Fantasy-Svet.net

Sfilmovaná literárna i komiksová predloha => Komiks na filmovom plátne => : Sirius October 24, 2013, 18:20:05: Captain America: The Winter Soldier
: Sirius October 24, 2013, 18:20:05
Captain America: The Winter Soldier
(http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BNzg2NDg4Mzk4Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwNTg1MDg0MDE@._V1_SY317_CR4,0,214,317_.jpg)

O čom to bude: Steve Rogers sa snaží nájsť svoje miesto v modernom svete. Zároveň musí spolu s agentkou Romanoff bojovať proti záhadnému nepriateľovi ktorí terorizuje Washington, D.C.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=NLWsK1ZFunA

Tak na toto sa teším trailer riadne skvelí. A tie nové postavy sú perfektné, hlavne Falcon vyzerá neskutočne skvele. čo vy nato?


: Re: Captain America: The Winter Soldier
: Sirius February 03, 2014, 19:59:14
Američania mali super bowl,čo pre zvyšok sveta znamená len jediné nové traileri  :) http://www.youtube.com/watch?v=7SlILk2WMTI Už sa na Winter Soldiera neskutočne teším


: Re: Captain America: The Winter Soldier
: Mercy February 03, 2014, 20:27:44
áno áno zachytila som dneska a musela som si to aj v práci pozrieť :D mi to nedalo... tento vyzerá veru lepšie ako ten prvý a ja sa už ozaj neviem dočkať :)


: Re: Captain America: The Winter Soldier
: Sirius February 03, 2014, 20:29:26
druhé časti sú väčšinou lepšie, strašne som zvedavý na Falcona


: Re: Captain America: The Winter Soldier
: Mercy February 03, 2014, 20:33:26
no hej no jednotka bola tak trošiiiičku nudná :D ale zas aj Thor bol prvý nuda a druhý bol ako dostať pálkou do hlavy oproti jednotke :D v dobrom :D takže ja som presvedčená že to bude podobné aj tu, mňa popravde Marvel asi nemôže už sklamať :)


: Re: Captain America: The Winter Soldier
: Sirius April 05, 2014, 14:56:08
Lístok kúpený, o hodinu to začne. Večer očakávajte moj nàzor.


: Re: Captain America: The Winter Soldier
: Jin April 05, 2014, 20:08:36
Ja som to už videla! Pred týždňom aj niečo sme boli s priateľom a mojou sestrou na tom v kine v Dubline. Síce bez tituliek boli niektoré dlhé monológy trošku nezrozumiteľné, ale (pozor, teraz príde moje laické hodnotenie)

aj tak sa mi ten film neuveriteľne páčil. Zopár predvídateľných vecí (ako napríklad Robert Redford bol úplne neočakávane ten zlý), ale inak super. :) Oproti jednotke je to ako... no... neviem. Proste trošku iná liga. :)
Tiež sa mi veľmi páčila Black Widow a to, že dostala viac priestoru.
Toľko k môjmu skromnému názoru. Je pravda, že netuším, podľa akého komiksu to je, ani teda ani netuším, či bolo všetko "s kostolným poriadkom", ale aj tak sa mi to páčilo. :) Už si viac vecí z filmu nepamätám, preto netrpezlivo čakám, kým vyjde DVD.

Ehm, edit: po prečítaní si Siriusovho zhodnotenia som zistila, že som zabudla na vec, ktorá sa mi tam páčila najviac! Falcon! Teda tie jeho krídla. Boli úplne skvelé. Neviete náhodou, či sa objaví aj v iných filmoch?

Ale už teraz sa teším na to, ako už budú všetky filmy vonku a budem si robiť "avengers" maratóny. :)


: Re: Captain America: The Winter Soldier
: Sirius April 05, 2014, 20:45:06
Ja som spokojný s tým aké to bolo.
To že Retford bol ten zlý ma moc neprekvapilo. Strašne sa mi páčili tie narážky na predošlé filmy a aj na postavy od Marvelu. Troška ma mrzí že Maria Hill nemala viac priestoru, ale inak to bolo dobré. Falcon bol skvelý.


: Re: Captain America: The Winter Soldier
: Mercy May 19, 2014, 15:55:51
Včera som sa konečne donútila pozrieť si to ako kino rip (bože prečo musím takto trpieť a prichádzať o všetky tie skvelé efekty!) ale už som to nemohla vydržať :D

Skvelý film

Ja som osobne veľmi spokojná, jednoznačne sa zaradí medzi moje obľúbené Marvelovky. Očakávania boli veľké a aj sa mi naplnili, viac menej ma nič nesklamalo až na dosť veľkú predvídateľnosť deja.
Teraz nemyslím hlavného záporáka, keďže žiadny z Marvel filmov sa nehrá na žiadne tajnosti ohľadom toho kto je "dobrý" a kto "zlý". Skôr mi trochu vadila tá prihľadnosť Furyho smrti. Nie len že bolo všetkým okrem filmových postáv jasné, že nezomrel, presne všetci vedeli, prečo svoju smrť fingoval a ja byť záporák, tak toto by bola možnosť z ktorou by som jednoznačne počítala a pokiaľ by som osobne nevidela jeho hlavu oddelenú od tela alebo jeho telo rozomleté na kúsky tak by som asi neuverila že je mŕtvy :D

No... ale k jednotlivým ostatným postavám, Cap mi konečne neprišiel až tak strnulý, jasné je to starý on, čo vidí všetko čierno biele ale má na to právo keďže pochádza z doby keď vlastne všetko čierno biele bolo. Je proste patriot a keď ho tak človek bude brať tak je v lastne v pohode. Páčilo sa mi ako hádzal tým štítom :D konečne ho nemal len na okrasu ale naozaj s ním robil celkom divy :D

Falcon skvelý, od prvej scény kde sa len objavil, super hlášky, sympaťák, tie krídla boli geniálne.

Black Widow ma mierne sklamala. Neviem či je to tým že som ovplyvnená všeobecným názorom ale tým že mi ide Scarlet na nervy, troška jej stúplo sebavedomie a príde mi, že aj v tom filme to cez jej postavu nejak presakuje.

Winter Soldier alias Bucky bol skvelý, ďalší super záporák ktorý nie je tak úplne záporák, páčil sa mi ten príbeh okolo neho aj vývoj ktorý to celé malo v rámci Kapitána A. Dúfam, že sme ho nevideli naposledy (predpokladám podľa konca že nie).

Celý príbeh skvelý, celé to prepojenie s prvým kapitánom, vnútro Shieldu prežraté Hydrou skrz na skrz, tá pointa to, ako si to Hydra celé vymyslela, a potom sa mi páčilo na konci ako zameriavali tie ciele a aj Tonyho Starka... fuuu vlastne mu kapitán zachránil život :D len mi prišlo trochu trápne ako to bolo na poslednú sekundu... to je trochu ošúchané nie? :D

No už mi nič teraz nenapadá ale ak niečo tak ešte potom dopíšem. Ale za mňa úplne super, spokojnosť a teším sa na DVD keď si to pozriem konečne v dobrej kvalite s počúvateľným zvukom :D


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.