Fantasy-Svet.net
September 21, 2019, 19:48:47*

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Novinky: Podieľajte sa aj VY na tvorbe portálu Fantasy-Svet.net. Kliknite sem pre bližšie informácie.
Pokročilé vyhľadávanie  
Strán: 1 2 [3] 4   Dole
Tlačiť
Autor Téma: Second life - máš už svoj avatar?  (Prečítané 12650 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Lectrice
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: August 30, 2010, 19:16:14 »

Ešte si dávajte ale pozor na upírov smiley sú všade. Lebo tie klany medzi sebou súťažia, kto bude mať viac krvi. Veľmi často tam nájdete tabuľky, že zákaz cicať krv a podobne cheesy pridávam aj fotky svojej postavičky. Asi to ocení Alice. Na tie červené plesové šaty som šporila rok cheesy

A fotky sú robené vo foto ateliéry Second Lifeu smiley

Zaznamenané
SANGUINARIO
Majster

Rasa: Upír
Bodov v rase: 0/61

Pohlavie: Mužské
Dlhodobejšia neprítomnosť: Za dlhodobú neprítomnosť budem vďačiť po novom hlavne práci :ň

Príspevkov: 885
Odporúčania: 0
58.77 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - SANGUINARIO

Marcus Sanguinario de Mortis

« Odpoveď #31 kedy: August 30, 2010, 19:18:49 »

A teraz to hráš abo nie
Zaznamenané

Upír to nieje len vzorec chovania, je to spôsob života. Upír sa môže chovať akokoľvek uzná za vhodné pretože je limitovaný len sám sebou.

SMRŤ JE LEN PRIRODZENOU SÚČASŤOU ŽIVOTA
      Anjeli to nazývajú nebeskou slasťou,diabli pekelnými mukami a ľudia láskou
Alice69
Vševed

Rasa: Čarodejník
Bodov v rase: 0/83

Pohlavie: Ženské
Dlhodobejšia neprítomnosť: Ak tu niesom tak zato podakujte skole...alebo mojej Matke.....

Príspevkov: 1,329
Odporúčania: 1
386.17 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Alice69

Anime is my life ♥

« Odpoveď #32 kedy: August 30, 2010, 19:19:20 »

To weru ocenim shy2
Dakujem Lec....no mne to nejde vypisuje mi to ze Error....
To bude tym ze mam starsi pocitac......
ale na vianoce si idem kupit Notebook s Wi-Fi tak tam si to potom stiahnem cheesy
Neviem preco mi to nejde...som sa tak tesila cheesy
A ja si tam asi spravym postyvycku upira....aby bola sranda... cheesy
Zaznamenané

Lectrice
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: August 30, 2010, 19:20:16 »

Už tam nemám dôvod chodiť smiley ale účet tam ešte mám a mám program i v PC smiley

Postavičku upíra si nevieš spraviť v základoch. Budeš si musieť nájsť upíra, ktorý je ochotný ťa vysať. Mňa jeden vysal, lebo som sa dobrovoľne nechala a už som na 20 percent upír smiley
Zaznamenané
Alice69
Vševed

Dlhodobejšia neprítomnosť: Ak tu niesom tak zato podakujte skole...alebo mojej Matke.....

386.17 ℱ

Inventar

Anime is my life ♥

« Odpoveď #34 kedy: August 30, 2010, 19:22:29 »

Tak ked sa tam raz prihlasim tak sa necham dobrovolne vysat cheesy a bude eče vecsia haluz.....
a nemozu ma tak aj zabyt??? shocked
Zaznamenané

Lectrice
Hosť
« Odpoveď #35 kedy: August 30, 2010, 19:25:26 »

Odpoviem ti stručne - smrť je v Second life nemožná. Nedá sa. Aj keby neviem, čo sa stalo ... cheesy

Tuším, že tam ani nie sú nejaké riziká smrti. Oheň, povodeň, tornádo som tam ešte nevidela. A ak aj cez niekoho prejdeš autom, tak sa nič nestane cheesy a ak padneš do rokliny, alebo údolia, tak z neho jednoducho vyletíš. Lebo každá postava dokáže lietať a plus vieš chodiť aj pod vodou, takže ani utopiť sa nedá smiley
Zaznamenané
Alice69
Vševed

386.17 ℱ

Inventar

Anime is my life ♥

« Odpoveď #36 kedy: August 30, 2010, 19:28:27 »

Je to je zaujimave.....
Uz si to len stiahnut dakedy.....som zvedava co to tam bude cheesy
Zaznamenané

SANGUINARIO
Majster

Rasa: Upír
Bodov v rase: 0/61

Pohlavie: Mužské
Dlhodobejšia neprítomnosť: Za dlhodobú neprítomnosť budem vďačiť po novom hlavne práci :ň

Príspevkov: 885
58.77 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - SANGUINARIO

Marcus Sanguinario de Mortis

« Odpoveď #37 kedy: August 30, 2010, 19:30:03 »

Ete otazocka ako zarabam ?
Zaznamenané

Upír to nieje len vzorec chovania, je to spôsob života. Upír sa môže chovať akokoľvek uzná za vhodné pretože je limitovaný len sám sebou.

SMRŤ JE LEN PRIRODZENOU SÚČASŤOU ŽIVOTA
      Anjeli to nazývajú nebeskou slasťou,diabli pekelnými mukami a ľudia láskou
Alice69
Vševed

386.17 ℱ

Inventar

Anime is my life ♥

« Odpoveď #38 kedy: August 30, 2010, 19:33:29 »

To je hore napisanee:
Prešla? ako to myslíš? smiley To sa prejsť nedá. Ja som tam len chodila dlhú dobu, mala priateľov, priateľov, ktorí ma i sklamali, priateľov, s ktorými to bolo iné, ako v realite a potom som sa na to vykašľala, lebo som si povedala, že nebudem tam tráviť takú dlhú dobu. A bez Lindenov som aj tak nič nemohla smiley nejaký čas som i zarábala tak okolo 20 lindenov za dve hodiny a potom si to cez web stránku nechala posielať, ale to nestačí ani na ponožky cheesy

Tam proste nie sú levely, hovorím, to nie je pc hra smiley to ako keby ste chodili do virtuálneho sveta so všetkými detailmi a žili tam. V podobe niekoho iného. Hoc aj v podobe zvieraťa. (Mala som kamaráta leoparda, ktorý sa potom zmenil na jednorožca cheesy)

Alice... na oficiálnej stránke je, že si to máš stiahnuť a nainštalovať a bude tam aj formulár na registrovanie smiley
Zaznamenané

Lectrice
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: August 30, 2010, 19:34:47 »

Odporúčam pýtať sa hlavne tých kvázi učiteľov, ktorí sú tam zamestnaní práve na to, aby pomáhali novým členom. To budeš mať na výber miesto, kde chceš začínať, taký kvázi domov a tam sú aj plagáty s vysvetlivkami. Mne veľmi nepomohli, za to ostatní mi pomohli ... dokonca, ak chceš konkrétne meno, tak ti viem povedať. Ale potrebuješ angličtinu smiley

Čo sa týka zarábania, je viacero možností. Existujú miesta, kde sú lavičky, kde za každých 15 minút, čo tam sedíte získate 1 linden. Áno, 1 smiley to je ten ťažší spôsob. Potom existuje miesto tzv. Earn to life (earn2life), kde si musíte stiahnuť tzv. HUD, ten si zapnete a musíte navštevovať miesta, kde musíte stráviť určitý čas, ak vydržíte, dostanete niekoľko lindenov. Niekedy 1 (0 - 5 min), niekedy 20 (za pol hodinu, hodinu). Potom si tie peniažky ale musíte vybrať. Idete normálne na web stránku a tam dáte payout a že na účet mena svojej postavičky. O 24 hodín prídete k automatu na mieste, kde sa nachádza tá spoločnosť earn2life a ono vám to vyplatí tú sumu smiley

A potom tie vyššie spomínané.. ale to by ste museli robiť pohovory na joby. Je to komplikované, lebo vás aj testujú, prečo to chcete robiť, aké máte schopnosti, koľko by ste vedeli stráviť a tak.

EDIT: Samozrejme sú aj miesta, kde môžete (hlavne baby) tancovať okolo tyče a čaka,ť že vám nejaký bohatý pánko dá nejaké prepitné, ktoré bude len vaše. Tuším, že majiteľ, ktorý to vlastní vám zoberie niekoľko percent, ale to už ja presne neviem povedať.

Resp. ešte sú aj súťaže. O najkrajšie šaty, o najkrajšie oblečené rockerku, rockera a podobne. Témy sa menia denne, resp. po pár hodinách. To sú také akcie v kluboch. 
« Posledná zmena: August 30, 2010, 19:37:45 od Lectrice » Zaznamenané
Alice69
Vševed

386.17 ℱ

Inventar

Anime is my life ♥

« Odpoveď #40 kedy: August 30, 2010, 19:41:52 »

Zaujimave... cheesy
Zaznamenané

Rusalka
Učeň

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/537

Dlhodobejšia neprítomnosť: pokazený počítač :(

Príspevkov: 588
283.85 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Rusalka

« Odpoveď #41 kedy: August 30, 2010, 19:50:03 »

a akusi ty dávala identifikačnú metódu ? smiley
Zaznamenané

It doesn't hurt me.
You wanna feel how it feels?
You wanna know, know that it doesn't hurt me?
You wanna hear about the deal I'm making?
You *be running up that hill*
You and me *be running up that hill*
Lectrice
Hosť
« Odpoveď #42 kedy: August 30, 2010, 19:51:37 »

Nerozumiem, akú identifikačnú metódu máš na mysli?  angel  shy

Zaznamenané
Rusalka
Učeň

Rasa: Vlkolak
Bodov v rase: 0/537

Dlhodobejšia neprítomnosť: pokazený počítač :(

Príspevkov: 588
283.85 ℱ

Inventar
Odoslanie fantasiolov - Rusalka

« Odpoveď #43 kedy: August 30, 2010, 19:53:24 »

pri registrácii čo mám zadať : Select ID method: Mobile phone (ale iba v USA a canade )
                                                                 PayPal

uff smiley

Zaznamenané

It doesn't hurt me.
You wanna feel how it feels?
You wanna know, know that it doesn't hurt me?
You wanna hear about the deal I'm making?
You *be running up that hill*
You and me *be running up that hill*
Lectrice
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: August 30, 2010, 20:00:04 »

Ak to nie je povinná kolonka, tak to pokojne vynechaj. Lebo ja si na nič také nepamätám pri registrácii. smiley
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4   Hore
Tlačiť
Skočiť na:  

Black-RainV.2 by Crip~ Fantasy-Svet.net | Poháňané SMF.
© 2008, Simple Machines. Všetky práva vyhradené.

Refferals by CreateAForum.com
Content copyright © 2008 Fantasy-svet.net.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autori a prevádzkovatelia stránky neberú žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi a za ich vystupovanie na fóre.
Všetky odkazy na tomto fóre majú len informatívnu hodnotu a za rovnakým účelom boli na toto fórum umiestnené.
Template "Halloween": Designed by edvordo
Based on Crip~'s BlackRainV2
MySQL | PHP | XHTML | CSS   
Sitemap

Stránka vytvorená za 0.193 sekúnd, 22 SQL dotazov.

MochaHost - Premiere Web Hosting