Fantasy-Svet.net

Filmy a seriály => Filmy kreslené => : Shaola October 26, 2013, 19:11:48: Príšerky: Univerzita
: Shaola October 26, 2013, 19:11:48
(http://img29.imageshack.us/img29/6062/rnnp.jpg)

Už od té doby, kdy byl Mike Wazowski jenom malé monstrum, snil o tom, že se stane úspěšnou příšerkou. A všichni přeci vědí, že ty nejlepší příšerky pocházejí z Univerzity pro příšerky. Ale hned během prvního semestru na univerzitě se začnou Mikeovy plány hroutit, když mu cestu zkříží příšerkovské eso James P. Sullivan, řečený Sulley, který je na strašení přirozený talent. Této dvojici se život na univerzitě i na koleji malinko vymkne kontrole a jejich soutěživost je dovede až k vyhazovu z elitního univerzitního strašícího programu. A aby to bylo ještě horší, Mike i Sulley si uvědomí, že budou muset spolupracovat, pokud budou chtít své průšvihy napravit.


Videli ste? Mňa táto chutná rozprávka celkom pobavila, a aj keď jednotka je akosi lepšia, aj univerzita má svoje čaro :) niektoré príšerky sú hrozne milé, zápletka tiež ujde a na pár vtípkoch som sa dosť nasmiala :): Re: Príšerky: Univerzita
: Yaonee October 26, 2013, 21:18:13
Videla, ale skončila som niekde pred polovicou celej tej príšerkovskej parády  :embarrassed: Akosi ma to pred polovicou prestalo baviť, a odvtedy som sa k animáku ďalej nevrátila. Možno raz!!!


: Re: Príšerky: Univerzita
: Shaola October 26, 2013, 21:19:56
U mňa dosť zafungovala i nostalgia, pôvodné príšerky som mala kedysi strašne rada a asi mi chýbali :)


: Re: Príšerky: Univerzita
: Yaonee October 26, 2013, 21:28:14
Aj + niektoré tie bežné scény z vysokoškolského života, aký teda môžu okúsiť študenti predovšetkým v Amerike, ma akosi nenadchli. Niekedy ma to dokonca otravovalo  :knuppel2: Na druhej strane si uvedomujem, že to veľmi porovnávam s prvou časťou a isté charakteristické črty príšeriek mi nesmierne chýbajú, takže si nájdem čokoľvek na tom animáku, aby som samú seba presvedčila, že ho mám zatiaľ nechať ležať ľadom   :shy2:

Síce, ktoré pokračovanie dobrého filmu malo vždy a zakaždým úspech? Väčšinou sa to skončilo pri - počul som o tom a možno som si to aj pozrel, neviem :D


: Re: Príšerky: Univerzita
: Shaola October 26, 2013, 21:34:11
a tak shrek bol fajn :)


: Re: Príšerky: Univerzita
: Yaonee October 26, 2013, 21:39:10
Hej, on patrí k tým milým a podareným výnimkám (ale pokračovanie Popolušky, Malej morskej víly, Petra Pana, Kung Fu Pandy v podobe TV seriálu, Nekonečných príbehov, Votrelca, Príbehu hračiek, Pirátov Karibiku číslo 4, atď., tak to som dosť ťažko dopozerala do konca na prvý raz :D).


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.