tak ma viac bavil Eldest, ktorého som hltal. V Brisingrovi ma pár častí vyslovene nudilo, napr. to ako dlho Aryi a Eragonovi trval ten návrat k Vardenom, jediné čo bolo na tom dobré bola Aryina minulosť... Potom to už bolo skvelé, ale časti v Ellesmére, ktoré boli dvojke nič v Brisingrovi neprekonalo... Roranove "bojové kapitoly" ma nudili tiež, vlastne som nepochopil aký to má význam pre príbeh, okrem toho, že neustále premýšľa koľko ľudí zabil a napokon zistí, že už ani nevie koľko... No ale to je jedno. Eragonove časti boli dokonalé, najmä u trpaslíkov a potom Ellesméra a koniec, ktorý bol naozaj dobrý, prekvapivý a napínavý, som rád, že som konečne polchopil, čo je to eldunarí, lebo som to počul ešte po dočítaní Eragona niekde tu na stránke. Naozaj dobrý nápad!  smiley

V každom prípade sa na poslednú časť teším, len dúfam, že Chris vynechá pár zbytočných opisov, ktoré nudili rovnako, teda aspoň mňa... smiley

Eldest u mňa (zatiaľ) vedie na prvej čiare medzi týmito tromi knihami!

(Inak, kde sme sa dozvedeli Eragonove skutočné meno?!)
« Posledná zmena: August 19, 2011, 12:15:03 od marecek » Zaznamenané

Doctor WHO?
Janio
Roľník
*

Rasa: Upír
Bodov v rase: 0/0

Príspevkov: 13
117.95 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Janio

« Odpoveď #181 kedy: September 19, 2011, 16:16:00 »

Marecek nedozvedeli... Tuším, že Oromis v Brisingru povedal, žeby jeho pravé meno vedel, ale mu ho nepovie... Takže predpokladám, že jeho pravé meno nevie ešte nikto poprípade ho uhádne Galb. smiley
Zaznamenané

God is wearing black
Marsí
FF autor
*

Rasa: Elf
Bodov v rase: 0/644

Príspevkov: 512
619.55 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Marsí

« Odpoveď #182 kedy: September 19, 2011, 17:54:21 »

no ja narážam na to, že to niekde povedal Paolini, že to bude v trojke, ale to bolo asi ešte pred oznámením o druhej časti, že?

á, mám to!

Citácia
Z KB tu na stránke:
Vo februári 2007 Paolini odpovedal na openletter českej fanstránky www.alagaesie.net. Celé znenie si môžete prečítať na tomto odkaze. Najdôležitejšie informácie o tretej knihe vám prezradia nasledujúce riadky:
- Eragon získa zbraň spomínanú v prvej knihe, o ktorej ho informoval Solenbum: „Keď bude ten správny čas a budeš potrebovať zbraň, pozri sa pod korene stromu Menoa.“
- Eragon navštívi Bránu duší a prezradí svoje skutočné meno, aby získal ešte väčšiu moc, ako predpovedal Solenbum ešte v prvej časti: „Potom, keď sa bude zdať všetko stratené a tvoja sila bude nedostatočná, choď ku skale Kuthian, povedz svoje meno, aby sa ti Brána duší otvorila.“
- Dozvieme sa viac o kultúre škriatkov, príbeh Ažihada a Aryinu minulosť;
- Tiež budeme vedieť, prečo Selena, Eragonova matka opustila hlavné mesto Alagaesie, vrátila sa do Carvahallu a potom zmizla;
- Paolini nám prezradí sedem posledných slov Broma, ktoré vyslovil ešte pred jeho smrťou, a aj to, ako ich môže Eragon využiť;
- Bude oznámené Eragonovo pravé meno;
- Na konci knihy podľa slov autora zomrie jedna (možno i viac) z hlavných postáv.
Zaznamenané

Doctor WHO?
Lussy Noir Meteur
Moderátor

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 0/1553

Pohlavie: Ženské
Dlhodobejšia neprítomnosť: ta tak vyšlo :D

Príspevkov: 1,256
Odporúčania: 1
23.25 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Lussy Noir Meteur

Papoi :D

« Odpoveď #183 kedy: September 19, 2011, 20:12:01 »

A nebude tým Eragonovým menom Brisingr?   shocked  neviem prečo, ale práve teraz ma to tak napadlo.., názov prvej knihy bol Eragon (hl. postava), druhá bola Eldest (myslené ako Murtagh).., a žeby zistenie pravého mena Eragonovho meča bolo tak dôležité, aby to bolo názvom knihy?  huh  a Brisingr samotné zohralo v Eragonovom živote (podľa mňa) až príliš veľkú rolu na to, že je to len jednoduché zaklínadlo "ohňa"  huh
Zaznamenané

Počúvajte šialené taniere! smiley
Radian
Lovec
**

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/0

Dlhodobejšia neprítomnosť: Škola/práca/ stav pometenia

Príspevkov: 177
201.72 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Radian

« Odpoveď #184 kedy: Jún 06, 2013, 11:28:58 »

Obrovské sklamanie, bolo to ako to povedať, nič sa tam nedialo, točili sa na jednom mieste a kniha hrubá ako biblia .
Zaznamenané

I am mercenary, I don´t judge your ambitions, I only judge what you can afford, pay my price and i will strike down the heavens. I fought your wars thousand times and won them all. And I know this is the moment that will change everything. On this day the blood I spill will bring down a empire. And the world will burn before your very eyes. They will remember us. On this batlefield can change the patch of history.And you are going to be the one that takes it.
Strán: 1 ... 11 12 [13]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.164 sekúnd, 24 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting