Fantasy-Svet.net
Október 16, 2019, 14:25:59*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 [2] 3 4   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Second life - máš už svoj avatar?  (Prečítané 12789 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Lectrice
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: September 26, 2009, 19:27:10 »

No, ťukni hore vpravo na stránke, že join.. to ťa postupne prevedie cez všetko. Najprv tvorba postavičky, regnutie a potom by ti to malo hodiť link s download smiley Teda ak si dobre pamätám smiley

A potom pri druhej postavičke, len vynecháš posledný krok stiahnutia smiley
Zaznamenané
Lauritte
Roľník
*

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 0/20

Pohlavie: Ženské
Príspevkov: 116
Odporúčania: 0
66.19 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Lauritte

Made of matter, anti-matter and doesn´t matter.

« Odpoveď #16 kedy: Október 18, 2009, 15:17:38 »

Vyzerá to zaujímavo smiley Určite sa na to pozriem... Veď kto by nechcel žiť druhý, "fantasy" život? smiley Predpokladám, že je to maximálne návykové cheesy
Zaznamenané

"Pohádky jsou víc než pravdivé: ne tím, že nám tvrdí, že existují draci, ale proto, že říkají, že draky je možné porazit."- G.K.Chesterton
There are only 10 types of people: Those who know binary and those who don't.
Lectrice
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: Október 18, 2009, 23:06:09 »

Tak, mňa to už prešlo, ale sem-tam tam ešte zavítam k svojim ladným krivkám cheesy aspoň tam vyzerám k svetu  a viem tancovať, hehe  2funny
Zaznamenané
Alice69
Vševed

Bodov v rase: 0/83

Dlhodobejšia neprítomnosť: Ak tu niesom tak zato podakujte skole...alebo mojej Matke.....

Príspevkov: 1,329
Odporúčania: 1
386.17 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Alice69

Anime is my life ♥

« Odpoveď #18 kedy: August 30, 2010, 17:19:27 »

Ahojte prosim,kde by som tuto hro zohnala???
Zaznamenané

SANGUINARIO
Majster

Rasa: Upír
Bodov v rase: 0/61

Pohlavie: Mužské
Dlhodobejšia neprítomnosť: Za dlhodobú neprítomnosť budem vďačiť po novom hlavne práci :ň

Príspevkov: 885
58.77 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - SANGUINARIO

Marcus Sanguinario de Mortis

« Odpoveď #19 kedy: August 30, 2010, 17:32:12 »

to je dačo ako forum napíš to do googlu tam sa registruješ a hráš ak sa nemýlim
Zaznamenané

Upír to nieje len vzorec chovania, je to spôsob života. Upír sa môže chovať akokoľvek uzná za vhodné pretože je limitovaný len sám sebou.

SMRŤ JE LEN PRIRODZENOU SÚČASŤOU ŽIVOTA
      Anjeli to nazývajú nebeskou slasťou,diabli pekelnými mukami a ľudia láskou
Alice69
Vševed

Dlhodobejšia neprítomnosť: Ak tu niesom tak zato podakujte skole...alebo mojej Matke.....

386.17 ℱ

Inventar

Anime is my life ♥

« Odpoveď #20 kedy: August 30, 2010, 17:43:21 »

wow dakujem idem sa tam prihlasit smiley
Zaznamenané

SANGUINARIO
Majster

Dlhodobejšia neprítomnosť: Za dlhodobú neprítomnosť budem vďačiť po novom hlavne práci :ň

58.77 ℱ

Inventar

« Odpoveď #21 kedy: August 30, 2010, 17:47:02 »

njn ae niesom si 100% istý a ako tak čítam tak tam treba robiť dosť vecí pre prihlásenie
Zaznamenané

Upír to nieje len vzorec chovania, je to spôsob života. Upír sa môže chovať akokoľvek uzná za vhodné pretože je limitovaný len sám sebou.

Alice69
Vševed

386.17 ℱ

Inventar

Anime is my life ♥

« Odpoveď #22 kedy: August 30, 2010, 18:26:20 »

co napriklad??
Zaznamenané

SANGUINARIO
Majster

58.77 ℱ

Inventar

« Odpoveď #23 kedy: August 30, 2010, 18:28:18 »

daj si že Second Life cz do googlu tam to všetko máš stačí len čítať  smiley
Zaznamenané

Lectrice
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: August 30, 2010, 18:40:55 »

To nie je hra. To je presne ako hovorí názov Second life - Druhý život. Môžete si tam samozrejme písať a zoznamovať sa, ale fórum to nie je. Skôr už chat, ak by som to mala nejako pomenovať. Ale pointa je, že si tam môžete robiť, čo len chcete. Niekedy sa dokonca stáva, že do toho ľudia vrazia nenormálne veľa reálnych peňazí a kupujú si tam domy, pozemky, vlaky a neviem, čo všetko, len aby si dokázali, že sú niečo, aspoň v tomto druhom živote. Takisto je tam veľmi vychytené zamestnanie prostitútky. V pravom slova zmysle... ale virtuálne. T. j. virtuálne ženy sa tam živia v kluboch, posielajú svoje fotky (reálne) a potom ich postavičky robia to, čo robia reálne ženy a dostanú za tu Lindeny (neviem, aký je momentálne "kurz", ale za niekoľko centov dostane neviem koľko lindenov).

Ale nehovorme len o tejto stránke veci, takisto sú tam aj iné miesta, kde môžete nejakým spôsobom zarábať a potom si kupovať šaty.. ale nádherné, domy, nábytok, čokoľvek. Ale podotýkam, že ak nerobíte prostitútku, alebo aspoň klubovú tanečnicu alebo DJa na diskotéke, tak zarobíte len veľmi málo. Ale to nie je sranda, normálne máte pracovnú dobu, ktorú vám určí majiteľ dotyčného klubu, ktorý si platí to miesto vo svete second life. Čiže je to vlastne normálna práca.

A okrem toho sú tam aj miesta pre fantasy postavy, kde ľudia prevádzkujú RPGčky. Píšu si, čo kto robí a ono sa to tam potom dá zrealizovať. Je tam aj mesto upírov. Dokonca majú jednotlivé upírske rodiny aj gangy a musíte niečo spraviť, aby ste s nimi mohli hrať.

Inak povedané, možnosti sú neobmedzené. Ja mám veľa skúsenosti so Second life. Aj príjemné i nepríjemné (veľa úchylov a je im jedno, ako vyzeráte v skutočnosti, hlavne, aby váš avatar vyzeral skvelo a sexy).

Ale samozrejme sú aj slušné miestna a skvelé zážitky s ešte lepšími ľuďmi smiley
Zaznamenané
SANGUINARIO
Majster

58.77 ℱ

Inventar

« Odpoveď #25 kedy: August 30, 2010, 18:44:33 »

Aha ty sa vyznáš už si tým určite prešla čo  smiley
Mno ja to nwm presne bo spolužiak to jeden čas hrával taže to viem od neho ja som si na to akosi nenašiel čas
Zaznamenané

Alice69
Vševed

386.17 ℱ

Inventar

Anime is my life ♥

« Odpoveď #26 kedy: August 30, 2010, 18:52:37 »

Waw znie to zaujimavo.....skusim sa tam zaregistroovat..Lec ako sa mozem zaregistrovat?? shy2
Zaznamenané

Lectrice
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: August 30, 2010, 18:53:25 »

Prešla? ako to myslíš? smiley To sa prejsť nedá. Ja som tam len chodila dlhú dobu, mala priateľov, priateľov, ktorí ma i sklamali, priateľov, s ktorými to bolo iné, ako v realite a potom som sa na to vykašľala, lebo som si povedala, že nebudem tam tráviť takú dlhú dobu. A bez Lindenov som aj tak nič nemohla smiley nejaký čas som i zarábala tak okolo 20 lindenov za dve hodiny a potom si to cez web stránku nechala posielať, ale to nestačí ani na ponožky cheesy

Tam proste nie sú levely, hovorím, to nie je pc hra smiley to ako keby ste chodili do virtuálneho sveta so všetkými detailmi a žili tam. V podobe niekoho iného. Hoc aj v podobe zvieraťa. (Mala som kamaráta leoparda, ktorý sa potom zmenil na jednorožca cheesy)

Alice... na oficiálnej stránke je, že si to máš stiahnuť a nainštalovať a bude tam aj formulár na registrovanie smiley
Zaznamenané
SANGUINARIO
Majster

58.77 ℱ

Inventar

« Odpoveď #28 kedy: August 30, 2010, 18:57:17 »

nie ako že vyhrala ale že sa v tonm vyznáš

Ja som sa tiež registroval na jednom CZ serveri a vyzera to celkom fajn zatial
Zaznamenané

Alice69
Vševed

386.17 ℱ

Inventar

Anime is my life ♥

« Odpoveď #29 kedy: August 30, 2010, 19:05:41 »

Dakujem Lec..uz to stahujem cheesy
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.181 sekúnd, 22 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting