Fantasy-Svet.net

Filmy a seriály => Filmy kreslené => : Serene Evangelist January 14, 2011, 17:58:46: Megamozog (Megamind)
: Serene Evangelist January 14, 2011, 17:58:46
(http://www.kezmarok.sk/foto/clanky/2010_12_22/ilustracne/megamozog.jpg)

Obsah: Megamozog nebol vždy darebák. Keď ho rodičia na vlastnej planéte posadili do vesmírneho vozidla a poslali do sveta, bol celkom milé dieťatko.. Na svoju smolu však pristál na Zemi, priamo uprostred väzenského dvora. A pretože riaditeľ väznice na úpenlivé hrozby väzňov, či si môžu toho drobčeka nechať, reagoval kladne, získal Megamozog hneď niekoľko otcov so zločineckými sklonmi, ktoré mu budú úspešne niekoľko rokov odovzdávať. Dospelý Megamozog trávi všetok čas tým, že provokuje svoju nemesis, hrdinského Metromana, najmä prostredníctvom pravidelných únosov a dômyselného týrania jeho priateľky, rozkošnej televíznej reportérky Roxanne Ritchieovej. Zo vzájomnej konfrontácie vždy odchádza tento génius zločinu porazený a ponížený. Berie to však športovo a všetky neúspechy považuje len za cestu k vytýčenému cieľu – definitívnemu zničeniu Metromana. Keď sa mu to nakoniec podarí, s hrôzou si uvedomí, že ďalej nemá pre čo žiť. Dobro bolo porazené – A ČO TERAZ? Verný asistent Poskok (zubatá rybička v tele robota) má našťastie plán – čo takto vytvoriť nového superhrdinu, proti ktorému by sa dalo bojovať? Realizácia tejto myšlienky má ale katastrofálne následky. Z plánovaného reka Titana sa stane ešte väčší gauner než
reklama
Megamozog, takže ten musí urobiť zásadné rozhodnutie. Pre zmenu sa začne chovať ako klaďas, alebo nechá krásnu Roxanne a celé mesto napospas zloduchovi, ktorého sám stvoril?Ak chcete vidieť animák čo stojí za to pozrite si Megamozog, tie hlášky, gagy a celkovo situácie spôsobujúcu poriadne záchvaty smiechu. Dej tiež dosť zaujímavý, pretože v tomto animakú si vystrelili skoro zo všetkých superhrdinou (chudák Superman).   


: Re: Megamozog (Megamind)
: Lectrice January 14, 2011, 22:05:31
ja som na ten animák počula veľmi dobré kritiky, ale mne sa nejako tie postavy nepozdávajú. Nie sú mi sympatické. to je asi jeden z hlavných dôvodov, prečo som sa k tomu ešte nedostala.


: Re: Megamozog (Megamind)
: Devil Angel January 15, 2011, 14:04:10
Megamind sa mi veľmi páčil... čo bolo pravdepodobne spôsobené hudbou  :D. A "Supermanom" (ktorý pripomínal Elvisa :D)  A mne sa postavy sympatické zdali, minimálne Megamind :)


: Re: Megamozog (Megamind)
: Serene Evangelist January 15, 2011, 23:20:12
Mne sa tento aninak pacil hlavne preto ze tam niesu klasicky superhrdinovia, ale hlavnu postavu ma zloduch (nie zeby som mala nieco proti Rodinke uzasnych), ale ked si tam z nich strielaju nema to chybu. A ak chcete vidiet ako vyzera Marlon v grafickom prevedeni, radim pozriet.


: Re: Megamozog (Megamind)
: Ecanus September 01, 2011, 22:14:06
Bola som na tom s bráchom a páčilo sa obidvom :) Na to, že on je vyberavý vo filmoch, to skomentoval aj on vcelku v pohode :)


: Re: Megamozog (Megamind)
: Selene.Black February 14, 2013, 16:42:02
Najlepšie, čo som v posledom čase videla :-)
Konečne nejaký animák, kde vyhrá zloduch... aj keď sa nakoniec zmení na toho dobrého :-)

Pridaný spoiler. :police: L.


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.