Fantasy-Svet.net

Literatúra => Literatúra fantastická => : Sirius June 05, 2014, 19:03:58: Dobrodruh
: Sirius June 05, 2014, 19:03:58
Dobrodruh
(http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/118/l118482.jpg)

Období mezi rokem 1900 a 1. světovou válkou bývá označováno jako La Belle Époque, „krásná doba“. Byl to čas, kdy Evropě vládla secese a bezstarostnost, zatímco z map ostatních kontinentů definitivně mizela i ta nejzatvrzeleji odolávající bílá místa…

Svět se zmenšil a zpřístupnil, a ačkoli jej už zakrátko – dříve, než kdokoli tušil, a rozhodně dříve, než si většina lidí přála – měly provždy spoutat a rozdělit ploty a zátarasy z ostnatého drátu, dosud trval poslední zlatý věk dobrodruhů. Toto je vyprávění o jednom z nich.


Už si presne nepamätám ako som sa o tejto knihe dozvedel, no zaujala ma anotácia. To je vždy dobrím znamením. Konečne som sa k nej aj dostal a je to celkom fajn čítanie. V podstate je to dobrodružná kniha okorenená prvkami fantasy. Niečo ako múmia alebo Indiana Jones. Nelutujem že som ju kúpil.


: Re: Dobrodruh
: Sirius June 15, 2014, 19:10:25
Prvá časť prečítaná, bolo to fajn. Určite si kúpim aj pokračovania.


: Re: Dobrodruh
: Sirius April 18, 2015, 18:32:18
Tak som sa pustil do druhej časti podobne ako prvá časť aj toto sa číta skoro samo, ani nie dva dni a už mám 200 strán za sebou. :-)


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.