Fantasy-Svet.net

Literatúra => Young Adult fikcia (YA) => : Ella November 13, 2013, 15:20:01: Rachel Hartman - Serafína
: Ella November 13, 2013, 15:20:01
(http://www.upnito.sk/0/8svjb27u8gwvqkgdmjmr28h6327kxyhe.JPG)
V kráľovstve Goredd žijú ľudia s drakmi v mieri už štyridsať rokov, vzájomná nedôvera však pretrváva. Draci sú schopní brať na seba ľudskú podobu, ale napriek tomu, že majú neobyčajne prenikavý rozum, ľudské emócie pre nich zostávajú záhadou. Mladá Serafína, nadaná hudobníčka, neprechováva dôveru ani k jednej z oboch strán. Keď je zavraždený príslušník kráľovskej rodiny a podozrenie padne na drakov, v ohrození sa ocitá aj jej vlastné tajomstvo, ktoré by ju mohlo stáť život…

čítali ste túto knihu? mne sa veľmi páčila a môžem ju skutočne len odporučiť :)


: Re: Rachel Hartman - Serafína
: Zephyra November 13, 2013, 16:57:41
Páčila sa mi  :thumbup: ! Aj keď sa musím priznať, že asi do polovice ma nebavila, zdalo sa mi že sa tam poriadne nič nedeje, ale potom sa to už napravilo, takže som ten začiatok odpustila  :vamp3:


: Re: Rachel Hartman - Serafína
: Ella November 26, 2013, 13:02:42
mne sa aj celkom páčilo, že sa to vyvíjalo tak pekne postupne, nenápadne a strašne sa mi páčilo, ako sa vyvíjali a menili jednotlivé postavy, tie chvíle, keď so sebou Serafína bojovala, keď sa vnútri trápila, ale navonok nedala nič znať :)

ale najviac sa mi páčilo, ako bol opísaný moment, kedy
sa zaľúbila do Kiggsa, to bolo úplne čarovné :)


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.