Fantasy-Svet.net

Fantastická zmes => Hry => : 1839211 February 28, 2011, 22:41:16: Fantasy Wars
: 1839211 February 28, 2011, 22:41:16
(http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR3jJy02SbRHrAUb-N15Am766Yw7zS9gX7VpI5zG3kc0ELx_aCtvQ)
Ťahová strategická fantasy hra Fantasy Wars kombinuje klasickú strategickú hru a sofistikovanou 3D grafiku. Hráč sa zúčastní impozantných bojov vo svete fantázie zmietajúci sa vojnami a slávnymi legendami a to hneď medzi niekoľkými klanmi - objavuje sa tu ríše ľudí, pevnosti trpaslíkov, elfovia vo svojich lesoch a klan orkov. Medzi týmito rasami si môžeme vybrať svoj tím. Stanete sa tak buď Orkem, vládcom škriatkov, kapitánom ľudskej armády alebo sa zapojíte do elitnej armády elegantných elfov. Potom začína obrana vlastných území, hradov a priľahlých dediniek, skúmanie terénu či útočení na nepriateľa a získavanie prevahy neočakávanými nájazdy. Snaha o kúpe strategickej výhody je okrem budovania veľkého vojska dôležitým kľúčom k výhre.
V hre sa postupne dostanete cez tri rôzne príbehy, ktoré na seba nadväzujú. V každom z nich hráči hľadajú kúzelné predmety, učí sa mágii, budujú armádu, skúmajú nepriateľské územie a získavajú prevahu nad protihráči. Medzi najmocnejší rasy patrí bezpochyby orkovia, ktorých vodca buduje tak veľkú armádu, aby si podrobil ľudskú rasu. Jediný generál Pfeil má šancu na porazení mocného nepriateľa a prežitie ľudí. Tieto udalosti sú však súčasťou odporných intríg temných síl, ktoré sa snažia proti sebe jednotlivé klany postaviť..."


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.