Fantasy-Svet.net
Október 05, 2022, 06:32:59*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1] 2 3   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Návrhy na súťaže  (Prečítané 24567 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Lectrice
Hosť
« kedy: Január 02, 2010, 01:08:29 »

Viem, že už existuje téma pripomienky a návrhy, ale napadlo mi, že by bolo fajn, keby sa do tejto témy vyjadrili užívatelia konkrétne o súťažiach smiley

Takisto by som chcela touto cestou vedeniu FSka navrhnúť, ak sa tento topic ujme, aby prípadne aj rozdávali body, ak sa im nejaký nápad zapáči, bude originálny, alebo ho použijú smiley

Verím, že je tu veľa užívateľov, ktorí majú skvelé nápady. Keďže som tá, čo tento topic založila napíšem vám sem svoje nápady smiley

Možno sú niektoré nevhodné, ale keďže sa tu organizujú tie minisúťaže, tak by ste mohli dať napr:

- aby sme hádali, akú fantasy postavu predstavuje nejaký vyseknutý kúsok z celého obrázka.. ktorý je zväčšený - zameraný na detail - hádam som to napísala zrozumiteľne smiley
-ďalším nápadom by mohol byť napríklad, že nám tu dáte ukážky niekoľkých sekúnd soundtrackov z fantasy filmov a my by sme museli uhádnuť, z ktorého je to filmu
- alebo by ste nám mohli dať tipovačky.. príklad - Koľko príspevkov napíše Petraela za obdobie od x do y.. samozrejme uzavreli by ste tipovanie ešte predtým, aby to potom poslední tipujúci neboli vo výhode smiley a podľa mňa je monžstov otázok, ktoré by sa dali odtipovať
- alebo by ste nám mohli dať aj nejaké šifry - myslím to tak, že by ste dali nejaký nadpis filmu, alebo hoci aj citát z fantasy knihy a nahradili písmenko A písmom G, B písmom Z atď. Vznikla by šifra a za viac bodov by to možno niektorí aj skúsili. Alebo by ste dali indície ak by to nešlo.
- ďalej, keďže je tu veľa talentovaných ľudí, tak napríklad vymyslieť nejaký slogan FSka, alebo dokonca "hymnu"
- prípadne by ste mohli dať aj nejakú pasáž z knihy a že kto to dokončí najoriginálnejšie, hlasovalo by sa

Tak to je všetko z mojej strany... Ak sa to neujme, tak sa to neujme, ale za pokus to stojí smiley

« Posledná zmena: Január 02, 2010, 01:10:54 od Lectrice » Zaznamenané
Stormy
Recenzent

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/2763

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 4,402
Odporúčania: 0
1108.53 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Stormy

Potatoes girl!

« Odpoveď #1 kedy: Január 02, 2010, 01:14:40 »

Skvelý nápad založiť takýto topic Lectrice  smitten Ja sama mám jeden nápad, ktorý chcem predložiť vedeniu smiley

Ale mňa osobne napr. napadlo, keď už sú tie grafické súťaže, nech nie je zadaná téma, ale nech sa nepoužívajú fotky, nič, nech pomocou photoshopu niekto nakreslí SEBA ako Na´vi, ako elfa... ale nech to nie je pomocou fotky, nech sa to nakreslí smiley Môže byť zadaná postava - ja ako Neytiri, pri muž. pohlaví ako Jake Sully smiley A myslím si, že takto by sa našiel niekto, kto by to dokázal smiley Alebo výtvory ceruzky smiley Na porovnanie by sa priložila fotka - ak by sa to odsúhlasilo smiley Napríklad smiley

EDIT: Alebo aj to s tými citátmi - napr. by sa dal nejaký vtipný citát, k tomu z akej knihy bol použitý a možno i možnosti smiley A človek by mohol hádať, alebo sa pohrabať v knihách smiley A dať odpoveď smiley
A nemuselo by sa ani súťažiť niekedy o ceny, alebo body - ale len tak, zo srandy smiley Aby sme sa pobavili smiley Alebo skúsiť napísať niečo vtipné... nejakú reč napr. strýky Je ba... atď. smiley Aby sme a zabavili smiley
Alebo vymýšľať fantasy vtipy - sú ľudia ktorí majú i na toto talent. Alebo krátke vtipné príbehy smiley Na napr. formát A5 smiley A taktiež by to bolo len zo zábavy smiley Nemuseli by sa dávať body smiley

EDIT2: A tak ma ešte napadlo ohľadom grafiky a tak smiley Čo máme avatary, v galérke na výber, čo keby ich vyrobili sami užívatelia? Nie len vyrezané obrázky, ale nech sú tam i textíky a pod. smiley Alebo animácie! smiley A mohla by byť zato i nejaká cena... a nejaké špeciálne avatary- všetko sa dá, len treba chcieť a je plno schopných grafikov! smiley
« Posledná zmena: Január 02, 2010, 02:05:39 od Stormy » Zaznamenané

Lectrice
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: Január 02, 2010, 05:24:27 »

Alebo by sa mohla konať tiež nejaká súťaž, kde by sa mali uhádnuť postavy fantasy na základe nejakých charakteristík.
Napíšem úplne primitívny príklad, len kvôli vysvetleniu: Stáva sa, že sa potknem na rovnej zemi, nie som žiadna kráska, predsa však mám dokonalého muža. Problém je, že už je dávno po smrti. Kto som?... nehovorím, že úžasný príklad, ale proste vieme asi že ide o Bellu Swan cheesy:D

Alebo - a toto sa mi dá dosť brutálne a neviem, či existujú vôbec takí odhodlanci, ktorí by sa na to dali, ale dajme tomu, že by ste skryli do 6 príspevkov na celom fóre obrázky... na fóre je momentálne okolo 44 000 príspevkov.. a tieto obrázky by sa museli nájsť a napísať vám, kde boli a čo na obrázkoch je. No, to dá prácu a samozrejme aj pevné nervy k tomu treba cheesy:D (toto pravdepodobne nie je až tak prevratný nápad, ale ak nás budete chcieť zničiť cheesy:D:D)   
Zaznamenané
Petraela
Čestný člen

Bodov v rase: 0/2336

Príspevkov: 6,599
2284.20 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Petraela

Castillion, Stanatic, X-Phile

« Odpoveď #3 kedy: Január 02, 2010, 13:40:32 »

Chcem pochváliť Lectrice, že založila takúto tému a snaží sa tím o zatraktívnenie tohto fora/stránky. Tvoje nápady sa mi veľmi páčia. Myslím si, že všetky sa dajú využiť, pôjde tu už len o čas.

Vďaka aj Stormy. Takže dajte nám trochu času a určite sa na niečom dohodneme. smiley

Lectrice a Stormy posielam po 10 bodov 
Zaznamenané

Vullame Endetropp
FF autor
*

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/235

Príspevkov: 1,278
40.41 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Vullame Endetropp

« Odpoveď #4 kedy: Január 02, 2010, 15:02:24 »

prebiehala tu nejaká súťaž, ako zistím a nájdem, že prebieha nejaká mini súťaž?? ehm
Zaznamenané
Lectrice
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: Január 02, 2010, 15:05:45 »

minisúťaže viď - http://forum.fantasy-svet.net/index.php/board,236.0.html 
Do tohto topicu napíš nejaké nápady, ak máš smiley))
« Posledná zmena: Január 02, 2010, 16:12:56 od Stormy » Zaznamenané
Vullame Endetropp
FF autor
*

40.41 ℱ

Inventar

« Odpoveď #6 kedy: Január 02, 2010, 16:34:21 »

Aha, dobre ďakujem ti!!!  angel
Zaznamenané
Bruja
Čestný člen

Bodov v rase: 0/3159

Príspevkov: 6,481
Odporúčania: 2
3241.97 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bruja

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #7 kedy: Január 04, 2010, 22:21:38 »

Dobré nápady, páčia sa mi. smiley Hmmm... Na nejaké to šifrovanie a opis postavy by som sa aj dala. cheesy Alebo dopísanie známej pasáže z knihy...
Zaznamenané

Wilson: The healer with his magic powers!
I could rub his gentle brow for hours;
his manly chest, his stubbled jaw...
Everything about him leaves me raw!
House: Psych ward's upstairs.
Wilson: With joy, oh, House, your very name
will never leave this girl the same.
Not bad for an 82-year-old... She asked me to give that to her true love.
House: What can I say? Chicks with no teeth turn me on.

House, M.D., Season 1, Episode 8: Poison
cerberos
Roľník
*

Rasa: Upír
Bodov v rase: 0/0

Príspevkov: 24
0.38 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - cerberos

« Odpoveď #8 kedy: Január 25, 2010, 17:04:33 »

mne by sa pozdávala aj nejaká tvorba-či už kreslenie alebo písanie... napr. určí sa téma, hmm, zimná fantázia, a užívatelia budú mať vytvoriť nejakú báseň na min. xy veršov, dá sa téma- stretnutie dvoch rás, napríklad, a bude treba napísať poviedku na tútoi tému napr. na 2-3 strany alebo viac (vo Worde)... čo poviete?  angry2 
Zaznamenané
Caterhine
Čestný člen

Rasa: Elf
Bodov v rase: 0/1276

Príspevkov: 2,716
1554.39 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Caterhine

« Odpoveď #9 kedy: Január 25, 2010, 17:14:34 »

No poviem asi toľko, že si vymenovala súťaže, ktoré prebiehali počas zimy.

Na kreslenie: http://forum.fantasy-svet.net/index.php/topic,1562.0.html

Poviedková ešte stále trvá do konca januára smiley : http://forum.fantasy-svet.net/index.php/topic,1581.0.html
« Posledná zmena: Január 25, 2010, 17:56:46 od Caterhine » Zaznamenané

Láska nie je ani veľká, ani malá; je to jednoducho láska.
City nemožno merať ako cesty.
Ak to urobíme, začnete ju porovnávať s tým,
čo vám o nej rozprávajú, alebo s tým, čo očakávate, že stretnete.
Takto budete vždy počúvať iba príbehy,
a nebudete kráčať svojou vlastnou cestou.

(Kronika - Poznámky z letísk; Paulo Coelho)
Vullame Endetropp
FF autor
*

40.41 ℱ

Inventar

« Odpoveď #10 kedy: Marec 14, 2010, 00:37:15 »

Chcel by som ukončiť tú moju 5-otázkovú súťaž na dni a chcel by som dať Poviedkovú súťaž, už mám všetko vymyslené a premyslené, len či by ste povolila .. potrebovali by sme sa dohodnúť!  smiley
Zaznamenané
Bruja
Čestný člen

Bodov v rase: 0/3159

Príspevkov: 6,481
Odporúčania: 2
3241.97 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bruja

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #11 kedy: Marec 14, 2010, 13:48:44 »

Petraela to spomínala, tak počkaj, kým ti pošle správu, ona to rieši. Pokiaľ napíšeš niekomu z nás, tak sem už písať nemusíš. coolsmiley
Zaznamenané

Wilson: The healer with his magic powers!
I could rub his gentle brow for hours;
his manly chest, his stubbled jaw...
Everything about him leaves me raw!
House: Psych ward's upstairs.
Wilson: With joy, oh, House, your very name
will never leave this girl the same.
Not bad for an 82-year-old... She asked me to give that to her true love.
House: What can I say? Chicks with no teeth turn me on.

House, M.D., Season 1, Episode 8: Poison
Petraela
Čestný člen

Bodov v rase: 0/2336

Príspevkov: 6,599
2284.20 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Petraela

Castillion, Stanatic, X-Phile

« Odpoveď #12 kedy: Marec 14, 2010, 15:14:24 »

Malo by to vyť už vyriešené. 
Zaznamenané

Vullame Endetropp
FF autor
*

40.41 ℱ

Inventar

« Odpoveď #13 kedy: Marec 14, 2010, 15:14:58 »

No už to je ...  cry
Zaznamenané
Lectrice
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: Júl 01, 2010, 01:16:35 »

Hmmm.. ja nesúťažím, to je fakt, ale bolo tu už mnoho súťaží a tak mi napadlo, že prečo to neskĺbite do jednej veľkej súťaže? smiley aby to bolo napínavejšie...

viac kôl, viac tém, viac úloh, iné druhy... každý je talent na niečo iné smiley a keby to ešte bola aj celoročná súťaž, tak by ste mali permanentne postarané o návštevnosť...

napr. 1. kolo by bolo ako dobre poznajú filmy fantasy ľudia ... a tam by ste dali obrázky z filmov, aj sountracky a tak
2. kolo ako dobre poznajú stránku, zopár otázok ohľadom napr. vzniku stránky, počet sekcii a iné
3. kolo môžu byť klasicky otázky o knihách
4. kolo by ste dali naaa šikovnosť, tvorivosť.. napr. niečo nakresliť, alebo slogan vymyslieť, alebo hoc aj to s tými bizarnými vetami
5. kolo by boli nejaké logické úlohy s fantasy, alebo prešmyčky, tajničky

a tak ďalej smiley

a ešte by ste navyše mohli dať tam aj to s tým prispievaním, ako je tohtoročná súťaž a ešte bonus, že by sa každý mesiac na určité obdobie zjavilo aj nejaké to písmenko v tej sekcii, kde by bolo vždy určité kolo súťaže a kto by nazbieral všetky písmenká, dostal by niekoľko bodov do finálneho súčtu.

Jednotlivé kolá by sa zverejňovali len na určitý čas, aby museli užívatelia navštevovať stránku a ak nestihnú, tak by som ešte vytvorila aj položku v shope, aby si mohli určité kolo zakúpiť za fantasioly.

A aby to ešte bolo aj okorenené, tak by ste mohli prípadne aj niektorým dať body za rýchlosť, prípadne dať za každé kolo tým, čo sa zapojili 5 bodov do rasy.

Napísala som to veľmi stručne... a neviem, či je všetko jasné, ale koniec koncov, je to len návrh 
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.203 sekúnd, 22 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting