Fantasy-Svet.net

Sfilmovaná literárna i komiksová predloha => Young Adult literatúra (YA) => : Lectrice September 06, 2010, 16:03:04: Pevné puto (The Lovely Bones)
: Lectrice September 06, 2010, 16:03:04
Pevné puto (The Lovely Bones) je príbeh dievčiny na základe najlepšie predávaného románu od Alice Sebold. Mladé dievča bolo zavraždené a z druhého sveta dozerá na svoju rodinu aj na svojho vraha. Musí sa rozhodnúť medzi pomstou a zahojením rán svojej rodiny.

(http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/9/9e/Lovely_bones_ver2.jpg/220px-Lovely_bones_ver2.jpg)

Kto videl tento film? Aký máte naňho názor? Ja ju poznám len na základe knihy, ktorú mi odporučila jedna z mojich dobrých kamarátiek.


: Re: Pevné puto (The Lovely Bones)
: Stormy September 06, 2010, 16:14:39
Viem, že film som si už raz sťahovala, ale prerušilo sa mi sťahovanie :D Na film som neskutočne zvedavá, vyzerá to zaujímavo. Aspoň mne osobne sa trailer veľmi páčil, ale recenzie čo som čítala neboli práve pozitívne, takže... :angel:


: Re: Pevné puto (The Lovely Bones)
: Lectrice September 06, 2010, 16:17:44
Veď toto, že to boli také priemerné hodnotenia, že no, nič výnimočné na to, že je režisérom Peter Jackson. Kniha má oveľa, oveľa lepšiu kritiku. Ja som chcela aj ísť do kina, ale nakoniec nič z toho, lebo nám to tu v KE premietali asi dva dni  :2funny: (nepopieram, že to bolo možno dlhšie, ale nestihla som to proste :D)


: Re: Pevné puto (The Lovely Bones)
: Stormy September 06, 2010, 16:23:29
Ale ono... i jeho Pána prsteňov zvozili kritici pod čiernu zem, čo som čítala hodnotenia, pretože si mysleli, že to nebude úspešný a film zarobil neskutočne veľa a navýšil si konto... :) Takže je možné, že aj tento film je kvalitný, len proste kritici sú platený za kritiky, čo znamená že to nebudú vyvyšovať :D


: Re: Pevné puto (The Lovely Bones)
: Shaola September 06, 2010, 16:55:39
ja som kedysi dávno čítala knihu, keď sa ešte volala V mojom nebi (potom ju znova vydali a nazvali rovnako ako film) a kniha bola krásna... :smitten: film mám doma na dvdčku, ale ešte som sa k nemu nedostala, ale plánujem to v najbližšej dobe napraviť... :rolleyes:


: Re: Pevné puto (The Lovely Bones)
: Luu September 06, 2010, 17:15:27
Videla som a nasledujúcich niekoľko hodín hľadala na zemi dolnú čeľusť.
Krásny film - nemala by som síce s odstupom problém ho kruto skritizovať, ale mne sa aj tak páčil.


: Re: Pevné puto (The Lovely Bones)
: wampire December 05, 2010, 22:12:07
velmi pekny film nechapem kritiku


: Pevne puto The Lovely Bones
: RichardGhval June 03, 2017, 02:04:01
I have been thinking about reading The Lovely Bones-- thanks for the review

The second one looks like it might be fun, hehe.


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.