Fantasy-Svet.net
Apríl 07, 2020, 22:31:15*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: [1] 2 3 ... 23   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Eragon - Film  (Prečítané 49613 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Mirka7990
Učeň

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/130

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 408
Odporúčania: 0
50.71 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Mirka7990

« kedy: Marec 23, 2008, 14:22:53 »

Tento film je úplne perfektný  smitten Milujem drakov... ja jedného chceeem  :smiley Odporúčam,kto ste ten film nevideli, bežte si ho zohnať. 
« Posledná zmena: August 11, 2008, 09:10:45 od Whitewash » Zaznamenané

Polnočná premena, vytiu vlkov ozvena. Pri splne mesiaca, deň s nocou strieda sa, oči krvou zažnú sa a vlkolak zrodí sa.
« Odpoveď #1 kedy: Marec 23, 2008, 15:44:20 »

No videla som Eragona, ale ani zdaleka na mňa nezapôsobil tak ako kniha  >sad kniha bola úžasná  smitten ale jediným plusom filmu boli Safira a Roran  smitten
Zaznamenané
Petraela
Čestný člen

Rasa: Trpaslík
Bodov v rase: 0/2336

Príspevkov: 6,599
2284.20 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Petraela

Castillion, Stanatic, X-Phile

« Odpoveď #2 kedy: Marec 23, 2008, 16:36:01 »

No videla som Eragona, ale ani zdaleka na mňa nezapôsobil tak ako kniha  >sad kniha bola úžasná  smitten ale jediným plusom filmu boli Safira a Roran  smitten

ja som videla zatiaľ iba film, ale kniha ma čaká hneď ako ju prateľ dočíta, som si istá že film nie je taký dobrý ako kniha. Vždy to tak býva... už sa na ňu teším  smiley
Zaznamenané

Mirka7990
Učeň

50.71 ℱ

Inventar

« Odpoveď #3 kedy: Marec 23, 2008, 20:19:04 »

Ajja si prečítam knihu, zatiaľ som nemala tú možnosť. Ale plánujem ju zaradiť do mojej knižnice už strašne dávno, ešte pred tým, ako som videla film. smiley
Zaznamenané

Polnočná premena, vytiu vlkov ozvena. Pri splne mesiaca, deň s nocou strieda sa, oči krvou zažnú sa a vlkolak zrodí sa.

Rasa: Elf
Bodov v rase: 0/10

Príspevkov: 38
0.00 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Iva1007

« Odpoveď #4 kedy: Marec 23, 2008, 20:20:57 »

Ja som zatiaľ Eragona nevidela, ale už ho mám doma (ktožvie, kto mi ho požičal, že Mirka? cheesy ) takže o chvílu si ho na 100% kuknem. Ale inak počula som viac kritiky ako chvály na film... no neviem, keď si pozriem, tak potom poviem svoj názor...ale kniha je supeer smitten
Zaznamenané
Caterhine
Čestný člen

Bodov v rase: 0/1276

Príspevkov: 2,716
1554.39 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Caterhine

« Odpoveď #5 kedy: Marec 24, 2008, 18:16:20 »

Ja som citala knihu a videla som aj film. Kniha je super s tym musim suhlasit, ale film bol oproti tomu dost slaby. Aspon mne sa tak zdalo na prvy pohlad.  :smiley
Zaznamenané

Láska nie je ani veľká, ani malá; je to jednoducho láska.
City nemožno merať ako cesty.
Ak to urobíme, začnete ju porovnávať s tým,
čo vám o nej rozprávajú, alebo s tým, čo očakávate, že stretnete.
Takto budete vždy počúvať iba príbehy,
a nebudete kráčať svojou vlastnou cestou.

(Kronika - Poznámky z letísk; Paulo Coelho)
Ginevra
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: Marec 24, 2008, 18:35:02 »

Ja som citala knihu a videla som aj film. Kniha je super s tym musim suhlasit, ale film bol oproti tomu dost slaby. Aspon mne sa tak zdalo na prvy pohlad.  :smiley

súhlasím  kniha je veľdielom, ktoré ťa do seba vtiahne a nenechá vydýchnuť až do konca a film?  :smiley no mňa dosť sklamal, najmä ked som videla ako si producenti prikrášlili a zmenili dej  knuppel2
Zaznamenané
Pepan0902
Roľník
*

Bodov v rase: 0/0

Príspevkov: 2
0.00 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Pepan0902

« Odpoveď #7 kedy: Marec 24, 2008, 20:28:48 »

no mňa dosť sklamal, najmä ked som videla ako si producenti prikrášlili a zmenili dej  knuppel2

Tak teraz nemôžem súhlasiť. Autori dej neprikrášlili. Oni ho proste vymazali a urobili na štýl Hollywood.
Tento film považujem za jeden z najhorších vôbec, nechcem sa nikoho dotknúť, ale to je môj názor.
Dostali ma najmä urgalovia, Galbatorix, Durza, to ako zafira za 5 sekúnd vyrástla na dospelú dračicu (aspoň že peknú) a najviac ma nasralo ako sfilmovali Broma. Vyzeral ako narušený psychopat idiot2
Proste, mne sa film vôbec nepáčil, a ak ho niekto nevidel a čítal knihu, nemá čo ľutovať.

P.S.: Murtagh sa tuším v mastnote doťahuje na Servieho, čo to sa mi len zdalo? cheesy
Zaznamenané
Caterhine
Čestný člen

Bodov v rase: 0/1276

Príspevkov: 2,716
1554.39 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Caterhine

« Odpoveď #8 kedy: Marec 26, 2008, 16:39:48 »

Tak teraz nemôžem súhlasiť. Autori dej neprikrášlili. Oni ho proste vymazali a urobili na štýl Hollywood.
Tento film považujem za jeden z najhorších vôbec, nechcem sa nikoho dotknúť, ale to je môj názor.
Dostali ma najmä urgalovia, Galbatorix, Durza, to ako zafira za 5 sekúnd vyrástla na dospelú dračicu (aspoň že peknú) a najviac ma nasralo ako sfilmovali Broma. Vyzeral ako narušený psychopat idiot2
Proste, mne sa film vôbec nepáčil, a ak ho niekto nevidel a čítal knihu, nemá čo ľutovať.

Musim suhlasit si Pepan0902 ja som z toho mala rovnaky pocit a je to skutocne skoda lebo fantasy mam rada.  :'(
Zaznamenané

Láska nie je ani veľká, ani malá; je to jednoducho láska.
City nemožno merať ako cesty.
Ak to urobíme, začnete ju porovnávať s tým,
čo vám o nej rozprávajú, alebo s tým, čo očakávate, že stretnete.
Takto budete vždy počúvať iba príbehy,
a nebudete kráčať svojou vlastnou cestou.

(Kronika - Poznámky z letísk; Paulo Coelho)
Whitewash
Administrátor

Bodov v rase: 0/617

Pohlavie: Mužské
Príspevkov: 4,465
Odporúčania: 3
18885.93 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Whitewash

« Odpoveď #9 kedy: Marec 26, 2008, 16:51:37 »

No ak je film robený na základe knihy, väčšinou to nie je až tak dobré.. pre tých, čo najprv čítali knihu. Jednak do filmu sa nedá  napchať celý dej, to by bol min. 5hodinový film. A niektoré udalosti sa tiež nedajú reálne zobraziť filmovými efektami... Mne sa tiež zdal Eragon (film) dosť divný, takisto aj Harry Potter
Zaznamenané

<°))><
Mirka7990
Učeň

50.71 ℱ

Inventar

« Odpoveď #10 kedy: Marec 26, 2008, 19:37:06 »

Ja som knihu nečítala, takže mám na film iný pohľad ako vy.... Ale tak ako vidím, musím sa na knihu tešiť ešte viac ako doteraz smiley
Zaznamenané

18885.93 ℱ

Inventar

« Odpoveď #11 kedy: Marec 26, 2008, 19:53:04 »

Ja som prečítal celého Eragona aj Eldesta, navyše v originálnom jazyku (angličtine) a bolo to super  8)
Tiež som zástanca toho, že najlepšie je vidieť film/čítať knihu v originále a nie preloženú knihu/nadabovaný film
Zaznamenané

<°))><
Mirka7990
Učeň

50.71 ℱ

Inventar

« Odpoveď #12 kedy: Marec 29, 2008, 07:30:10 »

Ja som prečítal celého Eragona aj Eldesta, navyše v originálnom jazyku (angličtine) a bolo to super  8)
Tiež som zástanca toho, že najlepšie je vidieť film/čítať knihu v originále a nie preloženú knihu/nadabovaný film

V tom máš asi pravdu, originál je najlepší... ale nakoľko niektorím tu jazyky moc neidú ( :smiley) To nie je také jednoduché.
Zaznamenané

18885.93 ℱ

Inventar

« Odpoveď #13 kedy: Marec 29, 2008, 08:23:47 »

Preto som vám sem dal aspoň PDFká českých prekladov (zatiaľ len HP, neskôr určite dám aj Eragona    )
Zaznamenané

<°))><
Hermy46
Roľník
*

Bodov v rase: 20/20

Príspevkov: 39
4.37 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Hermy46

"Nie je rozumné lipnúť na snoch a zabúdať žiť!"

« Odpoveď #14 kedy: Apríl 09, 2008, 22:06:04 »

Ja som videla najprv film a potom čítala knihu - nechápala som pri filme, prečo ho Eragon fanúšici tak kritizovali - ako divák lajk som to brala inak, mínusom bolo, že som mnohým veciam vo filme nechápala... :smiley

No a po prečítaní knihy som sa s nimi ztotožnila - film je dobrý ale v porovnaní s knihou nič moc, strašne veľa vecí vystrihnutých a zmenených, neprehľadných a v celom filme to bolo dosť chaotické  tickedoff- ale Zafira bola úžasná!!! O0

Dosť ma prekvapilo, že Eragon má v originály tmavé vlasy - a vo filme blonďák ^-^... ale toto filmárom nevytýkam, pretože už aj tak si myslím, že vo väčšine sfilmovaných fantasy sú chudý chalani s uhľovočiernymi vlasmi  smitten (dodajme okuliare a jazvu a koho nám budú pripomínať?! idiot2 smitten)
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 23   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.118 sekúnd, 24 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting