Fantasy-Svet.net

Fantasy-svet (web a fórum) => Fórum => : Whitewash April 13, 2008, 16:21:01: Kalendár
: Whitewash April 13, 2008, 16:21:01
Každý užívateľ môže pridať do kalendára udalosť ktorá je nejakým spôsobom dôležitá vzhľadom na zameranie fóra (napríklad plánovaná premiéra filmu, vydanie novej knihy, autogramiáda nejakého autora atď  :crazy2:). Takáto udalosť sa bude zobrazovať jednak v kalendári a jednak na hlavnej stránke fóra v Prehľade udalostí.

Spravíte to kliknutím na tlačítko Kalendár v hornej časti fóra, potom na odkaz Pridať udalosť na spodku kalendára. Zobrazí sa formulár, kde máte možnosť nastaviť titul (názov) udalosti, dátum začatia a v prípade viacdňovej udalosti aj počet dní (max 7).
Ak si myslíte, že k danej udalosti sa hodí aj nejaká diskusia, môžete nechať zaškrtnuté pole Spojiť udalosť s príspevkom a v zozname následne vybrať fórum, v ktorom bude automaticky vytvorený nový topic (samozrejme  musíte vybrať fórum, kam daná téma "patrí"). Diskusiu však pridávajte naozaj len k udalostiam kde je to potrebné (ak netreba zakladať nový topic, odškrtnite vyššie spomenuté políčko). Napríklad ak sa udalosť týka nejakého autora, väčšinou pre ňu nemusíte zakladať topic, keďže o danom autorovi sa už diskusia na tomto fóre nachádza.

Na záver samozrejme pripomeniem, aby ste takýmto spôsobom zverejňovali len naozaj relevantné udalosti (tj nie udalosti typu "narodila sa mi mačka ( teda dúfam že mačky sa naozaj rodia a nie niečo iné  :-[   :) )") pretože administrátori a moderátori fóra majú samozrejme právo zmazať, prípadne zmeniť, akúkoľvek udalosť v kalendári a užívateľ, ktorý toto bude robiť častejšie, upadne do nemilosti  :police: :knuppel2:


: Re: Kalendár
: Vullame Endetropp January 02, 2010, 16:56:26
a kde to je, ako to pridám?? ništ nevidím


: Re: Kalendár
: Whitewash January 02, 2010, 23:11:57
Klikneš na Kalendár a tam na tlačidlo Poslať udalosť


: Re: Kalendár
: Vullame Endetropp January 02, 2010, 23:21:28
aha, dobre, budem už vedieť .. ďakujem pekne ...


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.