Fantasy-Svet.net
Máj 26, 2020, 08:14:30*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1]   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Brian - životopis  (Prečítané 1073 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Mirka7990
Učeň
***

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/130

Karma: 27
Offline Offline

Pohlavie: Ženské
Bydlisko: Doma
Príspevkov: 408
Odporúčania: 0
50.71 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Mirka7990

WWW
« kedy: Marec 26, 2008, 20:39:36 »

Brian Thomas Krause sa narodil 1. februára 1969 v Kalifornii, USA, kde zároveň aj vyrastal. Má staršieho brata Patricka. Vyštudoval strednú školu. A práve v nej nastalo rozhodnutie o hereckej kariére. Chodil na telesnú a tam ho chcel zmlátiť jeden chalan. Brian však utiekol a radšej sa zapísal na herecký krúžok, miesto telesnej, a keďže mu to šlo celkom dobre, rozhodol sa v herectve pokračovať. Samozrejme, hercom sa nestal z dňa na deň. Živil sa rôzne. Chodieval šoférovať dodávku z pekárne a ako sám tvrdí, bolo to veľmi ťažké obdobie. Ako väčšina hercov, začínal Brian v menších úlohách, v ktorých vôbec nevynikol. Začal hrať v roku 1989, vo filme Match Point (zahral si Barta) a seriáli TV 101 (študenta). Prvýkrát sa výraznejšie dostal na očí verejnosti v roku 1991, vo filme The Return to the Blue Lagoon, kde hral spolu so známou a pôvabnou herečkou Millou Jovovich. Krátko na to získal hlavnú úlohu v thrileri Sleepwalkers, ktorý režíroval Stephen King. Snažil sa zviditeľniť aj prostredníctvom seriálov ako napríklad Walker Texas Ranger. Doterajší najväčší úspech však dosiahol v roli Lea Wyatta v seriály Charmed. Keď dostal túto úlohu, sám nevedel akú postavu bude stvárňovať. Sám sa zaujímal o rolu Andyho, ale bolo rozhodnuté inak..
Medzi ním a herečkou, kolegyňou Alyssou Milano vznikol románik, ktorý však netrval dlho. Tento párik bol veľmi mediálne známy. Určite viete o ňom i vy! Brian sa spoznal s Alyssou taktiež pri nakrúcaní Charmed. V čase keď sa ukazoval s Alyssou bol ešte ženatý, no je isté, že toto bol ozajstný dôvod jeho rozvodu. Alyssa a Brian vydržali spolu dosť dlho no počase sa párik rozpadol. Dôvodom bolo iste i to, že boli veľmi sledovaní bulvárom a paparazmi. Na Briana sa zosypalo množstvo kritík kvôli tomu, že ako ženatý si začal s Alyssou. Veď v Charmed hrá takého poctivca. Zrejme to bolo pre oboch ťažké. Ale nie len bulvár ale aj Alyssa bola príčinou rozchodu. Neskôr začala strašne žiarliť na Holly (skôr na Piper). Často sa spolu hádali najmä kvôli tomu. A tak Brian je momentálne rozvedený. Jeho bývala manželka sa volá Beth. Svadbu mali v roku 1996. Rozviedli sa v roku 2000. Z manželstva má osemročného syna Jamena, s ktorým býva v Los Angels.
Medzi jeho koníčky patrí golf, tenis, basketbal a tiež hrá Scrabble so svojimi priateľmi a rodinou. Má rád závodné autá. Pôvodne chcel študovať medicínu. Jeho obľúbenou farbou je modrá, patrí k znameniu vodnár, obľubuje mexické jedlá a jeho najväčším zlozvykom je fajčenie.
« Posledná zmena: August 11, 2008, 11:56:04 od Ginevra » Zaznamenané

Polnočná premena, vytiu vlkov ozvena. Pri splne mesiaca, deň s nocou strieda sa, oči krvou zažnú sa a vlkolak zrodí sa.
___________________________________________
Strán: [1]   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

 Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.301 sekúnd, 24 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting