Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Strán: 1 [2]   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Tvorivá kríza  (Prečítané 4798 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Georgiana
Redaktor

Rasa: Elf
Bodov v rase: 720/15000

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 1,525
Odporúčania: 1
89.52 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Georgiana

« Odpoveď #15 kedy: Júl 25, 2012, 09:45:16 »

neviem, ako je to možné, ale ja nič také ako tvorivá kríza nepoznám mám pocit, že som písala vždy, pretože inak neviem žiť.. zo mňa to proste ide, či chcem, či nechcem cheesy takže nejaké "nechce sa mi, nejde to" vôbec neriešim.. samozrejme, s tým, že mám rozpísané tri príbehy (momentálne), sa mi nedá písať každý rovnakou mierou, ale našla som v tom určitú slobodu a ak aj pár dní/týždňov čakám, až príde nápad na napísanie ďalšej kapitoly či aspoň ďalších pár riadkov, nepovažujem to ešte za tvorivú krízu - skôr vravím, že nechávam ten príbeh dozrievať vo svojej hlave.. tongue takže ja som akýsi neprestajný pisateľ a tvorivú krízu som asi ešte nezažila cheesy za čo som vďačná angel
Zaznamenané

Túžim tancovať v daždi...
Elinor
FF autor
*

Bodov v rase: 0/940

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 543
Odporúčania: 0
563.34 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Elinor

« Odpoveď #16 kedy: Júl 30, 2012, 17:13:02 »

Nuž, pre mňa je písanie niečím, bez čoho by som naozaj nedokázala žiť, pretože 85% môjho života tvorí práve písanie. Píšem, odkedy si pamätám a síce moje prvé dielka (básne a novely) boli strašne, ale naozaj neskutočne strašne nudné, sentimentálne a hlavne nemali hlavu ani päty, verím, že teraz som na tom už lepšie  smiley
A tvorivá kríza... Ja mám taký jeden problém, že v hlave mám 129 nápadov (ok, trošku preháňam  shy ) a hoci si aj poviem, že ich uložím na papier pekne po poriadku, no nakoniec to skončí tak, že začnem písať všetky, a tak sa stane, že na nejaký príbeh statočne zabúdam...  idiot2 Pri jednom príbehu som dokonca zažila aj skutočnú tvorivú krízu, kedy som sa proste sekla, a dala som si dlhú, až ročnú pauzu, počas ktorej som si rozpísala kopu ďalších vecí... Teraz som z toho našťastie vonku  smiley
Myslím, že každému sa to občas stane - ten nepríjemný pocit, kedy vie, že potrebuje oddych od daného príbehu... Vtedy sa ale človek nesmie do ničoho siliť - všetko príde samo a postupne  smiley
Zaznamenané

Tell me would you kill to save a life?
Marsí
FF autor
*

Bodov v rase: 0/644

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 512
619.55 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Marsí

« Odpoveď #17 kedy: Február 01, 2015, 21:17:37 »

Posledné dva dni si prechádzam moje rozpísané veci, pozerám sem do fikcie a takú neuveriteľnú chuť mám písať, že to nie je možné. Najhoršie ale na tom je, že vôbec neviem čo. Tie staré príbehy ma nelákajú a nič nové mi nenapadá. Hrôza, už neviem, ako sa nejakým spôsobom nakopnúť.
Zaznamenané

Doctor WHO?
Sirius
Vedúci rasy

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/5318

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 4,047
893.09 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Sirius

« Odpoveď #18 kedy: Február 01, 2015, 22:08:54 »

ja už asi rok nemám na písanie vôbec náladu, začnem niečo písať ale po pol strane to odložím. Ach kde sú tie časy keď som cez noc vymyslel príbeh a na druhý deň som ho celí napísal. A pritom nápadov by bolo dosť
Zaznamenané

I am alone, but not lonely
Strán: 1 [2]   Hore
  Tlačiť  

Skočiť na:  

Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
Sitemap
Schvalovanie prispevkov

Stránka vytvorená za 0.145 sekúnd, 21 SQL dotazov.