Fantasy-Svet.net

Fantastická zmes => Hry => : Bruja August 20, 2012, 10:17:05: Uncharted
: Bruja August 20, 2012, 10:17:05
Uncharted je séria akčných adventúr s Nathanom Drakeom v hlavnej úlohe, ktorú vyvinula spoločnosť Naughty Dog v spolupráci so Sony Computer Entertainment.

Zatiaľ mám len Uncharted 2: Among Thieves, ale dosť ma to chytilo, včera som pri tom presedela celé poobedie. :D Je tu niekto, kto to tiež hral? :)

(http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/d2/Uncharted_2_updated_PS3_logo.jpg)


: Re: Uncharted
: big-smoke August 20, 2012, 13:41:48
tady :) a moj osobny nazor je, ze dvojka je asi naj :) ja som na vianoce dostal trojku, ale uz mam odohrate aj zvysne dva diely :) a co neznasam v kazdom jednom diely su posledne misie (kto hral, mozno vie preco :D ) ale inac je to velmi dobra hra na dlhe chvile :) odporucam


: Re: Uncharted
: Bruja August 20, 2012, 14:08:54
Ešte som to neprešla, tak budeš musieť chvíľu počkať, kým sa vyjadrím k posledným misiám. :D Včera som skončila asi na 9. kapitole.
Nate a Chloe rozlúštili polohu Shambaly, prestrieľali sa cez Lazarevičových chlapov, ale nakoniec ich predsalen chytili. Flynn práve strčil Chloe do nejakého vlaku a Nate s Elenou spúšťajú akciu, aby ju zachránili.  :D

Chvíľu som váhala, či si to kúpim, zdalo sa mi, že je tam príliš veľa strieľania a taktizovania, ale nakoniec je to pecka. Teším, teším, keď si k tomu zase sadnem - najskôr ale zajtra po robote.  :happydance:


: Re: Uncharted
: big-smoke August 20, 2012, 22:32:09
ja som odzaciatku vedel, co to zhruba bude, tak som sa na to tesil a ked som presiel trojku, hned som od kamarata zistoval ci ma aj prve dva diely...tak sme spravili trade a behom jednych prazdnin som presiel vsetky tri :) snad bude aj stvorka :)


: Re: Uncharted
: Sirius August 31, 2012, 16:48:36
Prečo hry ktoré majú taký zaujimavý príbeh sú robené štýlom ktorí mňa vôbec nebaví, prečo??


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.