Fantasy-Svet.net

Fantastická zmes => PC a PS hry => : RenesmeeeC February 08, 2010, 20:58:19: Final Fantasy X
: RenesmeeeC February 08, 2010, 20:58:19
Final Fantasy X

Hra přemístí hráče do Spiry, bájného světa, kterému se věda a technologie vyhnuly velkým obloukem ve prospěch posedlosti obyvatel Yevonska - Blitzballu (podvodní hry, vzniklé spojením vodního póla a válečného umění). Spira je pod neustálým tlakem a vyhrožováním ze strany záhadné cizí entity, známé jako "Sin". Tato zlověstná bytost se pravidelně vrací, aby ničila a devastovala, působila paniku a terorizovala obvatele Spiry. Jen "Poslední Sumonění" - síla ovládaná Sumoňany, může definitivně zničit Sinu. Během FFX musíte pořád kontrolovat akce různých postav, jejichž osudy jsou neměnitelné. Hlavní postavou je tentokrát Tidus, hvězda Blitzballového týmu. Je využit do Sinovy osoby během hlavního Blitzballového zápasu a příběh FFX začíná....
Na ceste za dobrodružstvom vás čaká mnoho nástrach, no i mnoho krásnych chvíľ. Ja osobne milujem túto hru. Hlavní hrdinovia Tidus a Yuna spolu prežívajú pravú lásku, ktorej sa nehodlajú vzdať. O ostatných sa rozpráva neobyčajný príbeh. Táto hra je naozaj výnimočná... Má skvelú grafiku, nádhernú hudbu a skvelý príbeh  :smitten: :smitten: :smitten:

(http://s1d2.turboimagehost.com/t/2878257_final20fantasy20x1.jpg) (http://www.turboimagehost.com/p/2878257/final20fantasy20x1.jpg.html)


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.