Fantasy-Svet.net
Október 28, 2021, 01:40:34*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Súťaže

Fantasy milionár

denne - Fantasy futbal

Magický kotol (pridružená téma)

Na týždeň
stredy- Čie je to OKO? - Georgiana
piatky - Uhádni Fantastický ScreenShot - Yaonee
soboty - Kto to povedal? - Georgiana
nedele - Hádaj autora - Georgiana
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 [2] 3   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Batmanovky  (Prečítané 12012 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Lectrice
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: Február 08, 2011, 22:42:27 »

http://gorilla.cz/article/9762-the-dark-knight-rises-mme-peci-jen-ekat-robina.html

uvidíme smiley
Zaznamenané
Elizabeth
Vševed

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 0/513

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 1,238
Odporúčania: 1
3412.05 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Elizabeth

« Odpoveď #16 kedy: Február 09, 2011, 19:15:11 »

Dobre som z toho vyrozumela, že si myslia, že Robina bude hrať Levitt? huh
Zaznamenané

Lectrice
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: Február 09, 2011, 20:59:50 »

jj, dobre si pochopila smiley ale nejako sa mi naňho nehodí  angel

Inak neviem, či ste počuli ohľadom Temného rytiera, že vraj herec Heath Ledger sa tak vžil do svojej role, že z neho mali strach. Niečo z neho sálalo, preto bol vraj taký presvedčivý. Sranda... by ma zaujímalo, či nejakým spôsobom cítil, že je to jeho posledná rola, tak do toho dal všetko  sad škoda ho, bol to dobrý herec.
Zaznamenané
Elizabeth
Vševed

3412.05 ℱ

Inventar

« Odpoveď #18 kedy: Február 10, 2011, 15:45:12 »

Ani mne sa tam Joe veľmi nehodí, no ale uvidíme cheesy

Heath vraj samovraždu plánoval, teda aspoň také niečo som čítala, takže je možné, že k tomu rola Jokera trochu dopomohla..Bohvie undecided Ale naozaj je to obrovská škoda, bol veľmi talentovaný herec sad cry
Zaznamenané

Bruja
Čestný člen

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/3159

Príspevkov: 6,481
Odporúčania: 2
3241.97 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Bruja

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #19 kedy: Marec 10, 2011, 19:52:24 »

Ty noví Batmani sa mi páčili, hoci ma vytáčl ten jeho hlas keď mal masku ako by mal rakovinu hrtana ale to som si všimol aj v Smallville  keď tam nosili tý hrdinovia masky tiež mali taký divne hrubý hlas.

Ja som sa potešila, že konečne niekto myslel na detaily a Batman mal ten chrčivý hlas. smiley Aj podľa hlasu by ho mohol niekto odhaliť, našťastie nenechal nič na náhodu. 

Jejdaaaa, nieee, Robina niieeee. Ak my niekto / niečo lezie na nervy v Batmanovi, tak je to Robin. Batman je ako samotár cool. Robin je zbytočný a prekáža. Hlavne v tom filme Batman a Robin som ho fakt nemusela, strašne mi tá arogantná postava liezla na nervy. Ó, prosím, Robina nie!  tickedoff
Zaznamenané

Wilson: The healer with his magic powers!
I could rub his gentle brow for hours;
his manly chest, his stubbled jaw...
Everything about him leaves me raw!
House: Psych ward's upstairs.
Wilson: With joy, oh, House, your very name
will never leave this girl the same.
Not bad for an 82-year-old... She asked me to give that to her true love.
House: What can I say? Chicks with no teeth turn me on.

House, M.D., Season 1, Episode 8: Poison
Sirius
Vedúci rasy

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/5318

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 4,047
Odporúčania: 0
893.09 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Sirius

« Odpoveď #20 kedy: Február 09, 2012, 18:51:14 »

Tak tento rok nás čaká aj posledná časť novej trilógie The Dark Knight Rises tu je trailer http://www.imdb.com/title/tt1345836/ neskutočne sa teším vyzerá to perfektne
Zaznamenané

I am alone, but not lonely
Bruja
Čestný člen

3241.97 ℱ

Inventar

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #21 kedy: Február 09, 2012, 18:59:23 »

Wow, parádny trailer! Už sa neviem dočkať! A hudba na konci je skve-lá! 
Zaznamenané

renegad
Lovec
**

Bodov v rase: 0/14

Príspevkov: 227
512.46 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - renegad

« Odpoveď #22 kedy: Apríl 06, 2012, 21:08:07 »

No musím uznať že posledný Batmanovia (Batman Begins, Dark Knight) sú skvelý. Odhaľujú tajomstvo batmanovho vzniku a jeho boj proti svojemu hlavnému protivníkovi Jokerovi posúvajú na vyššiu úroveň prijateľnú pre moderného fanúšika.

Staré filmy som videl. Stará verzia kde Jokera hrá Jack Nicholson nie je zlá len moderný fanúšikovia na ňu zle nazerajú lebo im pripadá stará a nezáživná oproti Ledgerovmu šialenému chlapíkovi s podivným make-upom a šviháckym oblekom (ktorý mu mafia neochotne preplatila  rofl2 ).

Postava Jokera totiž vznikla presne tak ako je to v starom Burtonovom filme (aspoň pokiaľ ja viem a to som zopár komixov prečítal). Naozaj bol predtým nájomný vrah Mafie ktorého hodil vlastný zamestnávateľ cez palubu a to rovno do kyseliny. (Pôvodne tak vytvoril Joker aj Dvojtvár. Namočil Denta do kyseliny a ten zošalel viniac Batmana z toho že mu nedokázal pomôcť.)

Lenže pochopme aj Nolana. On musel čeliť očakávaniam fanúšikov a neprajníkov. Čo z Jokerom? Ako z toho vykľučkovať keď diváci chcú vidieť ako si Batman poradí so svojou životnou výzvou? Navyše Joker bol spomenutý v závere prvého filmu (aj keď len okrajovo ale pre znalých dosť jasne). Vyriešil to geniálne!

V treťom diely bude Bane a Catwoman. To vieme naisto. Robin zatiaľ nie je potvrdený a podľa trailerov to nevyzerá dobre ani s komisárom Gordonom. Pozrime sa však na Catwoman a Banea. Catwoman sa už v Batmanovkách objavila. V lesklom Latexovom kostýme a s nenávisťou no aj láskou k Batmanovi bojovola statočne no nakoniec to nebol Happy End. (Bola v Batman sa Vracia)  Ako ju stvárni Nolan je otázne. Ponechá jej polohu zamilovanej postavy ktorá túži po Bruceovi Waynovi rovnako ako túži po vražde Batmana (dôvod zatajím hoci sa o čomsi špekuluje) alebo aj ju zmení rovnako ako Jokera?

Bane je tvrdý oriešok! Aj on sa objavil v predošlej sérii ako poskok Poison Ivy. Bol to brutálny vrah ktorý sa za pomoci šialeného profesora premenil na nezastaviteľné monštrum ktoré stisnutým tlačidla na svojom obleku získavalo silu ako buldozér no to bolo asi tak všetko čo sme o ňom mohli vedieť. No podľa trailerov bude tentoraz Bane ten hlavný superzloduch a ak naozaj prelomí batmanovi chrbticu tak sú tu tri ba až štyri možnosti.

1.) Batman poprosí Alfréda nech ho chvíľu zaskakuje kým sa dá nejako dohromady (nezabúdajme že Wayne Enterprises je tiež lídrom na poli zdravotníckeho výskumu) a tak Alfréd vyzbrojený brokovnicou a golfovými palicami vyrazí do ulíc bojovať so zložinom.

2.) Batman si najme náhradníkov ktorých sme videli v Temnom rytierovi.

3.) Batman pôjde na invalidný dôchodok.

4.) Batman stretne Robina a naučí ho všetko čo vie a až potom pôjde do dôchodku.
Zaznamenané
Bruja
Čestný člen

3241.97 ℱ

Inventar

(číta sa "Brucha" ;) )

« Odpoveď #23 kedy: Apríl 11, 2012, 18:18:47 »

Pekne zosumarizované. 

A to fakt sa tam zjaví aj Catwoman? Hm, nejako mi to ušlo... Z toho veľkú radosť nemám, ako postava mi nie je veľmi sympatická, ale zase nečítala som komiksy, tak možno jej krivdím. 

Načrtol si zaujímavé možnosti, ktovie, ako to nakoniec dopadne... Možno Nolan príde s možnosťou číslo 5.  vamp3
Zaznamenané

Sirius
Vedúci rasy

893.09 ℱ

Inventar

« Odpoveď #24 kedy: Apríl 11, 2012, 18:37:08 »

možno totiž v tých filmoch čo boli doteraz nebola nič moc ale keď porovnám aj ostatné postavy z tými čo sú teraz tak jasne vyhrávajú tie nová, Joker hovorí za všetko.
Zaznamenané

Sirius
Vedúci rasy

893.09 ℱ

Inventar

« Odpoveď #25 kedy: Jún 28, 2012, 19:21:49 »

Dnes sa na nete zjavila informácia že ďalším Batmanom by mal byť Ryan Reynolds (Green Lantern, Wolverine) ja len dúfam že to nebude pravda on sa na rolu Batmana absolútne nehodí.
Zaznamenané

renegad
Lovec
**

Bodov v rase: 0/14

Príspevkov: 227
512.46 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - renegad

« Odpoveď #26 kedy: Júl 19, 2012, 00:57:03 »

no prezradím vám npovinku ktorú som sa dozvedel na nete.
Nolan si pri natáčaní sám zacvikol prsty do dverí keď dal pre Banea vytvoriť tú masku lebo herec síce mohol hovoriť ale nikto mu nerozumel ani slovo. Špekulovalo sa nad tým ako to dopadne či sa diváci pri Baneových scénach nebudú rehotať nad huhňavým hlasom hlavného záporáka no napokon pomohla moderná technika a jeho hlas dodali do scén po ich natočení. Tentoraz už normálny neskreslená nešikovnou maskou.

Júúúúúj po tom všetkom sa na ten film teším ešte viac.

EDIT: Po vzhliadnutí mením názor a vopred sa ospravedlňujem za meno CATWOMAN. JEJ MENO JE SELINA KYLE.

Potomok rodu al Gúlových sa však vo filme objaví. A tiež niekoľko starých známych tvárí cheesy
« Posledná zmena: Júl 29, 2012, 21:45:36 od renegad » Zaznamenané
Elizabeth
Vševed

3412.05 ℱ

Inventar

« Odpoveď #27 kedy: Júl 24, 2012, 18:47:34 »

Catwoman sa bude volať v civile Taylor al Gúlová.
huh Catwoman sa predsa volá vlastným menom Selina Kyle, nie?
Zaznamenané

Sirius
Vedúci rasy

893.09 ℱ

Inventar

« Odpoveď #28 kedy: August 08, 2012, 21:40:46 »

Film za mnou čo povedať:
rozhodne sa mi to páčilo. Boli tam síce dáke hluché miesta ale inak skvelý film. Veľmi sa mi páčilo ako Batman Gordnovi prezradil kto je, super scéna, perfektne to prepojilo všetky filmy. rovnako aj Luciusove: "áno dodáva sa aj v čiernej" Rovnako prítomnosť Scarecrow bola dobrá. tiež Brucova spomienka na otca keď za ním liezol do studne. Toto všetko dodalo takú konzistenciu celej trilógií. Catwoman bola fajn.

Čo sa mi nepáčilo bol to čo urobili z Banea to že ho niekto riadi, mne osobne z tej postavy ubralo dosť. A v tomto vyhráva Joker s predošlého dielu, proste robil čo chcel nik u neho neťahal za nitky. Toto mi dosť Banea pokazilo. Tiež ten jeho hlas bol dosť zvláštny. Ale zas tam zlyhala "technika". Ešte Robin, nechápem prečo mu dali také meno John Blake, mal sa volať Dick Grayson, keď už aj CW sa volala Selina Kyle. A ešte scény počas bieleho dňa proste Batmanovi nesedia aspoň trochu tmavé to mohlo byť.    

celkový verdikt: 8/10
« Posledná zmena: August 09, 2012, 18:39:47 od Sirius » Zaznamenané

Elizabeth
Vševed

3412.05 ℱ

Inventar

« Odpoveď #29 kedy: August 13, 2012, 23:02:25 »

Čo sa mi nepáčilo bol to čo urobili z Banea to že ho niekto riadi, mne osobne z tej postavy ubralo dosť. A v tomto vyhráva Joker s predošlého dielu, proste robil čo chcel nik u neho neťahal za nitky. Toto mi dosť Banea pokazilo. Tiež ten jeho hlas bol dosť zvláštny. Ale zas tam zlyhala "technika". Ešte Robin, nechápem prečo mu dali také meno John Blake, mal sa volať Dick Grayson, keď už aj CW sa volala Selina Kyle.
Súhlasím s tým Baneom, trochu to ubralo z jeho "čara", ale keď chceli nejaké prekvapenie, tak to asi inak spraviť nemohli... Napriek tomu si nemyslím, že ho Miranda ovládala úplne, vyzeral byť dosť, povedzme inteligentný, aby vedel nejaké veci zariadiť aj sám... smiley
Čo sa týka Robina, tu bol podľa mňa cieľ jasný. Ak by postavu pomenovali Dick Grayson, každému by bolo hneď jasné, že sa jedná o Robina. Tým, že mu dali iné meno, ho zahalili rúškom tajomstva a až neskôr niekomu mohlo dopnúť, že to bude práve Robin smiley
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.188 sekúnd, 22 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting